Jump to content
Dogomania

Dogomaniacy/Lublinianie


Alimka

Recommended Posts

pociągiem z diabłem tasmańskim :evil_lol:
nieee...u mnie ten transport odpada :roll: nie podejmuję się takich podróży..

a do Krk też nie pojadę, szkoda bo jakiś inny sędzia będzie, bo w tym roku to w naszej rasie sędziowie się strasznie powtarzają :roll:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 382
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam wszystkich, my też będziemy 14-go w Świdniku, z czarną sunią labradorką. Czy ja dobrze rozumuję że laby będą oceniane na końcu bo do wszystkich retrieverów jest jeden sędzia?
To będzie nasz debiut, bardzo prosze o ściskanie kciuków, żeby przypału nie było. :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzia']Witam wszystkich, my też będziemy 14-go w Świdniku, z czarną sunią labradorką. Czy ja dobrze rozumuję że laby będą oceniane na końcu bo do wszystkich retrieverów jest jeden sędzia?
To będzie nasz debiut, bardzo prosze o ściskanie kciuków, żeby przypału nie było. :lol:[/quote]

witam konkurencję!!!!
ja wystawiam swoją również czarną diablicę w młodzieży a psa w championach.
Powiem Ci jak było rok temu - najpierw były goldeny - a wcale ich mało nie było a dopiero poźniej labki.... Zdążyliśmy się kilka razy usmażyć na słońcu, postać w kilkometrowej kolejce do kibelka i po wodę i wejść padnięci na ring.... A sunie są jeszcze po psach - więc pewnie się zdążymy w tym roku zaprzyjaźnić:cool3:

Link to comment
Share on other sites

My to żadna konkurencja hi hi hi, jak mała nie zwieje z ringu albo nie zacznie mnie ciągnąć za ringówkę to już będę szczęśliwa :lol:
Tak, czarnuchy to słońca nie lubią, zapraszamy więc pod namiot plażowy. Wy będziecie przed 10tą czy przyjedziecie trochę później?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzia']My to żadna konkurencja hi hi hi, jak mała nie zwieje z ringu albo nie zacznie mnie ciągnąć za ringówkę to już będę szczęśliwa :lol:
Tak, czarnuchy to słońca nie lubią, zapraszamy więc pod namiot plażowy. Wy będziecie przed 10tą czy przyjedziecie trochę później?[/quote]
pewnie będziemy sporo wcześniej, ale to zależy od tego jakiego kierowcę uda mi się zgłuszyć :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
z namiotu z chęcią skorzystamy!!:lol: ale 3 laby w jednym miejscu.... wiesz co to znaczy???? Tyle że mój Bazyl to oaza spokoju, gorsza jest Pirania (Caress) wariatka, poganiają razem po ringu..... Tylko nie wiem która będzie pierwsza.... Bo jak ostatnio ganiała za zającem po polach to przegoniła zająca, nawet nie zauważyła tego....:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cordia']

panbazyl czy bede mogla przyjsc i zaczerpac jezyka odnosnie labradorow?? na tej wystawie?[/quote]

no jasne! Tylko nie wiem czy moje odpowiedzi Cię będą w stanie zadowolić... Cierpię na labradorozę, to jest zaraźliwe...:diabloti:
A najlepiej pogadasz z moimi sierściuchami.:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Ja cierpię na owczarkorozę niemiecką po mamie odziedziczyłam :P Ale labradory też lubię...to akurat po tacie mam :eviltong: I żeby się nikt nie zdziwił jak mój tato wpadnie i zacznie wszystkie labki oglądać xd Jak zobaczycie takiego kogoś to uciekajcie bo was zamęczy pytaniami :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evl']a ja nawet jak będę to się będę wstydziła podejść :oops:
chociaż ostatnio się przełamałam i poznałam moon_light od Figaro ;)[/quote]
Ja też się pewnie będę wstydzić :evil_lol:
A ja czekam na molosy najbardziej, zwłaszcza bernardyny i dogi niemieckie.
A z innej grupy to corgi :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agnethka']oj...super było w Radomiu :multi: podobało mi się, chociaż panowie parkingowi potrafili zirytować ludzi :evil_lol:[/quote]

delikatnie to określiłaś - zirytować.... Gdzie oni ich znaleźli????? Chyba był na to jakiś specjalny casting....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panbazyl']delikatnie to określiłaś - zirytować.... Gdzie oni ich znaleźli????? Chyba był na to jakiś specjalny casting....[/quote]


hehe...no przecież nie będę tu cytować wiązanek jakie oni co chwilę słyszeli od wystawców wjeżdżających na parking :evil_lol: zwłaszcza pan ustawiający "na ścisk" samochody duuuużo słyszał :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Kochane, zgłosiła się do mnie Eliza, która zajmuje się jędrzejowskimi psiakami... [B][SIZE=3]Potrzebujemy kogoś, kto zwizytuje dom w Wojciechowie[/SIZE][/B], 25 km na zachód od Lublina, zgłosił się jakiś sensowny domek i trzeba szybko sprawdzić, czy coś z tego będzie!

wątek jędrzejowski: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/jedrzejow-swietokrzyskie-27-psow-czeka-eksmisja-schron-w-dyminach-106655/index237.html[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Ja też będę na wystawie w Świdniku, ale zanim mnie zwolnią z obowiązków to już pewnie wszystkie pieski sobie pojadą. Tak jak ostatnio nie było już prawie żadnych piesków.
Evl, się nie bój tylko uśmiech na pysia i podchodzisz ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzia']Ja mogę podjechać do tego Wojciechowa, tylko nie dziś. Tylko ja nigdy nic takiego nie robiłam, nie wiem czego wymagać, oczekiwać?[/quote]

proszę, odezwij się do Elizy na pw, tu jej profil: [url=http://www.dogomania.pl/forum/members/15505.html]Dogomania Forum - Zobacz Profil: eliza_sk[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...