Jump to content
Dogomania

Beścik nareszcie wyleguje się w swoim domku!!!


natalau99

Recommended Posts

[quote name='paula_t']Mój Bandzior to samo, ale jakoś sobie radzimy- wkładamy pod dywan podkłady, a raz na jakiś czas wieziemy je do prania. Tak się nauczył pomimo 5 spacerów dziennie, nie jesteśmy w stanie go oduczyć, no i co ja poradzę?[/QUOTE] Staruszek Roman to dżentelmen w każdym calu-siknie na płytki, więc kulturka pełna;). Natomiast Franka i Felek ZAWSZE puszczają pawia na frędzlowaty dywan:mad:, z którego, ze wzgledu na frędzle właśnie, naprawdę trudno jest wydobyć wymiociny

Link to comment
Share on other sites

Mój Pączek kiedyś ożerał dywan. Uznałam ,że mu przeszło- dałam dywan do obcięcia i obszycia...
Pączek przedwczoraj na nowo ożarł naprawiony dywan- postanowił ,że ma mieć falowany brzeg i już:)
Tak to jest z psiakami , mają w końcu swoje zasady:):):)

Link to comment
Share on other sites

Beścikowi się urosło :loveu:
Ale on ma wyjątkowego pecha, wrócił już z kilku dt ... O domu stałym nie wspomnę bo nawet dla młodych ślepaczków znalezienie domu to problem ...
Best cieszący się słońcem na wybiegu ( z facebooka) :
[IMG]http://img705.imageshack.us/img705/8416/best22.jpg[/IMG]

[IMG]http://img854.imageshack.us/img854/9773/bestu22.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='natalia.aleksandrov']Powody różne... Raz się nie dogadał z rezydentem - ale to rezydent go prowokował, innym razem bało sie go dziecko :(, a jeszcze nastepnym razem - strasznie niszczyl wszystko pod nieobecnosc opiekunki :([/QUOTE]
On jest niewidomy, potrzebuje spokojnej adaptacji...
A do tego to jeszcze szczeniak, szczeniaki niszczą...
Mój Pączek ma półtora roku i nadal ma durne pomysły...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewu']On jest niewidomy, potrzebuje spokojnej adaptacji...
A do tego to jeszcze szczeniak, szczeniaki niszczą...
Mój Pączek ma półtora roku i nadal ma durne pomysły...[/QUOTE]

Dokładnie. Bandzior ma 7 lat, a jeszcze niedawno jak tylko zostawiłam szafkę otwartą, to pogryzł mi całą bieliznę, gryzienie pilotów od tv i komórek to była normalka, nie wspominając o innych rzeczach.
Jak ktoś chce mieć psa idealnego, to niech sobie kupi pluszaka, bo adopcja/bycie DT wiąże się z wieloma wyrzeczeniami, cierpliwością i pracą nad zwierzakiem.

Link to comment
Share on other sites

Tak to już jest, ze jak pies chory czy niewidomy to problem z adopcją.

Niedawno wyciągnięto dwa psiaki z olkuslkiego piekła- nowofunlanda z tatuażem i wystraszonego, pogryzionego bokserka/pitbulka.

Obu psiakom załozyłam wątki......u Messiego zero reakcji na prosby o dom, za to u Niufa ful ludzi, cztery pchętne do adopcji domy........do czasu, kiedy okazało się, ze pies ma 11 lat i 3 miesiące...........Niufy zyją około 8-10 lat.....nikt nie chce staruszków...............teraz mamy dwa potencjalne domy, i wreszcie zaświeciło słoneczko........

Beśkowi też sie uda, tylko wymaga to czasu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...