Jump to content
Dogomania

Kiedy po deszczu wychodzi słońce - czyli historia Morgany


LALUNA

Recommended Posts

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Dorothy']ekhem ekhem :roll:[/quote]

bardzo dyplomatyczna odpowiedź;)

kiedy te choroby się skończą:mad: , niech już będzie prawdziwa wiosna i już, bo takie nie wiadomo co to tylko infekcje powoduje.
A pamiętacie takie przysłowie " luty -zakładaj ciepłe buty" , hehe:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

no ładnie , stokrotkę:cool3:

jeszcze nie widziałam przebiśniegów (hmm, ale przez co mają się przebijać:hmmmm:)
ani ostatecznie krokusów , a tu stokrotki:razz: , ptaki śpiewają za oknem wioooooooooosna ...la la la

a podobno w sobotę ma być mróz całkiem spory?:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dorothy']no to wyobraź sobie, że w nocy jest minus 5!! a w dzien stokrotki rosna!!!
Ja jestem biologiem, ale to mnie przerasta jak Boga kocham, to wbrew prawom przyrody:evil_lol:
przebisniegow nie widzialam, moze czekaja na śnieg...:evil_lol:[/quote]
To tylko u Was. U nas nie ma - 5 ale tez sa stokrotki

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dorothy']no cóż wypatruję tego rycerza, nawet warkocze przygotowałam...:shake:
[/quote]
Czekaj czekaj...

Jak pragnę zakwitnąć, przyjadę i sprawdzę te warkocze - czy aby je masz...
Jak ich nie będzie, to frontalny w tył zwrot... :lol:

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Czarodziejko nie wierz mu, po pierwsze zagląda do mnie raz na miesiąc, więc codzienne wspinanie sie odpada ( sądzę że w ogóle odpada wspinanie się, poważni panowie w pewnym wieku wołają "złaź mi tu zaraz bo mnie łupie w krzyżu") po drugie ja mam lepszy pomysł jak zagospodarować te wyczarowane pieniądze niż budowa wieży.:cool3:

Link to comment
Share on other sites

przepraszam Was za milczenie, ten rok póki co nie jest dla mnie łatwy:placz:
jeśli chodzi o Morgankę, to myślę że najlepiej sama powie co u niej słychac. No może nie powie, pokaże...

Co Morgana mówi na tym zdjęciu?

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/151/4df03130aa0937e6.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

oooo, to fakt, fryzjer by się przydał, Morgana zarosła, tylko czekam aż się pogoda wyklaruje. A co do koloru to rzeczywiście zrobił się bardzo łądny, ale ja nie ingeruję, zapewne zbawienny to wpływ kąpieli błotnych, i tych w rozmaitych końsko-krowich gówienkach na spacerach. Może to działa jak henna, nie wiem, jeszcze trochę i sama spróbuję...:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dorothy']oooo, to fakt, fryzjer by się przydał, Morgana zarosła, tylko czekam aż się pogoda wyklaruje. A co do koloru to rzeczywiście zrobił się bardzo łądny, ale ja nie ingeruję, zapewne zbawienny to wpływ kąpieli błotnych, i tych w rozmaitych końsko-krowich gówienkach na spacerach. Może to działa jak henna, nie wiem, jeszcze trochę i sama spróbuję...:roll:[/quote]
Coś w tym jest . Moje kundle mają różne preferencje . Jedne lubią kąpiele błotno-szlamowe , inne goowniano - zdechłorybowe , ale wszystkie mają piękne , lśniące futerka :evil_lol:
Mordzian odkryła pewnie własne "borowiny " , i wyglada kwitnąco :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...