Jump to content
Dogomania

Dogomaniacy/Lublinianie


Alimka

Recommended Posts

[quote name='panbazyl']hehehe!!!! Miałam z Ciebie niezły ubaw!!!! Zwłaszcza na końcu wystawy jak jeden z chłopaków zaprosil koleżankę na ciastka a ona myślal, że na prawdziwe a on ja na wasze stoisko zaciągnąl na psie chrupki....[/quote]

Hmm. chrupki pyszne tak przynajmniej wnioskuję z miny po zjedzeniu i odgłosów w trakcie ich zjadania przez moją sunie. A tego osobnika co tak zaprasza na ciasteczka to chyba osobiście znam ;) czyżbyś mówiła o moim małżonku ???:lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 382
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B]evl[/B] mi tak samo :lol: W domu pytali czy coś tam piłam,potem myślałam że będę chora ale to jednak nie to :evil_lol:

To może przy najbliższej wystawie 14.06 mają być wszystkie rasy więc więcej forumowych piesów może być spacer w tym parku ludowym naprzeciwko ? Ew.tam na stadionie po prawej jak się wchodziło było puste miejsce,tam też jakieś psy może mogłyby się pobawić :cool3:
Ronisław teraz będzie na pewno,obcykałam już jak to jest jechać z psem,drogę znam więc ja jak coś jestem chętna ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='afrodyta*']A tego osobnika co tak zaprasza na ciasteczka to chyba osobiście znam ;) czyżbyś mówiła o moim małżonku ???:lol:[/quote]
jes!!!! jes!!!! jes!!!!!! hehehe!!!!!
a juz moze ogldalas zdjecia? Dalam je osobniczce co chciala isc na cisateczka a doszla do psich chrupek....
Nie wiem czemu ale moj komp nie chce polskich znakow pisac....
zamiast "si" pisze đ..... Tyz ladnie, ale nie to...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='afrodyta*']No niestety nie mam zdjęć bo nawet nie wiedziałam że już są.
Muszę się w takim razie z pewną osobą umówić.
Chyba że będziesz w Lublinie niedługo.[/quote]
byłam wczoraj..... Ale - będę przelotem w poniedzialek.... Przelotem bo do wawy jadę. A najlepiej do Lwowa wezmę!!!! Mam ich dużo. pewna osoba już chyba ich nie ma bo dała komuś dalej, ale nie wiem komu... Trochę to zakręcone. :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agata_Roki'][B]evl[/B] mi tak samo :lol: W domu pytali czy coś tam piłam,potem myślałam że będę chora ale to jednak nie to :evil_lol:

To może przy najbliższej wystawie 14.06 mają być wszystkie rasy więc więcej forumowych piesów może być spacer w tym parku ludowym naprzeciwko ? Ew.tam na stadionie po prawej jak się wchodziło było puste miejsce,tam też jakieś psy może mogłyby się pobawić :cool3:
Ronisław teraz będzie na pewno,obcykałam już jak to jest jechać z psem,drogę znam więc ja jak coś jestem chętna ;)[/quote]

ja jestem bardzo chetna, zglosilam suke, teraz tylko czekac, dodam ze gustujemy w bokserach ^^ zapraszam pod ring z samoyedami, pewnie nie bedzie ich duzo wiec latwo rozpoznasz, a co do szczegolow to juz przed wystawa :p

Link to comment
Share on other sites

Hej, słuchajcie - mam takie pytanko ;)

Byłoby możliwe, żeby razem organizować sobie wyjazdy na wystawy? :cool3:
Zrobić zrzutkę czy na paliwo dla osoby prywatnej czy na busa tak w kilka osób... pytam się, bo chętnie od czasu do czasy bym się tak wybrała na jakąś fajną wystawę ;) a w mojej rasie w okolicy praktycznie nikogo nie ma, więc się pytam Was - czy dalibyśmy radę sobie coś takie organizować? a może już są orgaizowane takie wyjazdy? :razz:

Link to comment
Share on other sites

werbujemy do pomocy lublin czeka ...




[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/poszukiwani-ludzie-z-okolic-lublina-do-pomocy-schronisko-w-nowodworze-25km-od-lublina-136979-new/"]Poszukiwani ludzie z okolic Lublina do pomocy schronisko w Nowodworze-25km od Lublina - Strona 4 - Dogomania Forum[/URL]


xxxxxxxxxxxxxxx

Link to comment
Share on other sites

Kilka dni temu na jednej z ulic Lublina znaleziono nietoperza zarażonego wścieklizną.

W związku z tym powiatowy inspektor weterynarii w Lublinie podjął decyzję o zakazie spuszczania psów ze smyczy w promieniu 2,5 kilkometra od ulicy Muzycznej na której znaleziono chorego nietoperza.

W Lublinie pojawiają się plakaty informujące ostrzegawcze. Przeprowadzona zostanie także akcja wyłapywania bezpańskich psów.
Zwierzęta przejdą kwarantannę w schronisku przy ul. Metalurgicznej

Stan gotowości przestanie obowiązywać jeśli w przeciągu 30 dni nie zostaną odnotowane kolejne przypadki wścieklizny.


Zaobserwowane przypadki nietypowo zachowujących się zwierząt należy zgłaszać do Powiatowego Inspektora Weterynarii w Lublinie pod numerem telefonu tel. 748 37 48 lub przez całą dobę do dyżurnego oficera Straży Miejskiej - telefon. 986

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agnethka']Hej, słuchajcie - mam takie pytanko ;)

Byłoby możliwe, żeby razem organizować sobie wyjazdy na wystawy? :cool3:
Zrobić zrzutkę czy na paliwo dla osoby prywatnej czy na busa tak w kilka osób... pytam się, bo chętnie od czasu do czasy bym się tak wybrała na jakąś fajną wystawę ;) a w mojej rasie w okolicy praktycznie nikogo nie ma, więc się pytam Was - czy dalibyśmy radę sobie coś takie organizować? a może już są orgaizowane takie wyjazdy? :razz:[/quote]

Pomysł super!!! Ja czasem jeżdżę z ludźmi z lubelskiego zk na zagraniczne wystawy - na pw mogę podać kontakt na osobę co to organizuje.
Wiem że w tym roku ma być jakiś wyjazd zagraniczny.
A oprócz tego - jest tyle wystaw w kraju - ja samochodu nie mam ale chętnie się bym do kogoś dołączyła z moimi labiszonami - oczywiście zrzuta na paliwo! Nawet dojazd na lubelską wystawę to dla mnie wyczyn stulecia, bo żaden PKS w niedziele z mojej wichury nie jeździ rano.... Więc muszę być już w Lublinie w sobotę na wieczór....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agnethka']to teraz szykuj się na przerzut, bo wystawy w Lublinie nie ma tylko jest w Świdniku ;)

ja na zagraniczne wystawy póki co się nie wybieram ;) zadowoliłabym się naszymi jak narazie :lol:[/quote]

właśnie bylam na lubelskich stronach.... to nowość!!! A chyba już gdzieś mówiłam wcześniej ze nie będzie na Starcie - chyba nawet na tym wątku... Ale dawno temu...
Będę miała bliżej piechotą.... Bo w niedzielny poranek żaden PKS z mojej wichury nie jeździ do cywilizacji....

a o zagranicznych pomyśl! Można zwiedzić kawał świata z perspektywy psa. Ostatnio byliśmy we Lwowie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panbazyl']Pomysł super!!! Ja czasem jeżdżę z ludźmi z lubelskiego zk na zagraniczne wystawy - na pw mogę podać kontakt na osobę co to organizuje.
Wiem że w tym roku ma być jakiś wyjazd zagraniczny.
A oprócz tego - jest tyle wystaw w kraju - ja samochodu nie mam ale chętnie się bym do kogoś dołączyła z moimi labiszonami - oczywiście zrzuta na paliwo! Nawet dojazd na lubelską wystawę to dla mnie wyczyn stulecia, bo żaden PKS w niedziele z mojej wichury nie jeździ rano.... Więc muszę być już w Lublinie w sobotę na wieczór....[/quote]


to teraz szykuj się na przerzut, bo wystawy w Lublinie nie ma tylko jest w Świdniku ;)

ja na zagraniczne wystawy póki co się nie wybieram ;) zadowoliłabym się naszymi jak narazie :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panbazyl']właśnie bylam na lubelskich stronach.... to nowość!!! A chyba już gdzieś mówiłam wcześniej ze nie będzie na Starcie - chyba nawet na tym wątku... Ale dawno temu...
Będę miała bliżej piechotą.... Bo w niedzielny poranek żaden PKS z mojej wichury nie jeździ do cywilizacji....

a o zagranicznych pomyśl! Można zwiedzić kawał świata z perspektywy psa. Ostatnio byliśmy we Lwowie.[/quote]

wiem, że można zwiedzić ;)

jednak ja niestety póki co odpadam z dwóch powodów

1. nie ma kasy na zagraniczne szoły :shake:
2. jak ja sobie z tymi emocjami bym poradziła...dopiero co się z naszymi wystawami oswoiłam (mam nadzieję) :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panbazyl']no nie wiem.....:diabloti:
Jakby nie mieli to wezmę swoje dzieciaki to pomalują na jaki tylko chcesz kolor! :cool3:[/quote]


bierz, bierz :cool3: moja pociecha ma z nami jechać na wystawę, bo jej obiecałam to już rok temu :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

to zrobimy przedszkole.... Ja z moją dwójką małolatow to zaliczam prawie wszystkie wystawy.... Choć ostatnio urywam się sama. Z psami oczywiście. W końcu jest to równouprawnienie! Tatusiowie też mają prawo opiekować się dziećmi!:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

gorzej jak tatusia nie ma :roll:

ale też mam w planach zacząć się urywać :evil_lol: psa już mam do urywania to teraz transporty trza kombinować i wio ;) a skoro przy temacie jestem - może ktoś się wybiera do Krakowa w czerwcu? podsunięto mi pomysł :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ja też ma wieczny klopot z transportem.... Nie mam samochodu za to 2 labradory - w zimie sankami nas ciągną.
ja myślałam o Krakowie, ale nie jestem jeszcze do końca pewna. Jeśli ma być tam tyle labiszonów co w Łodzi to dziękuję - 150 sztuk chyba tam było.... To lekkie przegięcie. Na ringu ciężko się zmieścić....
Do Krakowa dobre są połączenia kolejowe - z przesiadką w Radomiu lub Kielcach.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...