Jump to content
Dogomania

Borys - Dyzio odszedł za TM :(. Dziękuję ulvhedinn za serce i opiekę nad dziadkiem.


toyota

Recommended Posts

  • Replies 350
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Doda_']jestem tu z banerka kolejnej kobietki..
jakie saldo na dzień dzisiejszy bo nic nie widzę w pierwszym poście ?[/QUOTE]

Dokładnie nie wiem, ale na pewno niż na minusie.
Ulv pisze na fb:
[COLOR=#141823][FONT=lucida grande]Pytanie co dalej?
Pieniędzy nie ma.
ŻADNYCH.
Za chwilę skończą się puszki i pieluszki, nie mamy podkładów, nie ma też nic do prania posłań, mycia podłogi.
Na dziś jeszcze miałam leki, jutro bezwzględnie Borys i Nóżkin muszą dostać kolejne. U weta się bez kasy nie pokażę- i tak miałam wpłacić chociaż część pieniędzy w piątek (!!!!!!!!!!!!).[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#141823][FONT=lucida grande]Jeśli się przerwie leczenie, to mamy katastrofę
[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Pojutrze wracam na łono domowe (chyba,że od razu wrzucą mnie na praktyki...ale to i tak będzie mnie więcej-nie będzie nauki...chyba,że obleje koncertowo egzamin i bede kuć do poprawki ;) )

Mam w planie bazarek...bo tak naprawdę ulvhedinn swoim kosztem opłaca wetów, leki itd...a to znaczy wybór-albo tymczasowe długi albo czynsz za mieszkanie, rachunek za prąd...

Link to comment
Share on other sites

Rozliczenie jest na FB.
Mam trochę kłopot z ogarnięciem wszystkich wątków na dogo i fb bo komp działa nieco... fanaberyjnie- tzn jak chce to działa, a jak nie chce to nie, pokazują się różne komunikaty i wogóle dzikie bydlę mnie nie słucha.

W skrócie to tak: wpłata była tylko z tej jednej deklaracji, co ją Boryś ma.
Wydatki to 30 zł wpłacone dzisiaj, wpłacone 50 zł na początku "pęcherzowania", oraz pomiędzy jest zadłużenie 226 zł. Z tym, że to za obu chłopców, tzn za Boryska i Nóżkina, akurat diablęta się razem na to samo postanowili pochorować (nie, nie zaraźliwie, oni prawie nie mają ze sobą kontaktu, chyba kurde przez solidarność bezjajków).

Dzisiaj dostałam CUDNĄ paczuszkę od Iskry i ekipy z Kakadu :loveu: z mokrym jedzonkiem, paczką pieluszek, żwirkiem, płynami do prania, szamponami dla Dyzia i paszą dla kociastych :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Rozliczenia nie ma, ale nie bede juz truc, mi to wszystko jedno, tylko lepiej dla ciebie i zwierzakow by bylo, na fb w opisie wydarzenia Borysa jest na przyklad okolo 90 zl na plusie, gdyby bylo czarno na bialym co i jak, to i pieniadze by sie latwiej zbieralo.

Super paczusia! :multi::) :) :)

Widzialam, ze na fb bedzie wplata na 200 zl i kilka osob zadeklarowalo tez cos wplacic :multi: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kolejna kobietka']Zrobie to rozliczenie, w porozumieniu z cioteczka ulvhedinn oczywiscie, ehhh zboczenie zawodowe :lol:[/QUOTE]
ale Ci zazdroszczę tego zboczenia, ja do rozliczeń nie mogę się zabrać, a rozliczam już teraz tylko jedną psicę;

Link to comment
Share on other sites

To i ja stawiam się do dźwigania;).... i jeszcze sprawdzam.... czy nie ma miejsca dla jeszcze jednego... małego dziadeczka:help1:.... no tak tylko... szukam?.... biecałam Dodzie że będę pytała to pytam... szukam...:hmmmm: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251848-KAJKO-psi-staruszek-s%C5%82aby-psychicznie-i-fizycznie-z%C5%82e-wyniki-bada%C5%84-DT-NA-CITO[/url]!

Link to comment
Share on other sites

Uprzejmie donoszę, że kupiony przez [B]Alaa[/B] los wygrał dla Boryska [B]320zł[/B] na mojej loterii :)
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251588-***-Lotto-z-Plusem-2-***-na-karm%C4%99-i-leczenie-staruszk%C3%B3w-w-BDT-***-do-skutku?p=22004994#post22004994[/url]

Po zebraniu wszystkich wpłat przeleję pieniążki na konto podane w pierwszym poście.
Gratulacje! :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='keakea']Wpłaciłam Dyziowi 10 zł na kwiecień.[/QUOTE]

Bardzo dziękujemy! :loveu: Rozliczenie trochę potrwa niestety, robię je wspólnie z cioteczką Hope, która również robiła bazarki dla Boryska i monitoruje subkonto dziadeczka u SOS dla jamników, wszystko musimy ująć, ale cioteczka ulv też musi nam podać niektóre kwoty i tak to się dłuży niestety.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kolejna kobietka']Bardzo dziękujemy! :loveu: Rozliczenie trochę potrwa niestety, robię je wspólnie z cioteczką Hope, która również robiła bazarki dla Boryska i monitoruje subkonto dziadeczka u SOS dla jamników, wszystko musimy ująć, ale cioteczka ulv też musi nam podać niektóre kwoty i tak to się dłuży niestety.[/QUOTE]
tym bardziej,że ja zaginęłam w żłobku i w domu przygotowuję zajęcia dla maluchów ;) we wtorek wracam-chyba,że zostanę na dłużej z dzieciakami ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...