Jump to content
Dogomania

Jack wraca z nieudanej adopcji!!!.Czy znajdziemy mu prawdziwy dom?....


Recommended Posts

I ja mogłam w końcu zajrzeć do naszego młodziaka, który intensywnie usiłuje wkraść się w łaski wszystkich domowników, którzy pojawiają się na podwórku. Podchodzi do nich, tuli się, rozdaje całuski.Miodzio psinek:loveu:. Łapka ładnie się goi, pomimo szalenie spartańskich warunków rekonwalescencji...Zobaczymy, czy prognozy weterynarzy się sprawdzą...Mówią,że jeśli ścięgna nie były skrupulatnie pozszywane, to raczej nie ma szans na normalne funkcjonowanie łapki...Koty pojawiające się w zasięgu wzroku goni ....ale on ma terierowate geny, więc zapędy łowieckie może posiadać....Scarletto prosiła mamę o zdjęcia Jackusia i będą ale chwilę trzeba zaczekać, bo mama i reszta rodziny mocno się pochorowała.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 695
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Z kotami to kwestia wychowawcza (Nasz Iwo nienawidził kotów= zabić futrzaki ... a mieszka z nimi i podwórkowych=obcych również już od roku nie gania) jeśli ktoś intensywnie popracuje z Jackusiem to i koty pokocha :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Jestem u Jack`a dopiero teraz, ale śledzę jego losy na FB. Biedny chłopaczek, nie dość, że wywalony jak śmiec, poraniony to jeszcze z nieciekawymi widokami jak na razie na przyszłość. Podnoszę wątek z nadzieją, ze ktoś go wypatrzy.

Jeśli ktoś może proszę zajrzyjcie tutaj. Juz nie radzę sobie [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243780-Bezdomna-psia-rodzina-POMOCY[/url] :-(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...