Jump to content
Dogomania

Malusia,połamana Alexis prosi o POMOC!! JUŻ W DOMU STAŁYM :)


Celina12

Recommended Posts

  • Replies 217
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Dogo07']Założyłyśmy szelki, są jak szyte na miare :lol:.
Nie mówiąć już że czułam sie tak stylowo , chyba nawet Alexis była bardziej ładnie kolorystycznie "ubrana" i elegancko wyglądała niż ja :).[IMG]http://images47.fotosik.pl/1780/87385ff2df0fdc52.jpg[/IMG][/QUOTE]

[SIZE=3][B]Ja piórkuję ależ ona śliczna, a szelki istotnie dobrane do niej fantastycznie, rewelka.[/B][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Zdjęcia robimy, tylko coś mamy problem z kompem i nie dodaje sie nam tak szybko i sprawnie.
Ale będziemy robić, z róznych ujęć.
Aha, do szeleczek jest brązową smyczka :).

A tutaj pięknota.
[IMG]http://images34.fotosik.pl/619/14455d09414f5fed.jpg[/IMG]


Alexis na zdjęciach wychodzi jako taki duży psiaczek mam wrażenie a przecież w rzeczywistości jest maleńka i drobna, taki jamnik króliczy.

Edited by Dogo07
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dogo07']Alexis coś ma nie fajne kupki. I dzisiaj jest jakaś taka spokojna, a szczeniaczek Koko nawet osowiały, a znowu duży wczoraj wymiotował, martwie sie o psiaki :(.[/QUOTE]

Grzej do weta, bo jak nie daj.... tfu tfu liczy sie każda minuta

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj psiaki już są bardziej żywotne, może to było jakieś osłabienie po szczepieniu, jedzą normalnie, Alexis macha ogonkiem, spała dwa razy na pleckach czyli że czuje sie coraz bezpieczniej w domu. Kupki Alexis były po prostu mniej zwarte niż normalnie, oczywiście zaniose do badania.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='yunona']Może niech zostawi u sąsiadów, ja tak mam obcykane z kurierami :)[/QUOTE]

Ja nie mam kontaktu z kurierem, zostawi pewnie awizo do odbioru w punkcie :(
Nie każda firma kurierska zostawia u sąsiadów jak nie ma wcześniej takiej informacji

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...