Jump to content
Dogomania

Urwany łańcuch u szyi,trzęsący się ze strachu..OD ROKU W HOTELIKU


paula_t

Recommended Posts

Gosiu, skąd ja to znam ;)

Myszko, w szczegóły wdawać się nie będę, ale po prostu jakieś nastolatki robiły sobie "jaja"...

Dogo mi świruje, nie jestem w stanie skasować skończonych bazarków z subskrypcji, załączyć nowych wątków, cytować, wstawiać zdjęć, kompletnie nic...Ktoś coś? :/
Czy jest szansa, żebym komuś wysłała zdjęcia ze swojej wizyty, żeby wstawił?

Link to comment
Share on other sites

Otrzymałam radę, aby zrobić Baksikowi ogłoszenie, w którym będą same fakty na temat jego wieku, stanu zdrowia, zachowania. Krótsze, niż te, które robiłam do tej pory. Dodatkowo, aby w tytule ogłoszenia zawrzeć najważniejsze informacje. Z racji tego, że już brak mi pomysłów na znalezienie dla niego domu, korzystam z każdej rady i zrobiłam Baksikowi kolejny pakiet ogłoszeń, żeby miał na weekend.

Ogłosiłam go na tych portalach:
olx.pl
adopcjapsa.pl
gumtree.pl
przygarnijzwierzaka.pl
morusek.pl
adopcje.org
adoptujemy.pl
pajeczyna.pl
pineska.pl
tusprzedaj.pl
neeon.pl
najpewniej.pl
petworld.pl
tlenek.pl
e-zwierzak.pl
eoferty.com.pl
alegratka.pl
ogloszenia.e-gratka.info
oglaszamy24.pl
ogloszenia.com
hiperogloszenia.pl
lento.pl
rozglos.net
cafeanimal.pl
zwierzaki.nasza-lista.com
bezrodowodu.pl
pupil.com.pl
krakusik.pl

Wybaczcie, że nie wklejam linków bezpośrednio do ogłoszeń, ale strasznie dużo z tym roboty, a zrobiłam już dzisiaj 3 pakiety różnym psiakom.

Takie oto ogłoszenia zrobiłam Baksikowi: http://olx.pl/oferta/5-letni-sredniej-wielkosci-grzeczny-spokojny-baksik-szuka-domu-CID103-ID9jI6b.html#a3a448e725. Mam nadzieję, że udało mi się skrócić tekst na tyle, żeby był konkretny :)

Link to comment
Share on other sites

Gosiu, skąd ja to znam ;)

Myszko, w szczegóły wdawać się nie będę, ale po prostu jakieś nastolatki robiły sobie "jaja"...

Dogo mi świruje, nie jestem w stanie skasować skończonych bazarków z subskrypcji, załączyć nowych wątków, cytować, wstawiać zdjęć, kompletnie nic...Ktoś coś? :/
Czy jest szansa, żebym komuś wysłała zdjęcia ze swojej wizyty, żeby wstawił?

Ślij do mnie [email protected]

 

Pauluś, jak miałyśmy akcję szukania i łapania Kajuni od Gabi, to już po złapaniu miałyśmy telefony też chyba od nudzących się nastolatków.

Na szczęście to było już po złapaniu Kajuni i nie goniłyśmy jak głupie w inną część miasta.

Skąd tyle bezduszności i zła w ludziach. Nie wiem czemu ja się jeszcze - w moim wieku -  ciągle temu dziwię.

 

Za odzew z ogłoszeń nieustannie trzymam kciuki. Baksik się w końcu musi doczekać na DS.

Link to comment
Share on other sites

Cholera wie Gabrysiu :(

Eluś, dzięki za wstawienie zdjęć :)
Mam jeszcze kilka zdjęć Baksika, jak leży na kanapie i memła smakołyka, ale jeszcze ich nie zgrałam:/ Zdjęcia są na drugim aparacie, który wczoraj TŻ zaniósł rodzicom, bo w sobotę wyjeżdżają na ferie, więc będą najwcześniej za półtora tygodnia:/

Link to comment
Share on other sites

No co Ty gadasz?! Tak szybciutko?!

 

Nie wiem Aniu, nie potrafię sobie tego wytłumaczyć...Robię tyle pakietów ogłoszeń różnym psiakom i co rusz dostaję wiadomość, żeby już nie ogłaszać, bo psiak znalazł dom. I nie zawsze są to młode, piękne i idealnie ułożone psiaki ;) A tutaj tak, jak mówisz, jakby jakiś urok....Pewnie taki istnieje, ale nie spotkałam się jeszcze z wątkiem psiaka, który miałby robionych tyle ogłoszeń co Baksik....Ale pamiętasz co było z Brenką i Płoszką....Może ja mam po prostu jakiegoś totalnego pecha i w ogóle nie powinnam zajmować się adopcjami :(

Już kiedyś Baksikowi wykupiłam pakiet ogłoszeń na bazarku, pomimo tego, że sama je robię, żeby jakoś to "odczarować", ale nie wyszło....Może czas spróbować, pomimo moich ogromnych obaw, ogłaszać go na inne województwa, może w małopolsce już się ludziom Baksik "przejadł", bo tyle jego ogłoszeń hula po sieci. Chcesz, to mogę Cię podawać od teraz jako osobę do kontaktu, sama się przekonasz jak często dzwoni telefon ;)

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, czy którakolwiek z Was zna dancik? Ma jakikolwiek kontakt do Niej? Napisałam Jej pw w związku z deklaracją Baksika, ale niestety widzę, że jest nieaktywna już kilka miesięcy i nie wiem, czy odbierze wiadomość....:/

Mam i już Ci ślę smsem:):)

   
Pysia od wczoraj w domku :)

Niech jej się wiedzie jak najlepiej

Link to comment
Share on other sites

Ciężko jest pisać cokolwiek, bo sytuacja bez zmian...U Baksika wszystko w porządku, no prawie, bo chaty na horyzoncie jak nie było, tak nie ma niestety :(

Baksik zaczął chętniej wychodzić na zewnątrz, bo pogoda piękna się zrobiła, więc miejmy nadzieję, że co nieco mu przez wiosnę i lato ubędzie tu i ówdzie ;)

Link to comment
Share on other sites

Ciężko jest pisać cokolwiek, bo sytuacja bez zmian...U Baksika wszystko w porządku, no prawie, bo chaty na horyzoncie jak nie było, tak nie ma niestety :(

Baksik zaczął chętniej wychodzić na zewnątrz, bo pogoda piękna się zrobiła, więc miejmy nadzieję, że co nieco mu przez wiosnę i lato ubędzie tu i ówdzie ;)

 

Paula, chyba trzeba zrobić Mu sesję taką może śmieszną w kokardzie, czapeczce, z czymś wyróżniającym, żeby przyciągał uwagę wśród miliona ogłoszeń;

 

Jego dom jest gdzieś, tylko nie może Go jeszcze dostrzec;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...