Jump to content
Dogomania

Zosia zasnęła na zawsze :((. Dziękuję Hope2 za miłość i wspaniałą opiekę.


toyota

Recommended Posts

[quote name='Isadora7']Ja zawsze bylem aniołek. Rambo anielsko grzeczny[/QUOTE]
Grzeczna to Ruda jest-wiadomo-dziewczyna :) ja dopiero skończyłam płakać-bo spałam a mama sobie poszła-do piwnicy do pieca dorzucić...ja się pytam PO CO??? to ja już za mało grzeję???
Zojka-płakająca jak samą zostafiajom

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gusiaczek']Cześć Zojuchna :)
czytamy i widzimy, że już nieźle popylasz po dogo ;)[/QUOTE]
Dzień doberek Ciociu!
Jeszcze do tylu kolegów i koleżanek muszę napisać...przywitać się :) Dzisiaj pomagam sprzątać-wszędzie mnie pełno i nawet odkurzacz mi nie straszny :D i na dworze jakoś jakby cieplej...żyć się chce :)
Wtryniam karmę aż mi się uchi trzęsą-tabletki tyż-jedna na serducho maleńka-i tylko pół dostajem i jedna na wątróbkę-ale w takim otwieranym czymś-i robi sie proszek i można doprawić tym proszkiem jedzonko :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hope2']Dzień doberek Ciociu!
Jeszcze do tylu kolegów i koleżanek muszę napisać...przywitać się :) Dzisiaj pomagam sprzątać-wszędzie mnie pełno i nawet odkurzacz mi nie straszny :D i na dworze jakoś jakby cieplej...żyć się chce :)
Wtryniam karmę aż mi się uchi trzęsą-tabletki tyż-jedna na serducho maleńka-i tylko pół dostajem i jedna na wątróbkę-ale w takim otwieranym czymś-i robi sie proszek i można doprawić tym proszkiem jedzonko :)[/QUOTE]

Zuch Dziewczynka jesteś:)
Gusiak ma też wątrobę nie ten tego i do żarcia sypie sobie ostropest - ciekawe, czy i Ty mogłabyś się tym wspomóc? Ona twierdzi, że bardzo pomaga
Przytulaski i Merdaski
Ovo z Gusiaczkiem :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gusiaczek']Zuch Dziewczynka jesteś:)
Gusiak ma też wątrobę nie ten tego i do żarcia sypie sobie ostropest - ciekawe, czy i Ty mogłabyś się tym wspomóc? Ona twierdzi, że bardzo pomaga
Przytulaski i Merdaski
Ovo z Gusiaczkiem :)[/QUOTE]
Dla mnie szukaja oleju z ostropestu-ale jak to w małych miejscowościach...chyba szybciej w internecie znajdą ;)
Teraz idę pokimać trochę-łapencje odpoczywac muszą
Zojka zwana Słoneczkiem

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lula2010']dobrze ,ze Malenka ma humor :lol:[/QUOTE]
Ciociu-pozytywne myslenie to podstawa :) mi wesoło bo w nocy sobie śpię na podusi i pod kołderka z mamą-i nawet nie śni mi się wyłazić (rano to mnie z łóżeczka ściągają i na sioo zabierają). Po śniadanku mogę sobie spać na posłanku przykryta kocykiem albo psią kołderką...a mogę też się na materacyku wylegiwać :) Tylko te moje łapencje...te z tyłu...nie zawsze chcą chodzić :(

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam, nie mam siły żeby przebrnąć przez całość, mam pytanie czy sunia chodzi? Pytam dlatego, że moja kuzynka ma małą sunie w typie jamnika, ostatnio została sparaliżowana (tył, nie kontrolowała kupy, siku trzeba było wyduszać) Kuzynka po przeprawach po lecznicach dostała od znajomego weta namiary na weta specjalizującego się problemach z kręgosłupem u psów i koni. Po trzech wizytach i instrukcjach suńka śmiga. Gdyby były potrzebne namiary mogę zdobyć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aganiechaa']Przepraszam, nie mam siły żeby przebrnąć przez całość, mam pytanie czy sunia chodzi? Pytam dlatego, że moja kuzynka ma małą sunie w typie jamnika, ostatnio została sparaliżowana (tył, nie kontrolowała kupy, siku trzeba było wyduszać) Kuzynka po przeprawach po lecznicach dostała od znajomego weta namiary na weta specjalizującego się problemach z kręgosłupem u psów i koni. Po trzech wizytach i instrukcjach suńka śmiga. Gdyby były potrzebne namiary mogę zdobyć.[/QUOTE]
Dobre pytanie...ogólnie Zojka chodzi,ale zatacza się,łapki odmawiają jej posłuszeństwa...wygodniej jej jest je ciągnąć za sobą :( Ale nie była sparaliżowana, z sioo i koo problemów nie ma... mięśnie w łapkach jej zanikły...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aganiechaa']Przepraszam, nie mam siły żeby przebrnąć przez całość, mam pytanie czy sunia chodzi? Pytam dlatego, że moja kuzynka ma małą sunie w typie jamnika, ostatnio została sparaliżowana (tył, nie kontrolowała kupy, siku trzeba było wyduszać) Kuzynka po przeprawach po lecznicach dostała od znajomego weta namiary na weta specjalizującego się problemach z kręgosłupem u psów i koni. Po trzech wizytach i instrukcjach suńka śmiga. Gdyby były potrzebne namiary mogę zdobyć.[/QUOTE]

w okolicach Wrocławia?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hope2'][B][COLOR=#ff0000][SIZE=4]Uwaga Cioteczki! Rozliczenie Zojki będzie w poście 42 na 2 stronie wątku. Wieczorem ładnie wszystko wypiszę-teraz nie chcę nic pokręcić[/SIZE][/COLOR][/B][/QUOTE]
Rozliczenie już jest-dojdzie jeszcze faktura od Toyoty. Jeśli coś źle wpisałam-proszę o uwagi

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']w okolicach Wrocławia?[/QUOTE]
Lekarz jest z Bydgoszczy ale prowadzi też psy z całej Polski i też psiaki z zagranicy. Jak nie ma możliwości przywiezienia pieska to pomaga także przez Skype. Sunia kuzynki dużo ruszała się przytrzymywana w szaliku (tak, że tył był podtrzymywany), żeby nie doszło do zaniku mięśni ale skoro malutka już chodzi to może dobry rehabilitant da sobie radę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kolejna kobietka']saldo jest zle podliczone, ale to juz od fb widze sie zaczelo... nie 227 tylko 284 zl i ostatecznie wyjdzie 132.. Aniu wpiszemy to samo rozliczenie na fb rowniez co nie?[/QUOTE]
Już poprawiam...przyznaję bez bicia-nie liczyłam,tylko przepisałam :(
Tak, jak najbardziej tak samo :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anica']... zaglądam, podczytuję... i zaciskamy z Jasieńką łapki za sunieczkę i Hopeczkę(żeby się [B]NIGDY[/B] nie zmieniała):happy1::happy1::happy1:[/QUOTE]

Szkoda, że nie wszyscy doceniają to jaka jest Hope. Bardzo to przykre, niestety... :shake:

Ja do kciuków jak można się dołączę:):):)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...