Jump to content
Dogomania

ON'ek potrzebujący DT/DS z Zamościa !!!


Recommended Posts

Rozliczenie za lipiec:

 

Stan konta na 30 czerwca wynosił -56 zł

Wpłaty:

+56 zł bela51

+300 zł jess

+76 zł bela51

+164 zł bela51

+40 zł Anna K.

+25 zł Martyna K.

+86 zł bela51

Razem: +691 zł

 

Koszty:

-465 zł hotelowanie

-15 zł odrobaczenie

-76 zł Karsivan

-38 zł Karsivan 1/2 opak.

-76 zł Karsivan

-50 zł Arthrovet HA
-10 zł tran

-76 zł Karsivan

Razem: -806 zł

 

+691 zł - 806 zł = -115 zł

Stan konta na 31 lipiec wynosi -115 zł.

Link to comment
Share on other sites

Marek jest ulokowany w boksie wewnętrznym i tam jest trochę chłodniej, na ogród wychodzi przed południem i wieczorem więc wtedy, kiedy upał nie jest tak bardzo dokuczliwy. Dużo śpi i jest coraz mniej aktywny, traci zmysły. Jeszcze niedawno jak wchodziłam do boksu i nasypywałam karmy do misek, to Marek od razu wygramalał się z budy, żeby sprawdzić co Pańcia przyniosła dobrego. A od jakiegoś czasu Marek się nawet nie budzi, często głośno chrapie. Kiedy mu daję leki w pasztecie, to chwilę węszy zanim zlokalizuje. Dodatkowo traci chyba słuch, bo tak jak już pisałam nie budzi się, kiedy przychodzę z karmą i na imię reaguje dopiero kiedy się głośniej krzyknie.

Do boksu i z boksu trzeba go przeprowadzać na smyczy lub prowadząc za obrożę, bo inaczej błądzi. Tylne łapki też m ciążą coraz bardziej. Ale jeszcze chodzi dziadeczek. Apetyt mu też dopisuje, koopki robi normalne.

Link to comment
Share on other sites

Paskudna starość. Dobrze, że Mareczek ma ją dobrą i spokojną, sytą i ciepłą.

Masz racje. Gdyby nie pobyt u Murki i  pomoc wielu osob, pewnie by go juz nie było.

Niech sie cieszy zyciem, dopóki moze.

 

Podaje wyjkaz wpłat, ktore wpłyneły w lipcu na moje konto:

 

3.07.2015 - 10 zł - Agnieszka 103

10.07.2015 - 450,10  - Mari z Norwegii

24.07.2015 - 5 zł - mdk8

30.07.2015 - 50 zł Anna ze Szczekocin

30.07.2015 - 10 zł - bela51

 

Serdecznie dziekujemy !

Link to comment
Share on other sites

Marek kilka dni nie chciał wychodzić z boksu, wchodził do budki i bronił jej jak twierdzy. Musiałam podnosić dach i wyciągać go na siłę. Mam nadzieję, że to było przejściowe złe samopoczucie, bo dzisiaj wyszedł już normalnie.

Coraz słabszy jest staruszek, zatacza się już trochę, tylne łapki coraz cięższe. Niewiele chodzi, za to bardzo dużo śpi.

Link to comment
Share on other sites

Marek kilka dni nie chciał wychodzić z boksu, wchodził do budki i bronił jej jak twierdzy. Musiałam podnosić dach i wyciągać go na siłę. Mam nadzieję, że to było przejściowe złe samopoczucie, bo dzisiaj wyszedł już normalnie.

Coraz słabszy jest staruszek, zatacza się już trochę, tylne łapki coraz cięższe. Niewiele chodzi, za to bardzo dużo śpi.

:( :( :(

Link to comment
Share on other sites

I jak sie miewa staruszek ? Pozbierał sie jakos ?

 

Już jest lepiej, tzn. nie ucieka do budy, tylko czeka aż go wyprowadzę. Raz tylko była sytuacja, że siedział  w budzie (a zawsze jak jest pora wyjścia to razem z Irą czekają pod bramką - Marek czeka też na swoją porcję leków) i nie reagował na wołanie, a jak podeszłam dać mu leki to warczał i nie chciał wyjść.

Z jego orientacją i chodzeniem jest niestety coraz gorzej. Coraz częściej wchodzi na przedmioty, ściany itd. Chyba dlatego nie wychodzi już sam z boksu tylko czeka przy bramce aż go wyprowadzę.

Link to comment
Share on other sites

Ciesze sie ogromnie, ze Mareczek jakos sie pozbierał. Mysle, ze te upały bardzo dały sie psiakom we znaki. Szczególnie tym starszym.
Niestety po kilku dniach ochłodzenia, podobno znowu mają wrócic :(
Murko, bardzo prosze, zrob Markowi jakies 2-3 nowe fotki, bo "mama z Oslo " ciagle o nie prosi.

Link to comment
Share on other sites

Ciesze sie ogromnie, ze Mareczek jakos sie pozbierał. Mysle, ze te upały bardzo dały sie psiakom we znaki. Szczególnie tym starszym.
Niestety po kilku dniach ochłodzenia, podobno znowu mają wrócic :(
Murko, bardzo prosze, zrob Markowi jakies 2-3 nowe fotki, bo "mama z Oslo " ciagle o nie prosi.

 

Jutro postaram się coś cyknąć :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...