Jump to content
Dogomania

Malusia,połamana Alexis prosi o POMOC!! JUŻ W DOMU STAŁYM :)


Celina12

Recommended Posts

  • Replies 217
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Celina12']

Dogadanie szczegółów,bo i chyba transport jest i Malusia będzie miała ciepło,opiekę,leczenie....[/QUOTE]

Tak transport mamy. Udało mi się zorganizować i wyjazd jest jutro z kielc koło 17-18. Dlatego też bardzo proszę o adres gdzie ma być dostarczona w krakowie, żebym mogła dalej logistycznie jakoś to pociągnąć...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewelinka_m']Tak transport mamy. Udało mi się zorganizować i wyjazd jest jutro z kielc koło 17-18. Dlatego też bardzo proszę o adres gdzie ma być dostarczona w krakowie, żebym mogła dalej logistycznie jakoś to pociągnąć...[/QUOTE]


Ja czekam na odpowiedź Dogo07-skrzynkę ma pełną,wysłałam maila i czekam.Mam nadzieję,że będzie jeszcze dziś w necie.....jak coś dam znać Isadorze i Tobie na pw Ewelinko.....

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny są w schronisku z Alexis już-Malusia pozwoliła sobie założyć obróżkę,smycz-głaskać ale przy próbie wzięcia na ręce-próbuje się odgryzać.Na razie oswajają ją ze sobą.Dadzą radę....:multi:....Mała staje na nóżkę.

Za godzinkę znów zadzwonię.....

Link to comment
Share on other sites

Malusia jest straszliwie bojaźliwa,trzeba było do samochodu zabrać Ją sposobem,bo chciała gryźć.W samochodzie się uspokoiła,spokojnie siedzi na kolankach,jedzie teraz do Ewelinki,skąd o 18 wyjedzie do Krakowa.

Do tej pory dotyk człowieka kojarzył się Jej z bólem,zabiegami itp.Biedne przerażone Stworzonko....ale jedzie ku lepszemu.....

Link to comment
Share on other sites

Alexis z początku była ogromnie przerażona. Dodatkowo w schronisku mnóstwo bodźców-inne psy szczekające itd więc nie było łatwo.. ale bez problemów większych dała sobie założyć smyczkę i obróżkę. Nie była zbyt szczęśliwa przy próbach podnoszenia..coś takiego kojarzyło się jej do tej pory z bólem i wizytami u weta. W samochodzie się uspokoiła grzecznie leżała na kolanach.. w domu już pełna sielanka pierwsze co zajęła miejsce na łóżku, bez problemu mogłam ją nosić na rękach, sama wchodziła mi na kolana i zadowolona lizała po twarzy. Ona potrzebuje chwili czasu, a jak się już przyzwyczai jest super grzeczna... Już zrzucam jej fotki łóżkowe :)

Link to comment
Share on other sites

Tak jest strasznie chudziutka jak ją głaskałam to cały kręgosłup czułam pod palcami.
Niech jej dadzą chwilke spokoju, choć Dogo to pewnie wie ;) ja ją puściłam luzem w pokoju siadłam i czekałam na jej reakcję , na to czy nawiąże ze mną relację itd. Kiedy zorientowała się, że nic w zasadzie od niej nie chce, zaczęła podchodzić, obwąchiwać szukać kontaktu. Jak wystraszyła sie mojego psa bo oczywiście trzeba sprawdzić co to za nowy przybysz ;) pierwsze co pobiegła do mnie, czuła się najwidoczniej bezpieczniej i wdrapała się na kolana. Także jestem dobrej myśli! to mądra psinka zaraz wyczuje dobrych ludzi :)

Link to comment
Share on other sites

No jestem zauroczona.....DWA Cuda normalnie

[IMG]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/539234_484255698306302_1572711294_n.jpg[/IMG]

[IMG]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/292259_484255664972972_908416223_n.jpg[/IMG]

Alexis malusia jak łapeczki Tego przystojniaka.....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...