Jump to content
Dogomania

Kiedy po deszczu wychodzi słońce - czyli historia Morgany


LALUNA

Recommended Posts

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

żwacze wonieją powalająco :razz:
a w dojczlandzie sprzedaja penisy ośle
kiedys sobie tak dowcipkowalam a'propos penisow oslich wracając z kolezanka zakupami z zoologicznego, mianowcie jeden facet do nas oko strzelał i niedwuznaczne puszczal uwagi na parkingu, a my na to patrząc na nasze torby z zakupami - ośli penis? nie, już mamy 2 sztuki, nie reflektujemy....:evil_lol:

Psy przeciez w ogóle lubia jak coś śmierdzi, natychmiast należy to napocząć.
A jakim pożadaniem cieszy sie pokarm dla rybek, mówie Wam, szczególnie suszone robale:shake:

Mordzian zachowuje sie niezwykle, na spacerkach obiega mnie w kolo, zagląda w oczy, tanczy, podskakuje i wyraźnie daje mi do zrozumienia ze moze bysmy tak razem pobiegly, albo poskakały, albo sie pobawily, albo sama nie wiem co... jest bardzo radosna!

Tylko cieknie jej z oczu, lzawia jej, zwlaszcza lewe, ma az taka zaskorupiala struzke pod okiem, troszke jej to zakrapiam sztucznymi lzami, ale wiecej nie wiem co robic, mam masc do oczu dla konia z antybiotykiem, moze ona?

Link to comment
Share on other sites

Dawno nic nie pisałam ale zaglądam i kibicuję Morgance.
Widzę że wątek żyje, dyskusje różne tu cioteczki toczą :evil_lol:
Dobrze jest!
A czy dziewczynka może się już zacząć ogłaszać że do domku by chciała czy jeszcze na to za wcześnie???

Link to comment
Share on other sites

oj tak,juz duzo za późno :cool3:

wszelkich chetnych na Morgan informujemy ze beda ja musieli zdobywac ogniem i mieczem inaczej nie oddam... :evil_lol:

weszko kochana zapomnialam Ci serdecznie podziekowac za frontline dla Mordzian, czy mam jej to cale na kark czy jak bo nie wiem??
Bo juz termin chyba nadciaga coby ja tym potraktowac.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...