Jump to content
Dogomania

AST Fart z przytuliska-już we własnym domku.


mestudio

Recommended Posts

Teraz noce chłodne więc przenieśliśmy Farcika z boksu zewnętrznego do wewnętrznego.
Farcik chyba jednak do zmarźlaków nie należy, bo zamiast grzać doopkę jak inne psiaki w ciepłej budce z kocykiem to wyciąga w/w kocyk i śpi na nim na podłodze ;) Ale dobrze, że przynajmniej, że nie rozdrabnia kocyka na części pierwsze :)

Rozliczenie:

[B]Stan konta na 31 sierpnia wynosił +4 zł
Wpłaty:[/B]
+400 zł Bożena K.
[B]Razem: +404 zł[/B]

[B]Koszty:[/B]
-360 zł hotelowanie
-8 zł Fiprex
[B]Razem: -368 zł[/B]

+404 zł - 368 zł = +36 zł
[COLOR=#ff0000][B]Stan konta na 30 września wynosi +36 zł.[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Mam pytanie: prawdopodobnie w przyszłą sobotę (12.10), o ile pogoda dopisze, będzie u nas muzzy, psi fotograf (pewnie niektórzy kojarzą), będzie robił zdjęcia naszym podopiecznym. Nie wiem ile będzie miał czasu, ale chciałabym porobić profesjonalne fotki choć tym psiakom, które nie miały jeszcze takiej sesji i jej potrzebują do szukania domu. No i pytanie czy chcecie, żeby Farcika obfocić. Muzzy prosi jedynie za zwrot kosztów dojazdu z Lublina do nas, co po podzieleniu na fotografowane psiaki wynosi naprawdę niewiele (ok. 10-5 zł).
Zdjęcia muzzyego można zobaczyć na [url]www.psifotograf.com[/url]

Link to comment
Share on other sites

Jutro sesja :)
A tak w ogóle to coraz fajniejszy się ten Farcik robi, jest taki śmieszny jak się cieszy, a niewiele mu do radości potrzeba: np. napełnianie miseczki karmą albo świeże sianko w budce (jak był na zewnątrz, bo teraz się poddałam i mu postawiłam legowisko plastikowe z materacykiem i grubym kocem w boksie wewnętrznym).
W końcu opanowaliśmy mamlanie i łapanie w zęby rąk przy głaskaniu. Wkłada się do morduchny Farcika piłeczkę tenisową, którą on z uwielbieniem mamle, a wtedy można go wygłaskać na wszystkie sposoby, a on się cieszy, łasi i sobie mamle tą piłkę :) A muszę powiedzieć, że sierść Farcika jest wyjątkowo miła w dotyku.

Link to comment
Share on other sites

Myślę, że Fart znalazł dom... dzisiaj zgłosiły się dwa konkretne domy, zwłaszcza jeden bardzo mi się podoba i myślę, że to to. Przekazałam szczegółowe info mestudio.

A fotki i tak dzisiaj zrobiliśmy, Farcik zaczyna bawić się zabawkami :)
muzzy obiecał, że do tygodnia czasu obrobi wszystkie zdjęcia.

Link to comment
Share on other sites

Jeden z domów już odpadł (w Warszawie), jak dziewczyny zadzwoniły umówić się na wizytę to wyparł się, że w ogóle do mnie dzwonił i że w ogóle o jakiego amstafa chodzi... :roll:
Ale to był ten drugi dom, wierzę, że ten pierwszy to będzie ten jedyny... Nie wiem czy mestudio znalazła już kogoś do wizyty, chodzi o miejscowość Swarzędz po Poznaniem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...