Jump to content
Dogomania

Ruda - doświadczona przez los doczekała się w końcu SWOJEGO własnego DOMKU!! :-)


Lili8522

Recommended Posts

[quote name='Mattilu']Inka super! Oba sliczne, a ja zadnego nie umiem sobie wstawic do sygnatury:([/QUOTE]

[SIZE=3][COLOR=#0000ff] [B] Mądre kobitki, umiejące wstawiać banerki w podpis![/B][/COLOR][/SIZE]
Dajcie instrukcję cioteczkom Lili i Mattilu, PLIZZZ... :modla:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorota1']Przelałam na Rudzię moją deklarację. Bardzo sie cieszę, że jest już w tym wspaniałym miejscu, w którym i Tinka odzyskała wiarę w człowieka:lol:[/QUOTE]


Dziękujemy ślicznie! Jutro pewnie znajdzie się na koncie :)


[quote name='inka33'][SIZE=3][COLOR=#0000ff] [B] Mądre kobitki, umiejące wstawiać banerki w podpis![/B][/COLOR][/SIZE]
Dajcie instrukcję cioteczkom Lili i Mattilu, PLIZZZ... :modla:[/QUOTE]

Mattilu już wysłałam instrukcję, z Lili jest ciężej :evil_lol: będę jej musiała pokazać kiedyś na żywo :diabloti:


[quote name='madziakato']Ja też nie umiem...[/QUOTE]

Łap PW :)


Rudzinko, noc poza schroniskiem, po 3 latach spędzonych za kratami musi być wspaniała! :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Nad Rudą trzeba popracować, bo skacze po krzesłach, stołach, tudzież innych meblach zamieszczonych na wysokości.... I potwornie drze pyszczek, na wszystko i o każdej porze ;)
Poza tym ponoć to świetna kontaktowa sunia, która odmieniła się w ciągu kilku minut po przyjeździe do Kasi - ciągle merda ogonem i świetnie dogaduje się ze wszystkimi :)

I uwielbia spacery! Jak tylko widzi smycz to szaleje z radości :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='inka33'][SIZE=3][COLOR=#0000ff] [B] Mądre kobitki, umiejące wstawiać banerki w podpis![/B][/COLOR][/SIZE]
Dajcie instrukcję cioteczkom Lili i Mattilu, PLIZZZ... :modla:[/QUOTE]

Juz dostalam instrukcje :) I mam sliczny banerek, ktory mam nadzieje sciagnie na watek Rudej inne ciotki!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...