Jump to content
Dogomania

Maja - odzyskała radość i nadzieję w NOWYM DOMU :)


Recommended Posts

  • Replies 325
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hej, ja tylko zdjęłam jej z głowy plastikowy abażur i zamieniłam na bawełniane majtasy własnej roboty:diabloti:. Hmm... może kolor jej się nie podoba??
Maja zdecydowanie musi być jedynaczką, nawet mój szczenior ją irytuje... i to bardzo.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agulla']Hej, ja tylko zdjęłam jej z głowy plastikowy abażur i zamieniłam na bawełniane majtasy własnej roboty:diabloti:. Hmm... może kolor jej się nie podoba??
Maja zdecydowanie musi być jedynaczką, nawet mój szczenior ją irytuje... i to bardzo.[/QUOTE]

Już za parę dni, za dni parę... ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agulla']Hej, ja tylko zdjęłam jej z głowy plastikowy abażur i zamieniłam na bawełniane majtasy własnej roboty:diabloti:. Hmm... może kolor jej się nie podoba??
Maja zdecydowanie musi być jedynaczką, nawet mój szczenior ją irytuje... i to bardzo.[/QUOTE]

a tu akurat to szczeniory bywają irytujące nawet dla baaaardzo cierpliwych psów ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mattilu']To już jutro przekazanie Majeczki?[/QUOTE]

Pojutrze :) 1 maja - w środę.

Dziś Majka była jeszcze u weterynarza, okazało się, że przypałętało nam się jeszcze zapalenie nerek... I jak ten antybiotyk nie pomoże to trzeba będzie zastosować inny... Ale w tej sprawie będę jutro kontaktować się z domkiem stałym.
Ogółem trzymajcie kciuki, bo coś nam Maja nie chce wrócić do 100% zdrowia...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madziakato']Witajcie, czy moge prosic o nr konta- nie moge znaleźć...[/QUOTE]

Madziu, Majeczka już nie potrzebuje funduszy, zostało nam jeszcze opłacenie weta i lekarstw ok.150zł, szczepienie 50zł i transport ok.100zł. Ale oczywiście przesyłam na maila numer konta, gdybyś zechciała wspomóc jakiegoś innego z naszych podopiecznych np. Rudą: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242446-Ruda-doświadczona-przez-los-gaśnie-z-każdym-dniem-POMÓŻCIE![/URL]


Maja musi dostać jeszcze lekarstwo na nerki, ponieważ produkuje mocno rozrzedzony mocz. Wszystko jest monitorowane, także poinformujemy domek co i jak i jutro rano wyruszamy ;)

Edited by pinczerka_i_Gizmo
Link to comment
Share on other sites

[quote name='aganiechaa']Malutka, pewnie ten cały stres się odbił na zdrowiu ale teraz może być już tylko lepiej...[/QUOTE]

stres też pewnie zrobił swoje ale moim zdaniem głównym powodem był jej dotychczasowy styl życia i dieta, hmmm... jakby to powiedzieć różnorodna. Kawa, herbata (bardzo lubi i podkrada jak tylko może), cukierachy i czekolada, pieczone potrawy i sama nie wiem co jeszcze. Wiem, że pancia kochała ją bardzo i robiła to nieświadomie ale ona ważyła o ok 60% więcej niż powinna. Gruby i źle żywiony pies to chory pies - ale to tylko moja subiektywna opinia:eviltong:
Z lepszych wiadomości Majcia schudła 1 kg, była ważona przed sterylką. A nie głodzę jej jakoś strasznie, dostaje porcję jak dla psa 13kg + biały ser, jogurt nat, jajko, chude mięso. Fajnie by było gdyby nowy dom kontynuował dietke:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pinczerka_i_Gizmo']Madziu, Majeczka już nie potrzebuje funduszy, zostało nam jeszcze opłacenie weta i lekarstw ok.150zł i transport ok.100zł. Ale oczywiście przesyłam na maila numer konta, gdybyś zechciała wspomóc jakiegoś innego z naszych podopiecznych np. Rudą: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242446-Ruda-doświadczona-przez-los-gaśnie-z-każdym-dniem-POMÓŻCIE![/URL]


Ok, dzięki za odp.
Myslałam, że macie dług w lecznicy...
sorki!
W takim razie wspomogę Rudaskę:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...