Jump to content
Dogomania

miroszki

Members
 • Content Count

  320
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

2 Followers

About miroszki

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Biography
  Lubię drobne przyjemności...
 • Location
  Warszawa
 • Interests
  filozofia, pedagogika wczesnoszkolna, wychowanie dzieci, szkolenie psów
 • Occupation
  nauczycielka; "filozosia"
 1. miroszki

  Agility i papillon

  W dodatku piesek, przedstawiony na zdjęciu ma już za sobą osiągnięcia agilitowe :razz:
 2. Oczywiscie, że jest ważne, w jaki sposób pies wykonuje ćwiczenie! Pies, który przedstawi wykonanie pozycji raczej amebicznie, slimaczo i lunatycznie nie powinien zostać wysoko oceniony. Mozesz sobie obejrzeć i porównać dwa występy przedstawicieli róznych ras (w przypadku goldena na cwwczenie zmiany pozycji trzeba poczekać do końca występu - ale warto, border wykonuje to na początku): golden - [URL]http://www.youtube.com/watch?v=LTZxpH6tKH0[/URL] bc - [URL]http://www.youtube.com/watch?v=WQT6vivza0A[/URL]
 3. Dziękuję za zdjęcia naszego psa! ;) Obedience jest rzeczywiscie sportem, wywołujacym ogrom różnych - pozytywnych - emocji!
 4. [quote]A a na tych zdjęciach wszystkich Aria wygląda jakby miała na wpół zamknięte oczy i przysypiała [IMG]http://www.dogomania.pl/threads/28069-Aria-czyli-puchaty-stworek-potworek/images/smilies/icon_lol.gif[/IMG]ale na ostatnim treningu na którym ją widziałam (w poprzednią środę bodajże) to naprawdę BIEGAŁA! [IMG]http://www.dogomania.pl/threads/28069-Aria-czyli-puchaty-stworek-potworek/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] [/quote] Wszystko dlatego, że Paulina zaczęła w końcu biegać!:diabloti:
 5. Moje serdeczne gratulacje, Ariowa!!! ;0)))))) Często będziecie mieć pokazy?
 6. miroszki

  Co na szyję?

  W klasie "0" pies może mieć na sobie zwykłą obrożę lub łańcuszek, w klasach wyzszych - łańcuszek. Smycz sie przypina do obroży wyłącznie w klasach "0" oraz "1" - w pozostałych wie,c klasach nie możemy mówić o zaciskaniu. Mówimy w tej chwili o zasadach panujacych w Polsce. W MŚ natomiast pies może mieć dowolną obrożę oprócz kolczatki oraz obroży elektrycznej, które nie są dozwolone - tak wynika z regulaminu.
 7. Iwona, w moim poprzednim poście jest link własnie do kagańca firmy chopo - jest to kaganiec o nazwie "szpic miniaturowy" (w oryginale), który to kaganiec wcale nie jest duży, jak niektórym, rzuciwszym okiem na zdjęcie, może się wydawać. Jak najbardziej mozna go założyć na pyszczek chihuahua.
 8. [url=http://chopo.pl/index.php?page=shop.product_details&flypage=shop.flypage&product_id=36&category_id=4&manufacturer_id=0&option=com_virtuemart&Itemid=1]CHOPo - kagańce, pieluchy, smycze, obroże - najwyższa jakość - Szpic suka/pies - kaganiec powlekany[/url]
 9. Monia [URL]http://www.dog-training.ru/[/URL] [URL]http://www.doggies.ru/articles/training/[/URL] [URL]http://k-9.ru/phorum/forumdisplay.php?f=1[/URL]
 10. Po rosyjsku spytaj się Ariowej - może jeszcze ma instrukcję obsługi Jaszki. Moja "instrukcja" została odrzucona i zlikwidowana przez poprzedni komputer. Osobiście na razie nie mam czasu na ponowne zrobienie takiej rozpiski. Jeżeli znajdę chwilkę - będę mogła Tobie taką listę podać.
 11. Niestety muszę wszystkich rozczarować - Jaszka jest psem... płci męskiej :lol: Chihuahua też jest młodym dzielnym mężczyzną, który równie dzielnie się spisuje - na razie poza placem zawodowym.
 12. Dziękuję slicznie ;) W jednej taryfie z 2003 roku jest zapis, że psy są przewożone za opłatą (oprócz zwierząt - w tym psów - trzymanych na rękach/w pojemnikach). Najwyraźniej w tej chwili to się zmieniło - zostały wprowadzone pewne zmiany w regulaminie (chyba nawet od 2009 roku). Dziekuję!
 13. Czy w Lublinie jest pobierana opłata za przejazd psa z opiekunem komunikacją miejską? Nie znalazłam w taryfie nic, co dotyczyłoby opłat za przewóz bagażu lub zwierząt. Będę wdzięczna za informację.
 14. miroszki

  bzik

  Sunieczka ma bardzo ładną obróżkę... Akurat w tej chwili zwróciłam przede wszystkim uwagę własnie na nią ;) Pozdrawiam Cię słonecznie Aniu!
×
×
 • Create New...