Jump to content
Dogomania

Jack wraca z nieudanej adopcji!!!.Czy znajdziemy mu prawdziwy dom?....


Recommended Posts

[quote name='Maia']to może ten hotelik przyjąłby sunię która pojechała do Radys?[/QUOTE]
Niestety, zdaję się, że nie ma tam miejsca.... Biedna sunia... Co z nią będzie?

Zachary, dziękuję za konto ale ja na razie deklarowałam bardzo skromne wpłaty dla suni...:oops:. Dopiero jak się wyjaśni sprawa suni to podejmę decyzję o ewent. deklaracji dla Jack'a. Ale konto może się przydać ;).

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 695
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Maia']to może ten hotelik przyjąłby sunię która pojechała do Radys?[/QUOTE]

To hotel u Kuny. Kuna przykmuje Jacka awaryjnie ( bo zasadniczo nie ma miejsc ). Rozmawiając z nią o miejscu w hotelu nie wspominałam o suni, bo wtedy jeszcze nie wiedziałm że ona istnieje ( nie było o niej informacji na watku ) . Temat suni pojawił się na watku Jacka później. Jutro jak zawieziemy Jacka zapytam ją, może coś sie zwolni do jutra.....? Tylko miejsce w hotelu to jedno a wyciągniecie jej z Radys i deklaracje na hotel dla niej to druga sprawa. Obie sprawy bardzo trudne. Jak na razie sunia ma zapewnienie opłaty za hotel za jeden miesiąc i żadnych deklaracji. CZy ktoś pisał lub dzwonił do Radys w sprawie suni?

Link to comment
Share on other sites

Mam miejsce dla suni od przyszłego weekendu. Koszt 300 zł miesięcznie. Teraz tylko muszę ją wyciągnąć ze schronu. Napisałam w sobotę do nich maila ze zdjęciem suni i prośbą o potwierdzenie, że mają ją u siebie i kiedy można ją zabrać. Jak mi dziś nie odpiszą - będę dzwonić.
Jeśli wszystko pójdzie pomyślnie, to rozumiem AlfaLS, że jakąś małą deklarcję od Ciebie suńka ma? :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agat21']Mam miejsce dla suni od przyszłego weekendu. Koszt 300 zł miesięcznie. Teraz tylko muszę ją wyciągnąć ze schronu. Napisałam w sobotę do nich maila ze zdjęciem suni i prośbą o potwierdzenie, że mają ją u siebie i kiedy można ją zabrać. Jak mi dziś nie odpiszą - będę dzwonić.
Jeśli wszystko pójdzie pomyślnie, to rozumiem AlfaLS, że jakąś małą deklarcję od Ciebie suńka ma? :)[/QUOTE]
Dziekujemy serdecznie za deklaracje dla Jacka. Jeśli uda ci się sunię wyciągnąć ze schronu postaram się pomóc finansowo w opłaceniu hotelu. Trzymam kciuki za powodzenie akcji.
A czy ta kwota 300zł to cena ostateczna? Ona jest malutka, ma mniejsze potrzeby żywieniowe niż Jack, a u niego tez taki sam koszt hotelu.

Link to comment
Share on other sites

O Suni nie wspominaliśmy wcześniej bo nic nie wskazywało na to ,że ta Pani tak się pospieszy i zgłosi ją do odłowu :(
W momencie, gdy się o tym dowiedziałam - było już za późno. Stałej deklaracji nie gwarantuję, ale wspomogę ją w miarę możliwości - ona jest na prawdę 3 x mniejsza od Jacka, więc nie potrzebuje tyle jedzonka co on.
Trzymam kciuki za Nią ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agat21']Mam miejsce dla suni od przyszłego weekendu. Koszt 300 zł miesięcznie. Teraz tylko muszę ją wyciągnąć ze schronu. Napisałam w sobotę do nich maila ze zdjęciem suni i prośbą o potwierdzenie, że mają ją u siebie i kiedy można ją zabrać. Jak mi dziś nie odpiszą - będę dzwonić.
Jeśli wszystko pójdzie pomyślnie, to rozumiem AlfaLS, że jakąś małą deklarcję od Ciebie suńka ma? :)[/QUOTE]
Agat21 dziękuję za super wiadomości :multi:.
Ja już deklarowałam dla suni 10 zł. stałej ale pozwolę sobie podnieść tą deklarację do 15 zł. Więcej na razie nie dam rady :oops:. Myślę, że ktoś jeszcze się dołoży :hmmmm:.

A gdzie sunia pojedzie?

Edited by AlfaLS
Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny mamy coraz większe wsparcie z każdej strony !

[URL]http://www.kamilbazelak.pl/kamil-bazelak-kto-przygarnie-i-pokocha-jacka/[/URL]

[url]http://bazelakcharytatywnie.pl/archiwa/498[/url]

Trzymajmy mocne kciuki za domek stały dla naszego pierdołki ;)

Czy Radysy coś się odezwały w sprawie Suni?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zachary']AlfaLS, przepraszam,że przesłałam Ci numer konta, bo Ty faktycznie deklarowałaś tylko na sunię:oops:. Cioteczka doris66 widać bardzo chciała:loveu:, aby to było dla Jackusia i umieściła Cię na liście deklarowiczów na niego.[/QUOTE]
Nie ma sprawy ;). Jak tylko finanse pozwolą - na pewno będę pamiętała o bohaterze tego wątku :lol:.

Link to comment
Share on other sites

Słodziaku, wygłaszczę cię jutro i podrapię za tym uszkiem:loveu:. Dzisiaj doszły wpłaty od:
Kamila Krzysztofa B. z Łodzi - 30zł:loveu:
Angeliki K. z Czarnej Białostockiej- 200zł:loveu::multi:
aryste - 30 zł:loveu:
Doroty R. z Gdańska - 40 zł:loveu:
agat21 - 40 zł:loveu:
Jolanty M. z Krakowa od Kocham Psy- 20,50 zł:loveu:
Ewy Ś. z Białegostoku - 10 zł:loveu:
elizy71 - 30 zł:loveu:
Na ten moment mamy 400, 50 zł!!!!!!

Bardzo, bardzo dziękujemy w imieniu Jackusia! Jackusiu, tyle osób okazało ci swą hojność i serce, że musi się znaleźć cudowny domek na stałe!

Edited by zachary
Link to comment
Share on other sites

[quote name='zachary']AlfaLS, przepraszam,że przesłałam Ci numer konta, bo Ty faktycznie deklarowałaś tylko na sunię:oops:. Cioteczka doris66 widać bardzo chciała:loveu:, aby to było dla Jackusia i umieściła Cię na liście deklarowiczów na niego.[/QUOTE]
Cioteczka Doris przeprasza bardzo, bo faktycznie sie pomyliła.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basiunia131']O kurcze, mocno trzymam kciuki za to żeby suni się udało! Postaram się wspomóc małą jednorazowo albo bazarkowo.[/QUOTE]

dziękuję z góry serdecznie
napisali mi ze schroniska wczoraj, że wkrótce dadzą mi znać co z sunią

Link to comment
Share on other sites

[quote name='doris66']Dziekujemy serdecznie za deklaracje dla Jacka. Jeśli uda ci się sunię wyciągnąć ze schronu postaram się pomóc finansowo w opłaceniu hotelu. Trzymam kciuki za powodzenie akcji.
A czy ta kwota 300zł to cena ostateczna? Ona jest malutka, ma mniejsze potrzeby żywieniowe niż Jack, a u niego tez taki sam koszt hotelu.[/QUOTE]

Dzięki Doris za obietnicę. Najpierw muszę suńkę całą i zdrową wyciągnąć ze schronu ;(
Potem ewentulanie będę się martwić, czy to koszt duży, czy nie. Nie jest w ogóle teraz łatwo o miejsce w hoteliku, a sunia by przecież pojechała do innego hotelu, niż Jack, więc koszty też mogą być trochę inne.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AlfaLS']Agat21 dziękuję za super wiadomości :multi:.
Ja już deklarowałam dla suni 10 zł. stałej ale pozwolę sobie podnieść tą deklarację do 15 zł. Więcej na razie nie dam rady :oops:. Myślę, że ktoś jeszcze się dołoży :hmmmm:.

A gdzie sunia pojedzie?[/QUOTE]


dzięki serdecznie jeszcze raz za deklrację
Jeśli wszystko się uda, miejsce dla suńki jest zarezerwowane u Murki

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agat21']dziękuję z góry serdecznie
napisali mi ze schroniska wczoraj, że wkrótce dadzą mi znać co z sunią[/QUOTE]

Wkrótce dadzą znać ???? To nie mogą od razu napisać co z sunią, którą przyjęli kilka dni temu ?

Link to comment
Share on other sites

może sami nie wiedzą co z nią, wsadzili gdzieś i nie wiedzą gdzie, może nie dojechała do schroniska, bo ją gdzieś w polu puścili, różnie może być.... Mam nadzieję że sunia cała i zdrowa i jeszcze nie urodziła...

Link to comment
Share on other sites

Oby to nie było celowe odwlekanie sprawy w czasie. Pisałaś Maia że psy , które tam trafiają przebywaja 2 tygodnie na kwarantannie, wtedy chyba jest najłatwiej je odszukać, niż później jak pies trafi do zbiorowych boksów. Tez nie rozumiem co znaczy "wkrótce dadzą odpowiedź".

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...