Jump to content
Dogomania

Urwany łańcuch u szyi,trzęsący się ze strachu..OD ROKU W HOTELIKU


paula_t

Recommended Posts

Hotelik za grudzień, odrobaczenie oraz szczepienie Baksika zostały opłacone z pieniędzy z facebook'a, na którym zostało 340 złotych, a więc na opłatę za niecały miesiąc styczeń.

Deklaracje, które wpłynęły od momentu opłacania hoteliku z pieniędzy z facebook'a zostaną oczywiście zsumowane i będą za nie opłacane kolejne miesiące z uwagi na to, że nie ma pełnej kwoty deklaracji stałych, a zaledwie 140 złotych. Z pieniędzy z facebook'a został opłacony listopad oraz grudzień, a więc 140 złotych deklaracji za listopad, 140 złotych deklaracji za grudzień oraz 140 złotych deklaracji za styczeń znajduje się na moim koncie. Łącznie daje to sumę 420 złotych + 70 złotych jednorazowych deklaracji = 490 złotych. Suma znajdująca się na koncie Baksika pozwala na opłacenie niecałych dwóch miesięcy w hoteliku (brakować będzie 120 złotych). Takie jest zabezpieczenie Baksika na ten moment. Właśnie trwa bazarek, który idzie niestety średnio, pomimo tego, że wydawało mi się, iż fanty są bardzo fajne, w związku z czym postanowiłam zrobić obniżkę o 25% i mam nadzieję, że jeszcze jakiś grosik wpadnie;)

 

W uwagi na to, że pieniądze Baksika znajdują się zarówno na facebook'u, jak i na dogomanii postanowiłam napisać takie małe wytłumaczenie jak wygląda sytuacja i mam nadzieję, że wszyscy zrozumieli. Jeśli nie, proszę pytać ;)

Link to comment
Share on other sites

Paula wpisz mnie na stałe 30 zł/ miesięcznie dla Baksika.
I podeślij proszę nr konta bo gdzieś podziałam . W ten weekend niestety pracuję , ale w przyszłym tygodniu postaram się w końcu ruszyć z bazarkami .

 

Matko! Gosiu! Nie wiem jak Ci dziękować! (nie mam nadal emotikonek, więc nie mogę dać skoków z radości i buziaków ;))

Teraz trochę prywaty:P Gosiu, wstrzymaj się proszę z tym wydarzeniem dla kociaka, bo jutro ma do niego przyjechać rodzinka zainteresowana jego adopcją, która chce go poznać. Dam znać co z tego wyszło.

Paula, przepraszam, ale ostatnio  z niczym nie mogę się wyrobić.

 

Najpóźniej w piątek tekścik będzie gotowy

 

Gabrysiu, kochana, nic się nie przejmuj. Jak znajdziesz chwilkę czasu oraz Ci się będzie chciało, to wtedy napiszesz. Nie pisz tekstu Baksika kosztem czegoś :) Baksik ma sporo ogłoszeń i nic się nie stanie jak poczeka na tekst parę dni;)

 

Wpłynęło 15 złotych od asiuniab, dziękuję ślicznie!:)

Link to comment
Share on other sites

Pauluś nie martw się, na pewno Cię wspomożemy z Agusią bazarkowo gdyby brakowało:)

 

 

Hotelik za grudzień, odrobaczenie oraz szczepienie Baksika zostały opłacone z pieniędzy z facebook'a, na którym zostało 340 złotych, a więc na opłatę za niecały miesiąc styczeń.

Deklaracje, które wpłynęły od momentu opłacania hoteliku z pieniędzy z facebook'a zostaną oczywiście zsumowane i będą za nie opłacane kolejne miesiące z uwagi na to, że nie ma pełnej kwoty deklaracji stałych, a zaledwie 140 złotych. Z pieniędzy z facebook'a został opłacony listopad oraz grudzień, a więc 140 złotych deklaracji za listopad, 140 złotych deklaracji za grudzień oraz 140 złotych deklaracji za styczeń znajduje się na moim koncie. Łącznie daje to sumę 420 złotych + 70 złotych jednorazowych deklaracji = 490 złotych. Suma znajdująca się na koncie Baksika pozwala na opłacenie niecałych dwóch miesięcy w hoteliku (brakować będzie 120 złotych). Takie jest zabezpieczenie Baksika na ten moment. Właśnie trwa bazarek, który idzie niestety średnio, pomimo tego, że wydawało mi się, iż fanty są bardzo fajne, w związku z czym postanowiłam zrobić obniżkę o 25% i mam nadzieję, że jeszcze jakiś grosik wpadnie;)

 

W uwagi na to, że pieniądze Baksika znajdują się zarówno na facebook'u, jak i na dogomanii postanowiłam napisać takie małe wytłumaczenie jak wygląda sytuacja i mam nadzieję, że wszyscy zrozumieli. Jeśli nie, proszę pytać ;)

Link to comment
Share on other sites

 

Pauluś nie martw się, na pewno Cię wspomożemy z Agusią bazarkowo gdyby brakowało:)

 

Eluś, dziękuję, ale ja raczej z tych, którzy nie znoszą robić sobie i innym długów, więc jak będę widzieć, że będę miała nieciekawą sytuację, od razu zacznę działać ;)
A tekst był gwoli wyjaśnienia, bo finanse Baksika są i na dogomanii i na facebook'u, dodatkowo przez ostatnie dwa miesiące inaczej rozliczane niż dotychczas i nie każdy może to ogarniać;)
Link to comment
Share on other sites

   

Eluś, dziękuję, ale ja raczej z tych, którzy nie znoszą robić sobie i innym długów, więc jak będę widzieć, że będę miała nieciekawą sytuację, od razu zacznę działać ;)
A tekst był gwoli wyjaśnienia, bo finanse Baksika są i na dogomanii i na facebook'u, dodatkowo przez ostatnie dwa miesiące inaczej rozliczane niż dotychczas i nie każdy może to ogarniać ;)

To jak coś, daj znać ;)

 

Ktoś mi ostatnio pisał, że uparciuch ze mnie na wątku Lunki :) a co ja tu widzę... ;)

Link to comment
Share on other sites

Paula, tekst poniżej, popraw proszę i dopisz o wizycie. 

 

Nie wiem też jak u Baksika z zachowaniem czystości i zostawaniem samemu w domu.

 

 

Baksik, kundelek o wielkim sercu marzy, by mieć swój dom i ukochanych ludzi.

 

 

Baksik to cichy, spokojny, grzeczny piesek średniej wielkości.

 

Ma około trzech lat, waży .... kg.

 

Został znaleziony z łańcuchem na szyi,wychudzony, brudny, przestraszony.

 

Zapewne nie zaznał w życiu nic dobrego.

 

Jego los odmienił się, gdy trafił do hoteliku dla psów.

 

Tam w domowych warunkach przekonał się, że można zaufać człowiekowi, że życie psa nie musi być koszmarem.

 

Przeszedł metamorfozę. Z wystraszonego, zalęknionego psiaka zmienił się w domowego kanapowca, który lubi

głaskanie, przytulanie i obecność człowieka.

 

Wobec psów zachowuje się neutralnie, za kotami nie przepada.

 

Mimo wspaniałego charakteru Baksik już kilka miesięcy przebywa w hotelu.

 

Pewnie gdyby był psem rasowym już dawno miałby dom.

 

Ale czy to jego wina, że jest niepozornym czarno-podpalanym kundelkiem, jakich wiele???

 

Przecież właśnie takie kundelki mają w sobie najwięcej uroku, 

 

Baksik, jak każdy piesek zasługuje na własny dom i kochających właścicieli.

 

Pragnie być szczęśliwy.

 

Czeka na kogoś kogo zauroczy swoimi ślicznymi oczkami, kogoś dla kogo będzie najwspanialszym i najpiękniejszym

 

psem na świecie.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kolejny pakiecik dla Baksika:

olx.pl
adopcjapsa.pl
gumtree.pl
przygarnijzwierzaka.pl

morusek.pl
adopcje.org
adoptujemy.pl
pajeczyna.pl
pineska.pl
tusprzedaj.pl
neeon.pl
najpewniej.pl
petworld.pl
tlenek.pl
e-zwierzak.pl
eoferty.com.pl

alegratka.pl
ogloszenia.e-gratka.info
oglaszamy24.pl
ogloszenia.com
hiperogloszenia.pl
lento.pl
rozglos.net
cafeanimal.pl
zwierzaki.nasza-lista.com
bezrodowodu.pl

pupil.com.pl 
krakusik.pl 

 

Gabrysiu,czytałam teraz jeszcze raz tekst Baksika,kiedy go uzupełniałam i jest przepiękny....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...