Jump to content
Dogomania

Dogomaniacy/Lublinianie


Alimka

Recommended Posts

  • Replies 382
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

licze na relacje :p Madfre mam nadzieje ze wystawiasz małą? takie cielątko nie moze sie marnowac :))):loveu:

czy ktoras z Was bo raczej same kobitki, ma suszarke dla psow bo mam samka i susze ja normalna suszarka, a chcialabym sprobowac psiej, bo nie chce kupowac w ciemno. :razz: czy uzyczyłaby mi któraś z Was dzien przed wystawa albo 2 zeby wasze psy nie czekały :).

Link to comment
Share on other sites

Witajcie! Dostałam informację o opuszczonych psach w rejonie lubelskim i szukam osób, które mogłyby tę informację sprawdzic. Potrzebna pomoc dogomaniaków z Lublina. Wklejam linka do wątku:
[url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/potrzebna-pilna-pomoc-osob-z-lubelskiego-psiaki-w-potrzebie-135896/#post12151932[/url]
Pozdrawiam i czekam na informacje!

Link to comment
Share on other sites

o jaaa:roll: ale dałam plame:oops: na wystawie podeszła do mnie jedna osoba z pytaniem czy jestem z portalu dogomania...nie dośc ze biedna musiała powtórzyc to pytanie kilka razy bo juz byłam na wpół głucha od hałasów to jeszcze powiedziałam ze nie jestem:wallbash:....i dzisiaj jak zasiadłam do netu przypomniałam sobie ze dogo istnieje:stupid::flaming::oops2:
i jak ja sie teraz mam z takiego zachowania wytłumaczyc ??:shake:

najmocniej przepraszam za wprowadzenie w błąd...najpierw zaprosiłam na pogaduszki,a pozniej sie nie przyznałam ze ja to ja:oops:
zmęczenie (wstałam o 5 rano) przemarźnięcie (na wystawie byłam juz o 6.00) i stres (promocja Husse) wzięły górę i szare komórki przestały działac poprawnie....ale wstyd:mdleje:


[B]Cordia [/B]nie wystawiałam małej bo jej za tydzień stuknie dopiero 5 miesiączków a poza tym jeszcze nie zarejestrowałam jej w ZK :oops:...mimo tego ze byłam na wystawie od samego początku do ringów doszłam dopiero na finały BOG,i nawet moim ukochanym leonbergerom nie mogłam pokibicowac i ze znajomymi nie miałam czasu pogadac :shake:

ale cieszę sie ze mielismy jako firma tak znaczący wkład w wystawe...bylismy głównym sponsorem...tylko niestety ktos kto tworzył katalog ubzdurał sobie ze firma nosi nazwę hausse a nie husse:wallbash:
i nawet w mailach jest byk :-(...
tak więc oznajmiam iz [B]HUSSE[/B] było głównym sponsorem wystawy..;)
i jeszcze małe wyjaśnienie dla tych którzy nie znaja marki....Husse to szwedzka firma produkująca karmy dla kotów i psów..znana na świecie od 20 lat, na rynku polskim dopiero od roku..zaczęło sie od płocka i powoli rozprzestrzenia sie na polskę... karmy są klasy super premium więc najwyzszej jakosci...produkowane tylko ze składników dopuszczonych do spozycia przez ludzi,bez sztucznych konserwantów,barwników i wzmacniaczy smaku... próbeczki dla psa i kotka mogę dowieźć pod same drzwi ;) więcej mozna sie dowiedziec ze strony [URL="http://www.husse.com"]www.husse.com[/URL] tam są namiary na dystrybutorów

sorki za off,ale ktoś pytał co to jest husse więc odpowiedziałam ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madfre']o jaaa:roll: ale dałam plame:oops: na wystawie podeszła do mnie jedna osoba z pytaniem czy jestem z portalu dogomania...nie dośc ze biedna musiała powtórzyc to pytanie kilka razy bo juz byłam na wpół głucha od hałasów to jeszcze powiedziałam ze nie jestem:wallbash:....i dzisiaj jak zasiadłam do netu przypomniałam sobie ze dogo istnieje:stupid::flaming::oops2:
i jak ja sie teraz mam z takiego zachowania wytłumaczyc ??:shake:

[/quote]

hehehe!!!! Miałam z Ciebie niezły ubaw!!!! Zwłaszcza na końcu wystawy jak jeden z chłopaków zaprosil koleżankę na ciastka a ona myślal, że na prawdziwe a on ja na wasze stoisko zaciągnąl na psie chrupki....
Plamę po prostu zetrzyj i już! Albo jakieś gratisy do popróbowania w czerwcu dla mich labków naszykuj na wystawę, bo wiem kto będzie znów głównym! Moje jedzą żarcie w typie barfa, ale myślę, ze chrupki też chrupną!
ja też wstalam o 5 na tą wystawę, zmarzłam na kość a dziś mam katar po kolana...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panbazyl']hehehe!!!! Miałam z Ciebie niezły ubaw!!!! Zwłaszcza na końcu wystawy jak jeden z chłopaków zaprosil koleżankę na ciastka a ona myślal, że na prawdziwe a on ja na wasze stoisko zaciągnąl na psie chrupki....
Plamę po prostu zetrzyj i już! Albo jakieś gratisy do popróbowania w czerwcu dla mich labków naszykuj na wystawę, bo wiem kto będzie znów głównym! Moje jedzą żarcie w typie barfa, ale myślę, ze chrupki też chrupną!
ja też wstalam o 5 na tą wystawę, zmarzłam na kość a dziś mam katar po kolana...[/quote]
:oops:wstyd, normalnie wstyd :shake:
ja taka zamotana z tym dogo bo rzadko tu zaglądam...raczej jestem bywalczynia forum CAO i Leonów

My po wystawie pojechalismy na saune i to nas uratowało przed przeziębieniem... ale zimno było jak diabli :shake:

a co do czerwcowej wystawy,ja jeszcze nie wiem kto będzie głównym sponsorem,mam tylko nadzieję ze nie Hausse :diabloti:
chrupeczki oczywiscie będą niezaleznie od sponsoringu ;)

agnethka...pogoda była słoneczna,ale mroźna..brrr

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panbazyl']z tym strojem kąpielowym to chodziło mi o to, ze można się było opalać - jak dziś - tak było w niedzielę![/quote]

haha... ja się opalam i w sobotę i w niedzielę - całodniowo :cool3:
a straszyli paskudną pogodą i deszczami :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...