Jump to content
Dogomania

@@@@ komu można wysyłać zaproszenia @@@@


rozi

Recommended Posts

[quote name='wtatara']mnie też można wysyłać[/QUOTE]


Źle napisana twoja nazwa użytkownika,na liście jest [COLOR=#000000][FONT=Times New Roman]wtarara

I jeszcze dodam,że nie ma użytkownika beata ata,jest beta ata[/FONT][/COLOR]

Edited by tatankas
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Maruda666']Bardzo proszę o wykreślenie z listy sonek666 - Sonka od jakiegoś czasu nie wchodzi na dogo, jak wróci to się zgłosi ponownie ( a zależy mi na tym, bo info o jej przepełnionej skrzynce przychodzi na moją pocztę :evil_lol: ).[/QUOTE]

Już nieaktualne, w sensie, że wracam na dogo i proszę o ewentualne zaproszenia na bazarki ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Prosze o wpisanie na liste, bardzo czesto kupuje nie dla siebie, ale dla sasiadek, kolezanek wysylalam linki teraz sami tez zerkaja na dzial reklamy (bo slyszalam ze cos by sie przydalo, a ja linku nie przeslalam) i sugestia: w tym dziale linki sa wstawiane kiedy polowa jest wyprzedana ma to sens przy licytacji, ale przy opcji KT juz nie. Dzial reklamy uwazam za zwiastun bazarkow to taka moja uwaga dla sprzedajacych.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ja sie wypisuje bo zawsze myślałam ze to działa w dwie strony, czyli ja zaglądam zawsze na watki gdzie dostaję zaproszenie i jak będę potrzebowała pomocy to tez te osoby chociaż zajrza(ja przynajmniej zawsze czuje taki dług wdzięczności i jak mi ktoś pomoże to ja staram się jemu) a ostatnio potrzebowałam pomocy i miałam okazje skorzystać z listy to z osób u których regularnie kupuje na bazarkach lub pomagam na watkach to nikt nawet nie zajrzał, jak już to osoby których nie znałam. dla mnie takie coś jest bez sensu...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...