Jump to content
Dogomania

Malusia,połamana Alexis prosi o POMOC!! JUŻ W DOMU STAŁYM :)


Celina12

Recommended Posts

  • Replies 217
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Alexis robi już ładne kupki, śmiało ale grzecznie idzie na spacerkach, widze że nawet by miała ochote pobiegać.
Ale najbardziej i tak interesuje ją człowiek.
Nie inne psy, nie zabawki, ona jest po to żeby kochać człowieka :).
A czy Wy już ją ogłaszacie ?

Link to comment
Share on other sites

Alex bardzo sie zmieniła od momentu kiedy do mnie przyjechała , z zastraszonego stworzonka które sie nie ruszało i usiłowało coś ząbkami kłapnąć, stała sie wesołą goniącą czasami jak torpeda , bardzo rozgadaną , psinką :).
Być może Koko ją troszke tonowała, a po tym jak Koko poszła do swojego ds, to Alex poczuła sie swobodniej, nie boi sie nawet dużego i wybiera mu z miski chrupki, ale nadal jest wpatrzona w człowieka, spacerek, troszke sie cieszy trawką a resztę idzie niedaleko człowieka, z tym że jeszcze jej nie spuszczałam ze smyczy. Aha, podkrada jedzenie, jak ktoś zostawi w dostepnym miejscu, łącznie ze spróbowaniem kawy z mlekiem :).
Od machania jak ją głaszczę to o mało jej sie ogonek nie urwie, może ktoś da mi instrukcje to bym filmik jakiś zamiesciła jakby mi sie udało.
Codziennie rano wita mnie buziakiem.
Zrobiła sie taka weselsza, bo z poczatku była taka smutnawa, troszke depresyjna.
Ale teraz już jest super i w pełni gotowa do adopcji.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dogo07']Alex bardzo sie zmieniła od momentu kiedy do mnie przyjechała , z zastraszonego stworzonka które sie nie ruszało i usiłowało coś ząbkami kłapnąć, stała sie wesołą goniącą czasami jak torpeda , bardzo rozgadaną , psinką :).
Być może Koko ją troszke tonowała, a po tym jak Koko poszła do swojego ds, to Alex poczuła sie swobodniej, nie boi sie nawet dużego i wybiera mu z miski chrupki, ale nadal jest wpatrzona w człowieka, spacerek, troszke sie cieszy trawką a resztę idzie niedaleko człowieka, z tym że jeszcze jej nie spuszczałam ze smyczy. Aha, podkrada jedzenie, jak ktoś zostawi w dostepnym miejscu, łącznie ze spróbowaniem kawy z mlekiem :).
Od machania jak ją głaszczę to o mało jej sie ogonek nie urwie, może ktoś da mi instrukcje to bym filmik jakiś zamiesciła jakby mi sie udało.
Codziennie rano wita mnie buziakiem.
Zrobiła sie taka weselsza, bo z poczatku była taka smutnawa, troszke depresyjna.
Ale teraz już jest super i w pełni gotowa do adopcji.[/QUOTE]

a super yunona wykupiła ogloszenia a ja usiłuje spłodzić tekt

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dogo07']Zrobiłam jedno ogłoszenie Alexis na gumtree, dzwoniła dzisiaj jakaś pani , ma dziecko kilkuletnie, z okolic Krakowa, ma sie zastanowić.[/QUOTE]

[quote name='Hope2']Zagldam...Alexis jest śliczna...domki bedą stały w kolejce do niej :)[/QUOTE]

Było już kilka telefonów ale wysłałam dwie ankiety i czekam.
A jak tam rachunki?

Link to comment
Share on other sites

Niedawno przyjechał od mnie szczeniaczek, bałam sie troche że Alexis, która jest bardzo kochająca człowieka, i mnie bardzo pilnuje,i potrafi nawet na dużego capnąć jak ten sie do mnie zbliża na pieszczoty, że bedzie zazdrosna o maluszka, ale Alexis okazała sie wspaniała po raz kolejny, cierpliwie opiekuje sie maluszkiem. To naprawde cudowna sunia , mała przylepka , zasługuje na wspaniałego kochającego czułego opiekuna.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dogo07']Niedawno przyjechał od mnie szczeniaczek, bałam sie troche że Alexis, która jest bardzo kochająca człowieka, i mnie bardzo pilnuje,i potrafi nawet na dużego capnąć jak ten sie do mnie zbliża na pieszczoty, że bedzie zazdrosna o maluszka, ale Alexis okazała sie wspaniała po raz kolejny, cierpliwie opiekuje sie maluszkiem. To naprawde cudowna sunia , mała przylepka , zasługuje na wspaniałego kochającego czułego opiekuna.[/QUOTE]

To wazna informacja trzeba bedzie uwzglednic w tekście ogłoszeń. Dziękuje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dogo07']Alexis robi już ładne kupki, śmiało ale grzecznie idzie na spacerkach, widze że nawet by miała ochote pobiegać.
Ale najbardziej i tak interesuje ją człowiek.
Nie inne psy, nie zabawki, ona jest po to żeby kochać człowieka :).
A czy Wy już ją ogłaszacie ?[/QUOTE]
Ogłoszenia są wykupione, ale nie mamy tekstu do ogłoszeń. Może ktoś jakiś super tekst napisze????? A może w formie [B]konkursu? [/B]Jakieś nagródki się znajdą.:multi:
Dogo, a czy ja mogę prosić w jednym poście skondensowane info o Alexis? Będą bardzo pomocne w napisaniu tekstu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='yunona']Ogłoszenia są wykupione, ale nie mamy tekstu do ogłoszeń. Może ktoś jakiś super tekst napisze????? A może w formie [B]konkursu? [/B]Jakieś nagródki się znajdą.:multi:
Dogo, a czy ja mogę prosić w jednym poście skondensowane info o Alexis? Będą bardzo pomocne w napisaniu tekstu.[/QUOTE]


[LIST=1]
[*]Szukamy chętnych do zrobienia bazarku dla Alexis.
[*]Ogłaszamy konkurs na tekst do ogłoszeń
[/LIST]

Będa nagrody (zrobimy foty) i pokażemy tutaj (będzie coś dla psa).

Link to comment
Share on other sites

I ciąg dalszy.
[IMG]http://images33.fotosik.pl/678/b1ca71ff6b34b394.jpg[/IMG]

[IMG]http://images38.fotosik.pl/2062/47071215522bcaf5.jpg[/IMG]

[IMG]http://images43.fotosik.pl/1849/06329f8cf881f31fgen.jpg[/IMG]

[IMG]http://images39.fotosik.pl/2054/0f5030d752195fed.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...