Jump to content
Dogomania

ON'ek potrzebujący DT/DS z Zamościa !!!


Recommended Posts

Walczy dzielnie staruszek... Powolny jest, tylne łapki już coraz słabsze, węchu też już nie ma prawie i nie słyszy też już dobrze. Ale dzielnie wyłazi z budki (czasami z trudem) i chętnie wychodzi pospacerować. 

Wrzucam rachunek za kolejny Karsivan (76 zł):

http://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/b57259e7c30ae967

 

Jess podarowała Markowi 400 zł :)

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Marek ma ostatnio coraz częściej gorsze dni, tzn. takie, że ciężko mu wyjść z budy lub nawet nie chce wyjść, jak idzie to się mocno zatacza (tył mu leci), długo trzeba poczekać aż podejmie leki... No i coraz częściej załatwia się pod siebie (w budzie), po prostu chyba traci czucie:(

Pomimo swej niezgrabności i utraty zmysłów nadal garnie się do ludzi, lubi pieszczoty. Ostatnio był u nas elektryk i trzeba było cały czas pilnować, bo Marek wciąż namolnie chciał być przy nim, grzebał mu pyskiem w torbie, podchodził pod nogi i ręce. Zawsze tak jest jak mamy jakiegoś fachowca. W lecie malowali nam płot, to Marek tak się upraszał o uwagę, że niechcący wsadził nos w mokry pędzel i miał mahoniową plamę na nosie :)

Teraz najgorszy okres dla staruszków, byle do wiosny...

 

Rozliczenie za styczeń:

 

Stan konta na 31 grudnia wynosił -478 zł

Wpłaty:

+478 zł bela51

+400 zł jess

+25 zł Martyna K.

Razem: +425 zł

 

Koszty:

-465 zł hotelowanie

-15 zł odrobaczenie

-76 zł Karsivan

-50 zł Arthrovet HA
-10 zł Tran

-76 zł Karsivan

Razem: -692 zł

 

+425 zł - 692 zł = -267 zł

Stan konta na 31 stycznia wynosi -267 zł.

Link to comment
Share on other sites

Przelew zrobiony.

Podaje tez wykaz wpłat za styczen 2016. Wiekie dzieki , ze pamietacie o Mareczku.

4.01. - Agnieszka 103 - 10 zł

12.01. - agat21 - 20 zł

28.01. - Anna ze Szczekocin - 50 zł

30,01 - mdk8 - 5 zł

30.01. - bela51 - 10 zł

Nie było niestety wpłaty od Mari, wiec fundusze Mareczka bardzo sie uszczupliły. W marcu mozemy miec kłopoty :(

Na koniec stycznia na koncie pozostało 18,zł 37 gr :(

Gdyby ktos mógł poratowac Marka bazarkiem, byłaby to wielka pomoc.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ponawiam swoja prosbę. Czy ktos mógłby wsp0móc Marka bazarkiem ? Chocby cegiełkowym.

Nie mam zadnych atrakcynych fantow, a w cegeikowych nie mam  doswiadczenia. Przydałby sie pomysł na loterie i jakis ciekawy fant dla zwycięzcy...   ;(

Pomóżcie prosze, bo sytuacja finansowa Marka niestety nie zmieniła sie na lepsze :(

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, bela51 napisał:

Ponawiam swoja prosbę. Czy ktos mógłby wsp0móc Marka bazarkiem ? Chocby cegiełkowym.

Nie mam zadnych atrakcynych fantow, a w cegeikowych nie mam  doswiadczenia. Przydałby sie pomysł na loterie i jakis ciekawy fant dla zwycięzcy...   ;(

Pomóżcie prosze, bo sytuacja finansowa Marka niestety nie zmieniła sie na lepsze :(

Belu przeleję 100 zł do Murki na Mareczka.

Link to comment
Share on other sites

Wszystkie rozliczenia są na wątku, rachunki za Karsivan także - nie wiem co mam przesłać?

 

Niedawno odszedł Lori i Marek dostał w spadku jego rezydencję. Duża, wygodniejsza buda i swobodny dostęp do trawki (duży ogrodzony wybieg). To całkowicie rozwiązało problem koopkania Marka, bo do tej pory ani razu nie nabrudził w budzie. Marek ma teraz nową koleżankę, która mieszkała z Lorim. Na początku nie bardzo chciała zaakceptować nowego lokatora, musieliśmy pilnować, aby wchodził do budy i miał dostęp do misek z jedzeniem i wodą. Ale już teraz nie ma problemu, suńka pogodziła się ze zmianą.

8fb41e3b381949begen.jpg

c25e281c6644ec8agen.jpg

bdf51138af7a422egen.jpg

e3bd8a0063065422gen.jpg

d6644c0f0e07080dgen.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...