Jump to content
Dogomania

Urwany łańcuch u szyi,trzęsący się ze strachu..OD ROKU W HOTELIKU


paula_t

Recommended Posts

Asiu, dzięki za wskazówki:) Muszę tylko poszukać kogoś, kto byłby skory ze mną pojechać do Baksika i mu te zdjęcia zrobić. Takie ładne i "profesjonalne", bo same widziałyście efekty mojego fotografowania :P Baksik ma póki co zdjęcie tylko w tej chusteczce "szukam domu", myślałam, że to troszkę zwróci uwagę. 

Link to comment
Share on other sites

Paula , ja wybieram się do Anety porobić zdjęcia psiakom , wprawdzie nie wiem kiedy to nastąpi ,że jakimś cudem zgramy się moje wolne i słońce lub choć brak chmur i deszczu ;) ale o Baksiku pamiętam zawsze :) 

Długi weekend majowy planuję i mam nadzieję dane mi będzie mieć wolny to może wtedy się umówimy ? 

Link to comment
Share on other sites

Pewnie Gosiu, bardzo chętnie i bardzo dziękuję za pomoc:)

Daj mi znać, kiedy planujesz jechać, a nuż uda nam się zgrać. Ja jestem wprawdzie troszkę ograniczona czasowo, bo weekend majowy spędzę na przeprowadzce, ale postaram się dostosować :) Z tego co wiem, to Basia chce jechać w niedzielę, może wtedy byśmy się też wybrały?

Link to comment
Share on other sites

Nie udało nam się niestety z Rudzią zgrać terminowo, bo Rudzi coś wyskoczyło, ale co się odwlecze to nie uciecze ;)

 

Mam nadzieję, że uda nam się umówić niedługo i porobić Baksikowi te "oryginalne" zdjęcia, które może przykują czyjąś uwagę:)

Póki co musicie się zadowolić moim talentem :P

 

W każdym razie ja się do Baksika dzisiaj doczłapałam :P

 

Dzisiejsze odwiedziny były inne niż wszystkie....Do tej pory Baksik był pierwszy po smaczki, skakał, kładł przednie łapki na brzuch, starał się zwrócić uwagę człowieka najlepiej jak potrafi, byleby tylko coś wszamać, a dzisiaj miał zdecydowanie dzień przytulaka....Oczywiście nie omieszkał podkraść małego co nieco, ale przychodził głównie po to, żeby go pogłaskać. Potrafił stać kilka minut w jednym miejscu, podstawiać łebek pod rękę, wystawiać go do słońca i rozkoszować się drapaniem za uszkiem mrużąc przy tym oczy. 

 

20150503_104447.jpg    

 

20150503_104453_HDR.jpg  

 

20150503_104658.jpg  

 

20150503_105513.jpg  

 

20150503_105655.jpg

Link to comment
Share on other sites

Gosiu, nie mam pomysłu jak pomóc :(
Czy coś się w tej sprawie dzieje?
Może jakaś organizacja z tamtych terenów...?

Dostałam deklaracje od Bjuty, asiuniab i monika083, serdecznie dziękuję! :)
Uzupełniłam też rozliczenie.

Postaram się w najbliższych dniach zrobić Baksikowi kolejny pakiet ogłoszeń tylko muszę najpierw znaleźć w sobie moc do napisania kolejnego tekstu:/

Link to comment
Share on other sites

Gosiu, nie mam pomysłu jak pomóc :(
Czy coś się w tej sprawie dzieje?
Może jakaś organizacja z tamtych terenów...?

Dostałam deklaracje od Bjuty, asiuniab i monika083, serdecznie dziękuję! :)
Uzupełniłam też rozliczenie.

Postaram się w najbliższych dniach zrobić Baksikowi kolejny pakiet ogłoszeń tylko muszę najpierw znaleźć w sobie moc do napisania kolejnego tekstu:/

 

Paula niech moc będzie z Tobą:)

Link to comment
Share on other sites

 

Sytuacja tragiczna, POMOC NATYCHMIAST potrzebna, chcą uśpić psa. Okolice Nowego Sącza
 
http://olx.pl/oferta/pies-jak-pies-oddam-inaczej-uspie-CID103-IDa1Q3P.html#d7fd9ad635

 

Z tego co wiem psiak bezpieczny .
NA FB jest chyba jakieś jego wydarzenie postaram się znaleźć i wkleić link .

Stefan ;)https://www.facebook.com/events/1076180612395902/
https://m.facebook.com/TOZNS/albums/386943398174722/

Link to comment
Share on other sites

 

Żanetko, dopiero dzisiaj udało mi się wejść na dogo, więc nie wiedziałam, że taka niespodzianka dla Baksika się pojawiła.

Dziękuję Ci bardzo, bardzo, że o nim pamiętasz, bo ja wprawdzie mam mnóstwo rzeczy na bazarek, ale brakuje godzin w dobie i nie wiem, kiedy uda mi się cokolwiek zrobić :(

Lecę na bazarek!

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj, już nie wiem, który raz, ogłosiłam Baksika. Tym razem na śląsk.

 

olx.pl
adopcjapsa.pl
gumtree.pl
przygarnijzwierzaka.pl
morusek.pl
adopcje.org
adoptujemy.pl
pajeczyna.pl
pineska.pl
tusprzedaj.pl
neeon.pl
najpewniej.pl
petworld.pl
tlenek.pl
e-zwierzak.pl
eoferty.com.pl
alegratka.pl
ogloszenia.e-gratka.info
oglaszamy24.pl
ogloszenia.com
hiperogloszenia.pl
lento.pl
rozglos.net
cafeanimal.pl
zwierzaki.nasza-lista.com
bezrodowodu.pl
pupil.com.pl 
krakusik.pl 

 

Ostateczni portal oczywiście na Kraków :)

 

Żanetko, jak znajdziesz chwilkę czasu, to wrzuć proszę tę informację, nowe zdjęcia i relację z wizyty na fb, bo w sumie to nie wiem czy coś się tam dzieje czy nie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...