Jump to content
Dogomania

Urwany łańcuch u szyi,trzęsący się ze strachu..OD ROKU W HOTELIKU


paula_t

Recommended Posts

Aguś, w przypadku Baksika określenie łakomczuszek to mało powiedziane. On na krok nie opuści osoby, która w ręce trzyma jakiegoś smakołyka ;)

 

A w chwilach miłosnego uniesienia możesz też mi szeptać: "ty komuszku" :)
Byłam dziś u sir Baksa :). Pan Baks jest - nie powiem - mężczyzną słusznej postury - od razu sprostuję: nie wymaga interwencji w postaci traumatycznego środka pod nazwą "dieta"... Nie zaszkodzi mu utrata tu i ówdzie pewnych zaokrągleń, ale nie jest spaślakiem :). Sir Baks, jak na mężczyznę przystało, okazał mi łaskawie swe zainteresowanie, gdyż byłam w posiadaniu psich ciasteczek. Po wchłonięciu kilku i po niemiłej konstatacji, że więcej już nie będzie, odwrócił się i dał mi do zrozumienia, że ma mnie w swojej dooopie... Ale mimo, że pupcia słusznych rozmiarów, nie zmieściłam się...
Baks zdrowy, ma się dobrze; zrobiłam kilka fot komórką i prześlę Paulinie, ale fotograf ze mnie do bani, więc nie spodziewajcie się World Press Photo :)

 

Aniu, dziękuję Ci ślicznie za wieści i zdjęcia :)

Prawie się popłakałam ze śmiechu jak przeczytałam relację:D To prawda, że Baksikowi zgubienie paru centymetrów tu i ówdzie nie zaszkodzi, ale nie będę się wymądrzać, bo i mnie by się przydało :P Tacy to właśnie faceci są interesowni;)

 

A teraz proszę cieszyć swoje oczy sylwetką Baksiura;)

 

 

Baksiur2.jpg  

 

Baksiur3.jpg   

 

Baksiur4.jpg  

 

Baksiur5.jpg

Link to comment
Share on other sites

Przynajmniej dwie przybyły podziwiać :P
Miejmy nadzieję, że jak przyjdzie wiosna, to Baksikowi bardziej zachce się wychodzić na spacery, a nie tylko wyściubiać nosa i co nieco ubędzie tu i ówdzie;)

ha a ja akurat podziwiałam na fb, choć nie lubię fb, ale akurat trafiłam na aktualne zdjęcia Baksia idealnego - kulistego;)

Link to comment
Share on other sites

Żanetko, Baksik od zawsze dostaje takie same porcje. Początkowo podkradał innym psiakom jedzenie, ale na szczęście już się to skończyło, bo zrozumiał, że ma i będzie miał pełną miskę, niezależnie od wszystkiego. Może faktycznie ma skłonności do tycia, ale od dłuuuuugiego już czasu utrzymuje wagę:) Śmiejemy się, ale na pewno nie robiłybyśmy tego, gdyby jego waga była zagrożeniem dla jego życia. Jest okrąglutki, ale na pewno nie otyły :)

Link to comment
Share on other sites

 

Wszyscy się śmieją z biednego Baksia - kuleczki...
A tak serio to myślę, że Baksikowi przydałaby się dieta odchudzająca i to nie ze względów wizualnych ale dla zdrowia. Widać, że chłopakowi lubi się tłuszczyk odkładać. Może Baksiu mógłby dostawać ciut mniejsze porcje?

 
Napisałam, że Baksik nie jest spaślakiem. Jest okrągły, ale nie jest otyły. Jego krągłości mieszczą się w normie: nie są żadnym zagrożeniem :)
Link to comment
Share on other sites

Pięknie to ujęłaś Aniu;)

Dziewczyny, chodzą wieści, że na fb lepiej idą bazarki, niż na dogo i stąd moje pytanie: czy ktoś znalazłby trochę czasu (niekoniecznie teraz oczywiście) i chęci, żeby takowy wystawić? Ja wszystko mam obfocone, pomierzone itd., więc chodziłoby o czynności techniczne wystawienia go:)

Link to comment
Share on other sites

My po prostu nie istniejemy ;)

W niedzielę pojechałam w odwiedzinki do Baksika, bo już troszkę mnie tam czasu u niego nie było:)

Baksiu przywitał mnie biegając po ogrodzie z resztą kumpli:) Pierwsze co zrobił to stanął przednimi łapkami i zaczął obwąchiwać, co by zobaczyć czy ciotka Paulina czegoś dobrego nie przywiozła ;)

Wyjazd okazał się być niespodziewany, zaplanowany na ostatnią chwilę- w sobotę wieczorem i nie zdążyłam niestety kupić wystarczającej ilości smakołyków dla wszystkich psiaków, więc podebrałam troszkę mojemu Bandziorowi i musiałam przemycać każdorazowo do paszczy Baksiura :P Tym sposobem zamiast spacerować, większość czasu przeleżał na kanapie w swoim pokoiku memłając smakołyka;)

Akurat byłam w takiej porze, że Aneta gotowała psiakom mięso na obiad, więc Baksika już nic innego nie interesowało- stał jak zahipnotyzowany w nadziei, że a nuż coś mu skapnie ;)Medal dla przyszłego domu, jeśli będzie potrafił oprzeć się temu wzrokowi i odchudzić troszeczkę Baksika, bo mi miękną kolana, jak to widzę :D

Niestety fani Baksa (:P) muszą troszkę poczekać na zdjęcia, bo muszę je najpierw zgrać na komputer:)

Link to comment
Share on other sites

No co Ty Gosiu, nie ma za co przepraszać. Jeśli Ci wygodniej to możesz wpłacać deklarację 10-ego, 15-ego, 20-ego, 25-ego czy 30-ego, bo to i tak jest deklaracja do przodu, tzn. będzie wykorzystana dopiero 1-ego kolejnego miesiąca :):P

 

Wpłynęła deklaracja od Ciebie i od Dancik, bardzo, bardzo dziękuję :*

 

Wczoraj miałam telefon o Baksika, ale lepiej nie będę opowiadać jakiego rodzaju, szkoda słów...:(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...