Jump to content
Dogomania

Dogomaniacy/Lublinianie


Alimka

Recommended Posts

Radom - chyba tak. mam sentyment do tych wystaw, nie wiem czemu.
Kielce - pomyślę. Obydwie pociągami.... Mam już obcykane :evil_lol:
a do tego jakieś zagraniczne z całą pewnością!!!!


A może ktoś jedzie na sobotnią wystawę do Warszawy i by mnie wziął z labradorem - miły facet z niego - labradora. Jesteśmy z okolic Piask. Do paliwa się dorzucam.
tak tylko pytam.... :roll:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 382
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

Słuchajcie lubliniacy!
W Nowodworze jest schronisko prywatne, byłyśmy tam z plasteliną, matrioszką i evl ale my cztery to za mało. Czy ktoś mógłby nam pomóc? Jakakolwiek pomoc potrzebna, ogłaszanie, transport, bo nas niestety jest za mało :placz:

[url]http://www.dogomania.pl/forum/f1157/5-husky-onki-collie-schronisko-w-nowodworze-kolo-lubartowa-25km-od-lublina-136979/index75.html#post12664822[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

swietna impreza to w kazimierzu , moze sie wybiore :lol: z moimi niuniami :).

a wczesniej bo 27-go wrzesnia w pliszczynie na boisku szkolnym mozna bedzie pooglądac final pucharu polski obedience 2009 .


[URL="http://dog-sport.pl/content/view/557/221/lang,polish/"]Zawody Obedience Lublin - 27.09.2009 - Informacje - POLSKI PORTAL SPORTÓW KYNOLOGICZNYCH[/URL]

ostra obsada sedziowska , przebiegi klas 0-3 ,warto sie wybrac , zwlaszcze ze rzadko kiedy psie sporty goszczą w lublinie .

Link to comment
Share on other sites

[url=http://dog-sport.pl/content/view/110/109/lang,polish/]Obedience - POLSKI PORTAL SPORTÓW KYNOLOGICZNYCH[/url] tu mozna poczytac i ogolny zarys i regulaminy .

to po prostu sportowe posłuszenstwo , sa 3 klasy trudnosci . sedziowie oceniają nie tylko samo cwiczenie ale i styl, dokladnosc itp itd . w polsce rozwija sie to od kilku lat , na zachodzie i w skandynawii obi jest niesamowicie popularne . u nas w klasie 3-ej miedzynarodowej startuje kilka psow , w niemczech kilkaset i to tylko z jednego ,,ichniego" wojewodztwa. jest to o tyle fajne ze nie wymaga nakladow finansowych niesamowitych , kawalek rownego terenu , pacholki , smycz ,koziolek .

w klasach 1-3 przez caly sezon wyznaczone zawody wliczaly sie do punktacji pucharu polski . te u nas bedą ostatnimi zawodami w sezonie i tu tez bedzie final rywalizacji .

na youtube jest duzo filmow z zawodów w polsce ,sama wrzucalam :)

Link to comment
Share on other sites

chyba istotne dla psiarzy lubelakow inf:

[COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2] Rozpoczyna się szczepienie lisów Od wtorku do soboty na terenie całego województwa będzie przeprowadzana akcja szczepienia lisów przeciwko wściekliźnie.>" href="#dalej" minmax_bound="true"> Szczepionki będą zrzucane z samolotu głównie nad lasami. Szczepionka ma kształt kostki i wydziela intensywny zapach rybny. Nie należy jej dotykać. Każdy kontakt zwierząt domowych ze szczepionką trzeba zgłosić do lekarza weterynarii[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Czy ktoś chciał by pojechać z nami do schroniska w Nowodworze w następnym tygodniu(dokładny termin do ustalenia), porobić zdjęcia, może powyprowadzać psy itd. Potrzeba większej liczby ludzi.
Jak ktoś jest chętny to piszcie

[url]http://www.dogomania.pl/forum/f1157/collie-husky-benki-kundliki-schronisko-w-nowodworze-kolo-lubartowa-25km-od-lublina-136979/[/url]

Link to comment
Share on other sites

zacznie sie pewnie 8-9 , jak bedzie podana konkretna rozpiska godzinowa dam znac .

bylam pare razy na takich zawodach wiec warto wziąc sobie jakies male krzeseleczko turystyczne ,jak ktos chce pooglądac dłuzej :) . no i prosba ogromna do tych którzy planują wybrac sie tam z wlasnym psem , by jednak postawili sie w sytuacji startujących , i z wyobraźnią podeszli do tematu , czyli zeby psy towarzyszące nie szczekaly ,nie przeszkadzaly , nie znajdowaly sie bezposrednio przy ringu . widzialam w w-wie sytuacje gdy zupelnie bez polotu ludzie zasiedli 20 cm od tasmy ,bawili sie z psem , psiak warkotal ,szarpal sie zabawką i niestety psiak z klasy 0 zaintersowal sie zbytnio tym , a wyjscie poza tasme to automatyczna dyskwalifikacja niestety. niby organiztor powinien tego pilnowac,ale zawsze cos umknie w ferworze , wiec jednak sami siebie musimy pilnowac tez czasem :-).

Link to comment
Share on other sites

u nas na razie nic nie latało, poza kursowymi na Warszawę, ale z tych to chyba nic zrzucać nie będą, mam taką nadzieję, bo wysoko ;)
a lisy mają się w okolicy bardzo dobrze. W ubiegłym roku 3 padły - młode. Mysleliśmy, ze to może wścieklizna, bo dziwne to było, ale chyba okoliczni mieszkańcy je zatruli. W badaniu wścieklizny nie było. Przynajmniej w oficjalnej wersji od weta usłyszanej.

Link to comment
Share on other sites

a ja na swoim osiedlu (czuby) widuje lisy codzien prawie .

wstepne inf. o Pliszczynie są takie ze 8-9 zglaszanie zawodnikow , od 9ej kazdy ma po chwileczce na trening , wiec mysle ze zacznie sie gdzies 9,30-10-a. jak ktos by byl z aparatem to polecam uwadze dwa owczareczki niemieckie :loveu:, mi wczoraj w pracy ukradli i nie mam juz ani aparatu ani kamery :( .

jakby ktos przypadkiem słyszal ze ktos moze gdzies chce pchnąc taniej bez kabli i ladowarek aparat sony dsc -h50 czarny (odgięta i nie dająca sie zamknąc klapeczka zamykająca wtyk do jednego z kabli) i kamere nówka sztuka niestety sony HDR srebrna z dodatkową baterią , oba ustrojstwa w futeralach (aparat w czarnym , kamera w bezowo-brązowym) to dajcie ode mnie w ryj chamowi . rzeczy ukradziono w kalinówce :placz:

Link to comment
Share on other sites

W moje info o Paradzie Psów wkradł się błąd - z mojej winy :oops:
Otóż - parada Psów w Kazimierzu jest 11 (niedziela) a nie 13 jak napisałam tam dużo wcześniej.... Przepraszam za pomyłke.
Zapraszamy więc na 11 października na 11.30 do Kazimierza na Paradę Psów. Spotykamy się koło pomnika kundelka obok Rynku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mch']a ja na swoim osiedlu (czuby) widuje lisy codzien prawie .

wstepne inf. o Pliszczynie są takie ze 8-9 zglaszanie zawodnikow , od 9ej kazdy ma po chwileczce na trening , wiec mysle ze zacznie sie gdzies 9,30-10-a. jak ktos by byl z aparatem to polecam uwadze dwa owczareczki niemieckie :loveu:, mi wczoraj w pracy ukradli i nie mam juz ani aparatu ani kamery :( . [/quote]

a jakieś czarnuchy tj. dobermany będą? :loveu:

[quote name='mch']jakby ktos przypadkiem słyszal ze ktos moze gdzies chce pchnąc taniej bez kabli i ladowarek aparat sony dsc -h50 czarny (odgięta i nie dająca sie zamknąc klapeczka zamykająca wtyk do jednego z kabli) i kamere nówka sztuka niestety sony HDR srebrna z dodatkową baterią , oba ustrojstwa w futeralach (aparat w czarnym , kamera w bezowo-brązowym) to dajcie ode mnie w ryj chamowi . rzeczy ukradziono w kalinówce :placz:[/quote]

Ale jak w pracy? To już normalnie przesada... :cool1: Bardzo współczuję straty sprzętu :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sucha']ja tak troszke odbiegnę od tematu ale nie orientujecie się czy udziela się na dogo ktoś z Lubelskiego TOZu?[/quote]

A jest w ogóle TOZ w Lublinie? Nie upadł z hukiem jakiś czas temu? Ja wiem tylko o SdZ i Animalsach (skłóconych zresztą, hah :roll:).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...