Jump to content
Dogomania

Biszkoptowy Lary & Spleśniała Ziva


Fauka

Recommended Posts

[B]Victoria, [/B]też Cię widziałam (chyba :eviltong: ) Byłaś z Naną, a Nana w obroży AD? A obok była Paula ze Scooby? (czy coś mieszam? :razz: )
[B]Fauka, [/B]rozglądałam się za znajomymi twarzami, ale nie odnalazłam Ciebie w tłumie. Świetne zdjęcia, sweet focie pierwsza klasa ;) No i artykuł w gazecie, fiu fiu :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karoola'][B]Victoria, też Cię widziałam (chyba :eviltong: ) Byłaś z Naną, a Nana w obroży AD? A obok była Paula ze Scooby? (czy coś mieszam? :razz: )[/B]
[B]Fauka, [/B]rozglądałam się za znajomymi twarzami, ale nie odnalazłam Ciebie w tłumie. Świetne zdjęcia, sweet focie pierwsza klasa ;) No i artykuł w gazecie, fiu fiu :razz:[/QUOTE]
ta, to na pewno ona :P :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karoola'][B]Fauka, [/B]rozglądałam się za znajomymi twarzami, ale nie odnalazłam Ciebie w tłumie. Świetne zdjęcia, sweet focie pierwsza klasa ;) No i artykuł w gazecie, fiu fiu :razz:[/QUOTE]
Byłam bez psa więc mało rozpoznawalna :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karoola'][B]Victoria, [/B]też Cię widziałam (chyba :eviltong: ) Byłaś z Naną, a Nana w obroży AD? A obok była Paula ze Scooby? (czy coś mieszam? :razz: )
[B]Fauka, [/B]rozglądałam się za znajomymi twarzami, ale nie odnalazłam Ciebie w tłumie. Świetne zdjęcia, sweet focie pierwsza klasa ;) No i artykuł w gazecie, fiu fiu :razz:[/QUOTE]

tak to my ;P


wlasnie ja sie za psami znajomymi rozgladalam, a wy tu kurde bez psow ;P

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Dawno mnie tu nie było, nowości u nas nie ma (za wyjątkiem traconych kilogramów) ale wczoraj bawiłam się GoPro :loveu: Jest plan przyczepienia mu kamery do szelek i nagrania z jego perspektywy.

[video=youtube_share;BD8CSrfIxJA]http://youtu.be/BD8CSrfIxJA[/video]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Galeryjka nam umiera, na szczęście porobiłam Laremu jesienne foteczki i będzie cacy :loveu:
Dawno żadnej awanturki nie było, ale muszę wam się pożalić że pewna dziewoja która swoją drogą tu (i nie tylko tu) ambitnie na mój temat swego czasu się wypowiadała, snuje teorie spiskowe i co gorsza - rozpowszechnia je jakobym w szczeniaczku wielką agresję widziała. Nie wiem czy tu jeszcze zagląda, ale chciałabym ją serdecznie środkowym palcem pozdrowić :eviltong:

Tak poza tym SZUKAM DOMU! Dla kota, kocurek fajny, biało-bury, bardzo gatatliwy, ma charakterek ale jest strasznym mruczkiem, przytulakiem i kotkiem domowym choć mieszka na zewnątrz. Stołuje się u mnie i u sąsiadów, wpada zagrzać cztery litery i trzeba go wypraszać siłą. Ma fantastycznego irokeza. Więc jeśli ktoś tutaj szuka kota swojego życia to być może czytając to właśnie go znalazł.

Link to comment
Share on other sites

Wiesz, jest sobie dziewczyna która dużo pisze, bardzo dużo pisze, kocha dzielić się swoim zdaniem z całym światem bo zdążyła zjeść już wszystkie rozumy (swoją drogą gdy ktoś mi podsyła jakiś wątek do poczytania mówi że jej posty mogę ominąć :lol:) I wyrobiła sobie własne zdanie na temat całego zajścia choć ze mną w życiu słowa nie zamieniła, i dzieli się tym zdaniem z innymi do tej pory. W związku z tym postanowiłam użyć jej bezgranicznej wiedzy w celu ożywienia mojego temaciku :diabloti: Uwielbiam ten typ ludzia, wszystko wie i nie gryzie się w język, nie - w tym wypadku w palce. Cóż, zazdroszczę wiedzy po prostu i jest mi strasznie przykro że takie guru uznało że jestem tak beznadziejna i niedojrzała i jeszcze dorobiło sobie ideologię którą dzieli się z innymi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fauka']Wiesz, jest sobie dziewczyna która dużo pisze, bardzo dużo pisze, kocha dzielić się swoim zdaniem z całym światem bo zdążyła zjeść już wszystkie rozumy (swoją drogą gdy ktoś mi podsyła jakiś wątek do poczytania mówi że jej posty mogę ominąć :lol:) I wyrobiła sobie własne zdanie na temat całego zajścia choć ze mną w życiu słowa nie zamieniła, i dzieli się tym zdaniem z innymi do tej pory. W związku z tym postanowiłam użyć jej bezgranicznej wiedzy w celu ożywienia mojego temaciku :diabloti: Uwielbiam ten typ ludzia, wszystko wie i nie gryzie się w język, nie - w tym wypadku w palce. Cóż, zazdroszczę wiedzy po prostu i jest mi strasznie przykro że takie guru uznało że jestem tak beznadziejna i niedojrzała i jeszcze dorobiło sobie ideologię którą dzieli się z innymi.[/QUOTE]

co? gdzie? jakas afera? dajcie linka po 12 godzinach na uczelni przyda się coś na odprężenie ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...