Jump to content
Dogomania

@@@@ komu można wysyłać zaproszenia @@@@


rozi

Recommended Posts

[quote name='Alla Chrzanowska']Na zdrowie. Robiłam dla siebie, to czemu się nie podzielić. Zamieściłabym ją tutaj, ale mam na 1 stronie tylko 1 post, a lista w jednym się nie mieści.[/QUOTE] [quote name='Alla Chrzanowska']Pełna lista jest tutaj, post 14 i 15: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/237136-Stowarzyszenie-Dogi-Adopcje?p=20110370#post20110370[/URL] Zrobiłam ją dla siebie, ale jeśli ktoś chce, proszę się częstować. Tutaj nie mam możliwości jej wkleić. Uzupełniam ją na bieżąco. Nie ma też na niej tych osób, które się zapisały, ale od co najmniej 3 miesięcy są "nieczynne" i nie raczyły o tym powiadomić.[/QUOTE]
Jak to łatwo skopiować czyjąś pracę i oznaczyć jako swoją. Kopiuj-wklej i gotowe. Listę odtworzyłem gdy moderator ją usunął, podlinkowałem i na bieżąco aktualizuję... "Twoja" lista jest jej dokładną kopią. I są na niej osoby, o których piszesz "nieczynne". Zarówno zbanowane jak i nieaktywne od dłuższego czasu. Osoby nieaktywne można sprawdzić tu [URL]http://bit.ly/1v9o0C2[/URL]
Link do aktualnej listy jest w pierwszym poście tego wątku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241780?p=21798300#post21798300[/URL]

[quote name='Kamila Proc']a siebie jakos nie wirzu[/QUOTE]
Bo Ciebie jeszcze nie dopisałem, to i się nie skopiowałaś :lol:

Link to comment
Share on other sites

[B]La Coyotte, bardzo serdecznie dziękujemy za stworzenie listy, to ogromna pomoc, ale chyba niepotrzebna ta irytacja.

Alla wkleiła link, bo ktoś nie mógł się listy doszukać, czy to taka zbrodnia?

Cel zawsze ten sam pomoc psiakom/kotom[/B]

Edited by Gabi79
Link to comment
Share on other sites

Pierwszy post wątku zawiera wszystkie potrzebne informacje.
Jest w nim link do posta LeCoyotte, w którym wystarczy kliknąć dwa klawisze i ma się pełną listę.
Nie rozumiem czemu ktoś ma z tym problem.

Lista zawsze w którymś momencie będzie lekko nieaktualna, ponieważ stale ktoś się wypisuje. Każdy ma prawo się wypisać, ale musi wziąć pod uwagę poślizg w aktualizowaniu i strawić te kilka zaproszeń, jakie przyjdą jeszcze po zgłoszeniu.

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze jedna rzecz mi przyszła do głowy.
Problemem jest zapychanie skrzynek, w profilu się nie da zapraszać bo linki nie wchodzą

[B]ALE[/B]

jeśli ktoś wstawi link do bazarku w swoją sygnaturę, to może zapraszać przez profile pisząc "coś tam coś tam serdecznie zapraszam dla Miśka na bazarek/bazarki z mojej sygnatury"
Zaproszenie przyszło, klikam awatar, przechodzę do części "o mnie" i mam tę sygnaturę (:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewunian']prosiłabym o [B]czasowe[/B] wypisanie z listy - nie będę mieć dłuższy czas dostępu do internetu, bazarki na które zostanę zaproszona dawno się pokończą. do 15.08. z góry dzięki.[/QUOTE]

A ja nieśmiało wspomnę o ponowne naniesienie mnie na listę tych, do których bez obaw można wysyłać linki do bazarków. Przez 1,5 miesiąca byłam może 3 razy na dogo - ot, roaming wychodził ciut za drogo, stąd moja prośba, zresztą razem z uzasadnieniem była...

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam, myślałam, że lista ma służyć psom. Jak zawsze się myliłam...

Przecież cały czas służy psom, jest tam gdzie była. Tylko po co ją kopiujesz w inne miejsca podkreślając, że zrobiłaś ją dla siebie, usunęłaś osoby nieaktywne i dzielisz się z nami... gdzie tu prawda?

Alla wkleiła link, bo ktoś nie mógł się listy doszukać, czy to taka zbrodnia?

Ale tu nie chodzi o wklejanie linku, ani składanie mi podziękowań...
Dobrze, że zacytowałem posty Alli bo je usunęła (ciekawe dlaczego) - przeczytaj je i pomyśl.

A ja nieśmiało wspomnę o ponowne naniesienie mnie na listę tych, do których bez obaw można wysyłać linki do bazarków. Przez 1,5 miesiąca byłam może 3 razy na dogo - ot, roaming wychodził ciut za drogo, stąd moja prośba, zresztą razem z uzasadnieniem była...


Dopisałem
Link to comment
Share on other sites

[quote name='tatankas']Dla tych,co się wypisują,bo mają niby wiecznie zapchaną skrzynkę: NIE BYŁO MNIE TYDZIEŃ NA DOGO I OTRZYMAŁAM AŻ 12 WIADOMOŚCI!!! Przepraszam,ale jakim cudem tyle wiadomości miałoby mi zapchać skrzynkę??? ;)[/QUOTE]
Nie było mnie w II połowie lipca prawie dwa tygodnie i miałam 29 wiadomości co mi skrzynki też nie zapchało.
Ja większość [B]ważnych[/B] wiadomości zapisuję na kompie a nie zostawiam na poczcie co automatyczne zwiększa mi jej "wydajność" przyjmowania kolejnych wiadomości:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LeCoyotte']Przecież cały czas służy psom, jest tam gdzie była. Tylko po co ją kopiujesz w inne miejsca podkreślając, że zrobiłaś ją dla siebie, usunęłaś osoby nieaktywne i dzielisz się z nami... gdzie tu prawda?


Ale tu nie chodzi o wklejanie linku, ani składanie mi podziękowań...



Dopisałem[/QUOTE]

Prawda jest we wklejonej przeze mnie liście. Nigdzie nie pisałam, że ją zrobiłam od początku (choć w zasadzie tak, bo to ja robiłam pierwsza tę listę, tylko bez podlinkowania). Podlinkowałam tylko te osoby, na które nie miałeś/łaś czasu i o co prosiłeś/łaś w poście nr 956. Zaś pozwolenie na kopiowanie zamieszczasz w poście nr 933.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alla Chrzanowska']Nie mogę Cię wypisać z listy, bo tym się zajmuje LeCoyotte. Ja nie będę Ci już wysyłać zaproszeń. To mogę obiecać.[/QUOTE]
od Ciebie akurat plyty Twojego TZ zawsze. Natomiast lepiej sie odnajduje sama sprawdzajac dzial, niz jak mam przyslane po fakcie zaproszenie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...