Jump to content
Dogomania

Zosia zasnęła na zawsze :((. Dziękuję Hope2 za miłość i wspaniałą opiekę.


toyota

Recommended Posts

[quote name='Hope2'][B]Cioteczki-przed chwilą miałam tel od Toyoty-wyobraźcie sobie,że właściciel Zojki zmarł 2 dni temu...
czyżby "dobro" tak szybko do niego wróciło?[/B][/QUOTE]
Pan Bóg nierychliwy, ale sprawiedliwy a tu jednak okazał się nadzwyczaj rychliwy.

To teraz nic innego tylko aby łapeczki maleńkiej wyzdrowiały:)

Link to comment
Share on other sites

Ja tak na szybciutko-bo z nie wiadomych mi przyczyn padam dzisiaj na nos-jutro rano Zojka jedzie znów na zastrzyki,jak będzie karma-to przy okazji odbierzemy (razem z fakturą...)
Klucha zrobiła się ruchliwa-nie chodzi na łapkach,ale je ciąga...próbuje sie podnieść...na dworze w ciekawy sopsób siusia-mianowicie podnosi bardzo wysoko jedną łapkę,na drugiej jest jakby na kolanku-ale to i tak o niebo lepiej niż wczoraj :)
Wszamała ryż z marchewką i indyczkiem-aż jej się uszy trzęsły...normalnie podziwiam jej apetyt :)
No i tradycyjnie pogoniła Hadesa-teraz ona udaje,że śpi,a on trzęsie się ze strachu pod ławą...ehhh...i pomyśleć,że tubylcy boją się go i straszą nim swoje pociechy:shake:

Link to comment
Share on other sites

Hades zlituj się, jak taki mały Mop może cię straszyć???:evil_lol:

Hope myślę, że masz dość przeżyć i dlatego padasz...ile można;)masz sporą wytrzymałość, niejeden by pewnych rzeczy spokojnie nie przetrwał, a Ty dajesz radę:)
Zbieraj siły:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Energy']Hades zlituj się, jak taki mały Mop może cię straszyć???:evil_lol:

Hope myślę, że masz dość przeżyć i dlatego padasz...ile można;)masz sporą wytrzymałość, niejeden by pewnych rzeczy spokojnie nie przetrwał, a Ty dajesz radę:)
Zbieraj siły:diabloti:[/QUOTE]
Zbieram :)
Moja mama pozdrawia wszystkich z...domu...wylazła na własną prośbę,bo...konowały się nie znają:roll: a że nic robić nie może,to goni mojego tatę za najmniejszy pyłek...mnie wzywa do prac działkowych-chyba zacznę się z zimy wiosną cieszyć :eviltong:
Hades nie tylko mopa się boi-on się nawet malutkiego kociaka boi...mucha go o zawał prawie przyprawia...ehhhhhhhhhhhh

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hope2']Zbieram :)
Moja mama pozdrawia wszystkich z...domu...wylazła na własną prośbę,bo...konowały się nie znają:roll: a że nic robić nie może,to goni mojego tatę za najmniejszy pyłek...mnie wzywa do prac działkowych-chyba zacznę się z zimy wiosną cieszyć :eviltong:
Hades nie tylko mopa się boi-on się nawet malutkiego kociaka boi...mucha go o zawał prawie przyprawia...ehhhhhhhhhhhh[/QUOTE]

Myślałam, że zapytasz na co:cool3:a ja bym Ci odpisała, że napiszę Ci na pw:evil_lol:

Hades to złoty psiak:loveu:

Też pozdrów mocno Mamę i życz jej szybkiego powrotu do zdrowia:lol:także dla dobra Taty:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Energy']Myślałam, że zapytasz na co:cool3:a ja bym Ci odpisała, że napiszę Ci na pw:evil_lol:

Hades to złoty psiak:loveu:

Też pozdrów mocno Mamę i życz jej szybkiego powrotu do zdrowia:lol:także dla dobra Taty:eviltong:[/QUOTE]
i tak napiszesz :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Celina12']Nakazujem WAm nie chorować.....bo za dużo muszę pilnować chorowitków.

A Zojka ma teraz całkowity spokój psychiczny więc do dzieła MAŁA.....zaczynasz chodzić....

Sopeluś czarujący[/QUOTE]
Dzięki Sopelku kochany-czaruj Ty,my też poczarujem-i ani sie Zojka obejrzy jak śmigać będzie jak szczeniaczek :)
Hades wystrachany okrutnie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Celina12']Nakazujem WAm nie chorować.....bo za dużo muszę pilnować chorowitków.

A Zojka ma teraz całkowity spokój psychiczny więc do dzieła MAŁA.....zaczynasz chodzić....

Sopeluś czarujący[/QUOTE]... Mądry , Kochany Sopeluś:loveu:
Jasia wiedząca

Link to comment
Share on other sites

[quote name='toyota']Tak, dokładnie - facet nie żyje od 2 dni ! Nie sądziłam, że kiedykolwiek ucieszę się z czyjejś śmierci. Byłoby go trudno ukarać, opinia weta schroniskowego była bardzo zachowawcza, a tak los sam wymierzył sprawiedliwość.[/QUOTE]

mam nadzieję że trafił w miejsce, gdzie go różne psy będą po doopie gryzły

uściski dla Mamy i dla Zojeczki, i dla Hope też:Rose:

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Witaj Zojeńko!!!
Moja duża przeczytała mi Twój wąteczek i chciałem życzyć wszystkiego dobrego Tobie-zdrówka,zdrówka,zdrówka....Powiem Tobie w sekrecie,że ta moja jest dziwna i myślałem,że to dobry człowiek,a teraz nie wiem...Ona się ucieszyła,że dawny Twój człowiek nie żyje,a sama mówiła zawsze,żeby nie osądzać,bo od tego jest Bóg..
Pełna jest sprzeczności jak to ludzie......
Trzymaj się laseczko!
zgorszony Rufusik

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#000080][I][SIZE=3]Cześć Rufusik! Nie gorsz się-Hope najpierw się ucieszyła a później dopadły ją te,no...o! wyrzuty sumienia-bo to człowiek był...Ja miałam na odwrót-najpierw się smuciłam-bo to przecież mój Pan był...a teraz już się tylko cieszę,bo już wiem,że jestem całkiem bezpieczna :D
Dzisiaj znów mnie kłujali w zadek i w karczek-nawet próbowałam się bronić,gryzać mamcię chciałam-i dostałam w nagrodę buziaka w nochal (kurde,ta mamcia chyba nie jest normalna:hmmmm:) Jutro znów pojadę na kłucie :( Ale wiecie co? to p o m a g a :D dzisiaj już sama łapki podciągnęłam i kucałam do sioo i koo...nawet na spacer mnie wzięło(ciągnąco-klęczący),ale mamcia mnie wzięła na ręce i do domu zaniosła-że niby odpoczywać mam:mad:
Dostałam też wieeelki worek karmy-później fotkę wrzucimy :)
a-i nazwy zastrzyków już znam-bo Hope nie ma za grosz pamięci do tego-po sekundzie nazwy zapomina...więc kłują mnie:
[B]VETAFLUNIXEM, COMBIVITEM I NIVALINEM...[/B]
PS. Grozi mi kąpiel-bo mamcia uznała,że nie wypada,żeby ładna panna chodziła jak mała świnka...czy jakoś tak...
[/SIZE][/I][/COLOR][I][SIZE=3][COLOR=#ff0000]Zojka kłujana trzykrotnie[/COLOR][/SIZE][/I]

Link to comment
Share on other sites

Dziewcz7yny chyba trzeba tytuł wątku zmienić i jakiś taki przyciągający cioteczki wymyślić?;)
Zaraz zabieram się do bazarku, z którego coś dla Zoi się znowu skapnie. No niestety z ewentualnymi dochodami będzie musiała się podzielić z innymi biedami. Niestety fantów mało a biedul wciąż przybywa.
Trzymam kciukasy za zdrowie Mamy, wytrzymałość Taty, jeszcze trochę zimna dla Hope i powrót do zdrowia giraszek Zojki :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='b-b']Dziewcz7yny chyba trzeba tytuł wątku zmienić i jakiś taki przyciągający cioteczki wymyślić?;)
Zaraz zabieram się do bazarku, z którego coś dla Zoi się znowu skapnie. No niestety z ewentualnymi dochodami będzie musiała się podzielić z innymi biedami. Niestety fantów mało a biedul wciąż przybywa.
Trzymam kciukasy za zdrowie Mamy, wytrzymałość Taty, jeszcze trochę zimna dla Hope i powrót do zdrowia giraszek Zojki :)[/QUOTE]

Trzymamy z całych sił.

Link to comment
Share on other sites

oj,Cioteczki...z kasą małej krucho-czekam na dokładne rozliczenie Mondo-na dniach się pojawi (może nawet dzisiaj?)-tak mniej-więcej jest chyba ok 300parę zł...a odjąć trzeba karmę-240zł i fakturę Toyoty-nie wiem na jaką kwotę...i jeszcze będzie za zastrzyki...:(
A psów w potrzebie dużo-ehhh...kiedy przyjdzie czas,że wszystkie biedki znajdą kochające,odpowiedzialne domki?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kolejna kobietka']Aniu na fb sa same wplaty nie ma zadnych wydatkow ujetych, jak bedzie dokladne rozliczenie trzeba o tym na fb napisac i poprosic o pomoc[/QUOTE]
Lecę tam zobaczyć...może przypięty post z wydatkami zrobić?
Tu już mamy rozliczeniowy na str 1-ciocia Maupa4 zadziałała błyskawicznie-ja dopiero dzisiaj napisałam pw z prośbą (nie mogę się jakoś ogarnąć :( )-a Cioteczka-myk-i już zrobione :D Dziękujemy ładnie Cioci

Link to comment
Share on other sites

[quote name='b-b']Cioteczki bazarek gotowy. Proszę o pomoc w podrzucaniu :) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241791-Francja-elegancja-36-50-dla-Zoi-i-Cziki-do-11-04-20-00?p=20683833#post20683833[/URL][/QUOTE]
byłam...ehhh...nie ma łaszków xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxl:placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kolejna kobietka']Aniu na fb sa same wplaty nie ma zadnych wydatkow ujetych, jak bedzie dokladne rozliczenie trzeba o tym na fb napisac i poprosic o pomoc[/QUOTE]
Asiu-nie chce mi sie na fb podpiąć :( trudno-będę podrzucać... :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...