Jump to content
Dogomania

Dogomaniacy/Lublinianie


Alimka

Recommended Posts

U nas te podłe pędraki tylko po psie spacerują,miał kilka ale nie wbitych :eviltong:
Zabezpieczamy się Fiprexem[czy jak to tam się pisze] i od zawsze działa,a Hiltonowa obroża wabiła je i miał babejszozę :angryy:

AngelikaXD Ty ze wszystkimi swoimi potworami byś szła czy tylko jednym ?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 382
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

wracam jeszcze do kleszczy - bo moze ktoś się orientuje - w jakich regionach lubelszczyzny czy nawet w Lublinie - jest największe zagrożenie chorobami przenoszonymi przez kleszcze. Może ktoś ma tego typu info - często wety mówią jeśli mają pacjentów z odkleszczowymi chorobami. Może zróbmy kleszczową mapę antyspacerową?????

Link to comment
Share on other sites

hmm..nie wiem czy się da coś takiego zrobi - kleszcze można spotkać w zasadzie wszędzie teraz :roll:

u mnie np. najwięcej kleszczy przynoszą koty, a w szczególności siwy kocur - czarna kotka bardzo rzadko kiedy ma to badziewie... dzisiaj z grafitowego kocura ściągnęliśmy 5 sztuk :angryy: musimy skołować dla nich jakieś krople... to "wsiowe" koty więc obroże odpadają w ich przypadku...

psy aż tyle kleszczy nie przynoszą, ale na wszelki wypadek dostały po obroży Preventic i na razie jest spokojnie...

Link to comment
Share on other sites

Wiem że to nie odpowiednie miejsce,ale ten psiak natychmiast potrzebuje pomocy!!!PROSZĘ!!zajrzyjcie...
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/lubelskie-rudy-psiak-ma-czas-do-jutra-pomoz-nie-zostan-obojetny-135103/index4.html#post12096656[/URL]

Link to comment
Share on other sites

AngelikaxD,jasne że nie tylko pytam :eviltong: Gratuluję odwagi,ja bym nie dała rady upilnować tylu psów :shake:

Przy al.Piłsudzkiego jest duży park - tam nie można z psami ?
Mi by pasowało bo z PKP mogłabym się przejść i nie targać w autobusie a reszcie ? :razz:

Link to comment
Share on other sites

tylko uwaga na straż miejską! :mad: Nigdy nie wiadomo gdzie się pojawią i co akurat ich zainteresuje finansowo aby podreperować budżet miasta.... Kiedyś dręczyli starszą panią z równie wiekowym jamnikiem za to, ze ten jamnik kagańca nie miał.... A on chyba nawet już nie miał czym gryźć....

Link to comment
Share on other sites

To my 19 jesteśmy z Ronilcem na wystawie[kundel wśród rasowców :lol: ] i na spacerek chętnie się umówimy.Tylko nie wiem z godzinami coby nie przegapić konkretnych ras i pokazów agility/frisbee itd.

Ktoś by chciał ? :razz::razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ladySwallow']Również się wybieram na tę wystawę... nie ma jakiegoś planu dot. rozkładu pokazów?[/quote]
właśnie sama bym chciała wiedzieć,na stronie zk nic nie ma a powinno być.
Nie wiem właśnie jaki bilet kupić z pasującym mi odjazdem :angryy:

To jakby co możecie zaczepić nas jak gdzieś spotkacie :eviltong:
Ronisław może wyróżniać się tym że będzie w niebieskich szelkach i bandamce :cool3::cool3:

Link to comment
Share on other sites

ja też będę na najbliższej wystawie, jak spotkacie wysokie niezbyt szczupłe dziewczę przed ringiem z dobermanami z opadniętą szczęką, to ja :evil_lol:
[SIZE=1]będę z Tżtem i młodszą siostrą ;)[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evl']ja też będę na najbliższej wystawie, jak spotkacie wysokie niezbyt szczupłe dziewczę przed ringiem z dobermanami z opadniętą szczęką, to ja :evil_lol:
[SIZE=1]będę z Tżtem i młodszą siostrą ;)[/SIZE][/quote]

A Wy jak zobaczycie wysoką dosyć, chudą blondynkę łażącą wszędzie z takimi oczami :crazyeye: (i być może ciągającą za sobą takiegoż młodego mężczyznę, tyle ze z czarnymi włosami), to krzyczeć :D To ja będę :D Z aparatem, o ile zechce działać :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...