Jump to content
Dogomania

Beścik nareszcie wyleguje się w swoim domku!!!


natalau99

Recommended Posts

[quote name='natalau99']To ja kopiuje z facebooka : Kochani, jutro przyjeżdża do Beścika bardzo miła pani... Będziecie trzymać kciuki? :loveu:[/QUOTE]


Naprawdę?:crazyeye: Będziemy trzymać najmocniej na świecie i nie puścimy dopóki nie będzie wieści!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basiek8']ludzie są niepoważni, 2 dni w nowym domu i już oddają? bo zasikał łóżko i narobił szkód.Ta Pani powinna kupić sobie pluszaka bo do żywych stworzeń się nie nadaje.[/QUOTE]
Chcieli dobrze ale nie potrafili sprostać wyzwaniu...
Ludzie często nie wiedzą ,że pies musi opanować"regulamin"domu...
Best nie widzi, to naturalne ,że sprawdza świat zębami..
Zresztą, który młody pies nie niszczy...Ja takiego nie miałam...
Jak dojrzewają .... to przestają , jak dzieci...

Link to comment
Share on other sites

Basiu, Oni nie nie potrafili sprostać wyzwaniu, a po prostu nie chcieli. To jest za krótki okres czasu, żeby stwierdzić, że z czymś sobie człowiek nie poradzi. Trzeba najpierw sobie i psiakowi dać szansę, a dopiero potem powiedzieć "Zrobiłam wszystko co mogłam, naprawdę nie dam rady...".

Ojjj Beściku, Beściku, co my z tobą zrobimy :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']Basiu, Oni nie nie potrafili sprostać wyzwaniu, a po prostu nie chcieli. To jest za krótki okres czasu, żeby stwierdzić, że z czymś sobie człowiek nie poradzi. Trzeba najpierw sobie i psiakowi dać szansę, a dopiero potem powiedzieć "Zrobiłam wszystko co mogłam, naprawdę nie dam rady...".

Ojjj Beściku, Beściku, co my z tobą zrobimy :([/QUOTE]
Wiem Paula ale co mam napisać.....:(

Link to comment
Share on other sites

No właśnie przeraża mnie to że nawet się nie wysilili, to nie pluszak, którego posadzisz na kanapie i siedzi.Ja wzięłam kilkuletnią sunię ze schroniska, sikała jak tylko ktoś z domowników podniósł głos, sprzątaliśmy, głaskaliśmy i trochę pomogło. Do tej pory jest strachliwa, boi sie obcych, kradnie jedzenie, broi, ale do chol.... jest członkiem rodziny, a rodziny nie wyrzuca się na bruk.

Link to comment
Share on other sites

Ręce ku...a opadają:angryy:. Wiedzieli przecież, że młody, że niewidomy...Chcieli rżnąć szlachetnych, bo psa przygarnęli...a piesek nie okazał się kopciuszkiem, co za wszystko wdzięczny i za wszystko przeprasza, tylko normalnym młodym, psim szczylkiem. A propos sikania, mój Roman też podsikuje...I co? Może go zwrócę?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...