Jump to content
Dogomania

Rudy i Pysia już w DS :) Bury za TM :(


Mortes

Recommended Posts

Dzwoniłam do Makili i jest coraz lepiej :) Pysia już prawie czuje się jak u siebie :) Niedługo zapowiedziała się do Makili jakaś miła Ciocia ze zdolnościami fotograficznymi to Makila ma podsunac Pysiunię .

W dalszym ciągu pięknie proszę o deklaracje dla Pysieńki ... Brakuje nam jeszcze 190 zł :(

Link to comment
Share on other sites

az kręciła głową z niedowiarzaniem ....widać że nigdy w życiu nie zrobiła dla nikogo nic co by jej się nie opłacało :(

no i właśnie dlatego świat wygląda tak, jak wygląda, i tak trudno się żyje...
przylazłam za bazarkiem i zostanę, pomyślę jak pomóc.
Link to comment
Share on other sites

Iza, napisz kochana coś więcej o tym hoteliku, żeby się człowiek nie denerwował, strasznie mnie męczą te różne pyskówki na dogo :(

 

I napisz od kiedy wpłacać na Pysię stałe deklaracje - bo ja mogę już w marcu, razem z deklaracją Roksiową przesłać do Mazowszanki.

Link to comment
Share on other sites

A ja tak na marginesie, chciałam napisać, że dzisiaj, po rozmowie z Pańcią Rudaska doszłyśmy do wniosku, że Pana doktora odwiedzimy pod koniec marca br. Bo według dotychczasowych danych Rudasek miewa ataki co 2 miesiące, więc koniec marca będzie lepszy dla wyników Rudaskowych badań, które zrobimy u Pana Doktora.

A tymczasem Rudaskowy masaż, który uwielbia :)

 

1o4pdc.jpg

 

16jpl3q.jpg

 

2eeija1.jpg

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Iza, napisz kochana coś więcej o tym hoteliku, żeby się człowiek nie denerwował, strasznie mnie męczą te różne pyskówki na dogo :(

 

I napisz od kiedy wpłacać na Pysię stałe deklaracje - bo ja mogę już w marcu, razem z deklaracją Roksiową przesłać do Mazowszanki.

Mattilu, hotelik u Makili znam od dawna ...kilka dobrych lat . Makila juz od dawna ratowała różne bidy często stojące dosłownie nad grobem .Często sama wyciągała je z podłych schronisk . To dziewczyna o wielkim sercu . Ja osobiście miałam u niej pod opieką około piętnastu psiaków , często po bardzo ciężkich przejściach . Zazwyczaj nie brała  ode mnie złotówki na ich utrzymanie . Jeżdziła ze mną na wizyty PA  i zawoziła nawet po kilkaset kilometrów psy do DS ...mam u niej ogromny dług wdzięczności   Zawsze z opieki jej byłam bardzo zadowolona . Co więcej, ma coś w sobie ( co ma tez Krzysiu) że psiaki nawet te dzikie lgną do niej ...tej umiejętności jej i Krzysiowi zazdroszczę ;) .Troche śmiesznie to wygląda jak Makila zasuwa po domu lub podwórku  w tą i z powrotem a sznureczek piesiulków maszeruje za nią ;) W ogole podoba mi sie to że Makila stara się integrować psiaki ze soba przez co nie muszą być izolowane .Jesli zamyka psiaka w boksie to tylko na początku żeby poczuł się bezpieczniej i żeby miał czas na zaklimatyzowanie lub gdy jest np na specjalnej diecie i jest pora karmienia .    Byłam u Makili  nie raz i często bez zapowiedzi . Nigdy nie widziałam żeby żle traktowała jakiekolwiek zwierze. Zresztą , to ostatnia osoba na ziemi o ktorej bym tak pomyslała

Znam wiele hotelików , bo pomagam zwierzakom nie od dziś ale Makili uważam za jeden z  najlepszych . Tak na prawdę to jeszcze tylko do jednego dałabym z czystym sumieniem psa ... do innych powiedzmy " dobrych" tez dawałam pieski ale zawsze bardzo sie martwiłam i zawsze było coś " nie tak"   .

O Pysię jestem spokojna jak o swojego psa :)

A te obrzydliwe paszkwile na Makile to jakaś świńska nagonka osób które chyba z tego nedznego procederu czerpią jakieś profity .To wszystko jest ogromnie niesprawiedliwe i  krzywdzące.   W kazdym razie ja byłam , widziałam i jestem zadowolona :)  To tyle z mojej strony :)

 

A Pysiunia  ma sie coraz lepiej ...i głośniej ;)  Coraz pewniej sie zachowuje i juz ostro poszczekuje ... jak się cieszy :) Uwielbia spać na poduszce Makili :) Poprosiłam Makilę żeby troszkę popracowała nad Pysią ... żeby dziewczyna poszła w świat dobrze ułożona ;)

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

Po takiej rekomendacji żadne posty pisane przez osoby, które tam nigdy nie były, nie widziały i nie znają tego hoteliku - nie są dla mnie wiarygodne.

 

Wiem jedno: Mortes na pewno nie zostawiłaby tam Pysi gdyby miała jakiekolwiek wątpliwości. 

 

Mnie to wystarczy... Wierzę Mortes...

  • Upvote 6
Link to comment
Share on other sites

Po takiej rekomendacji żadne posty pisane przez osoby, które tam nigdy nie były, nie widziały i nie znają tego hoteliku - nie są dla mnie wiarygodne.

 

Wiem jedno: Mortes na pewno nie zostawiłaby tam Pysi gdyby miała jakiekolwiek wątpliwości. 

 

Mnie to wystarczy... Wierzę Mortes...

 

idem.

 

To ślę kaskę PayPalem do Mazowszanki :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Kochani :) jest mi ogromnie miło  że pamiętacie o Pysi i o tym w jak trudnej sytuacji sie znalazła . 

Docieraja wpłaty dla małej za co jestem bardzo wdzięczna ;) 

 

Dotarły wpłaty od :

 

* Grażynki 49 - 20 zł : )

* Ania75 - 20 zł : )

* Usiatki - marzec- 50 zł : )

* Cancer za 3 miesiące - 60 zł : )

* Ewu - 40 zł : )

* Igusia - 60 zł : )

 

W poście 3 zaraz pod rozliczeniem Rudego które jest juz zakończone bede robiła rozliczenie Pysi . Zapraszam do zapoznania sie ze szczegółami . Proszę też o przyjrzenie się finansom czy nikogo i niczego nie pominełam ;)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Serdecznie dziękuję ciociom - Mortes, Pannie Marple, PasjaHera, Little_My, Grażynce49, Ani75, Mattilu, Mazowszance, Cancer43, Ewu i Igusi oraz wszystkim ciociom trzymającym kciuki za Pysię - za pomoc dla Pysi   :wub:

 

Że kocham Rudaska to już wiedzą wszyscy na tym wątku. Teraz Wam pokażę dlaczego Pysia także znalazła miejsce w moim sercu. Oprócz historii Jej kulawego dotychczas życia, Pysieńka jest kundelkiem o maści czarnej - podpalanej, takiej mojej słabości, bo moje skarby wyglądają tak:

 

Lara, 12-latka z poważnie chorym (od 5 m-cy) sercem i niestabilna emocjonalnie (trafiła do mnie, gdy miała 3 miesiące)

2w1sdvc.jpg

 

 a dzikuska Usia z Kielc, adoptowana 5 lat temu za pośrednictwem Dogomanii wygląda tak

 

flaps9.jpg

 

 

Przepraszam Rudaska i Pysię za odrobinę prywaty, ale już wiecie dlaczego Pysieńka będzie miała znaleziony dobry domek?   ;)

Link to comment
Share on other sites

Serdecznie dziękuję ciociom - Mortes, Pannie Marple, PasjaHera, Little_My, Grażynce49, Ani75, Mattilu, Mazowszance, Cancer43, Ewu i Igusi oraz wszystkim ciociom trzymającym kciuki za Pysię - za pomoc dla Pysi   :wub:

 

Że kocham Rudaska to już wiedzą wszyscy na tym wątku. Teraz Wam pokażę dlaczego Pysia także znalazła miejsce w moim sercu. Oprócz historii Jej kulawego dotychczas życia, Pysieńka jest kundelkiem o maści czarnej - podpalanej, takiej mojej słabości, bo moje skarby wyglądają tak:

 

Lara, 12-latka z poważnie chorym (od 5 m-cy) sercem i niestabilna emocjonalnie (trafiła do mnie, gdy miała 3 miesiące)

2w1sdvc.jpg

 

 a dzikuska Usia z Kielc, adoptowana 5 lat temu za pośrednictwem Dogomanii wygląda tak

 

flaps9.jpg

 

 

Przepraszam Rudaska i Pysię za odrobinę prywaty, ale już wiecie dlaczego Pysieńka będzie miała znaleziony dobry domek?   ;)

 

Usiata, pod koniec marca będę w Krakowie, więc mogę Ci dowieźć Pysię np. do Radomia. :D

Link to comment
Share on other sites

Usiatko, Twoje psice są przepiękne :)  

A tak w ogóle, to psy z Kielc są najpiękniejsze, też mam takiego, widać go w moim avatarku :)

Aniu, z faktami trudno dyskutować - psiaki z Kielc najlepsiejsze są, i już :D (taka tendencyjna prywata, a co...) 

Link to comment
Share on other sites

No piękności są, po prostu :).Lara bardzo podobna do mojej Frani, tyle, że moja Francesca cała czarna (jak to mój TŻ mawia: nieważne jakiego koloru jest pies, byle był czarny...). W Usiatce coś podobnego z Felusiem też znajdę- w końcu on też kielecki jest :). No a Romanek to do nikogo niepodobny jest ;), a i tak go kocham okrutnie :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...