Jump to content
Dogomania

Perełko-Mariolka szczęśliwa w SWOIM domu! :)


pinczerka_i_Gizmo

Recommended Posts

  • Replies 370
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mariolka jest coraz bardziej wesoła i otwarta:p, jest u mnie już 2 i pół tygodnia i nadal jest grzeczna i kochana.
Dziękujemy bardzo za dłuuuuugą smycz automat, teraz to dopiero są fajne spacery. Mariolka dosłownie fika koziołki, podskakuje w biegu jak zajączek i ma taką ogromną radoche z tej niby wolności:lol:. Ćwiczymy przywoływanie i nawet, nawet nam to wychodzi. Przeciwniczki imienia "Mariolka" muszę zmartwić bo Mariolka reaguje tylko na "Mariolka" a nie na Perełka:evil_lol:.

Link to comment
Share on other sites

Na szczęście Mariolka i Perełka brzmi podobnie... A DS i tak pewnie przerobi po swojemu ;) o ile się znajdzie...

Popatrzcie ciotki jakie piękne zdjęcia dziewczynki dostałam od Agulli!!! :loveu:

[IMG]http://i47.tinypic.com/3027w4p.jpg[/IMG]

[IMG]http://i48.tinypic.com/34ybjgj.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki trzeba Perełce-Mariolce ogłoszenia intensywnie wyróżnić, może ktoś zechciał by pomóc groszem? To zawsze zwiększy jej szansę...
ona jest taka cudna... musi ktoś ją zauważyć!

Na Morusku wygląda to tak:

Wyświetlenie ogłoszenia na stronie głównej:
3 dni 10 zł
tydzień 18 zł
2 tygodnie 32 zł

można jeszcze takie:

2 tygodnie 32 zł

Wyświetlenie ogłoszenia na każdej stronie
3 dni 15 zł
tydzień 26 zł
2 tygodnie 48 zł

a na alegratce wyróżnienie smsem ful wypas kosztuje niecałe 12 zł

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lili8522']Cioteczki trzeba Perełce-Mariolce ogłoszenia intensywnie wyróżnić, może ktoś zechciał by pomóc groszem? To zawsze zwiększy jej szansę...
ona jest taka cudna... musi ktoś ją zauważyć!

Na Morusku wygląda to tak:

Wyświetlenie ogłoszenia na stronie głównej:
3 dni 10 zł
tydzień 18 zł
2 tygodnie 32 zł

można jeszcze takie:

2 tygodnie 32 zł

Wyświetlenie ogłoszenia na każdej stronie
3 dni 15 zł
tydzień 26 zł
2 tygodnie 48 zł

a na alegratce wyróżnienie smsem ful wypas kosztuje niecałe 12 zł[/QUOTE] Biorę to na swe barki ( mam na myśli kasiorę, bo ogloszeń nie robiłam nigdy):lol:. Przeleję kasiorę. Na konto Węgielka:-(?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Panna Marple']Biorę to na swe barki ( mam na myśli kasiorę, bo ogloszeń nie robiłam nigdy):lol:. Przeleję kasiorę. Na konto Węgielka:-(?[/QUOTE]

Cioteczko Aniele Naszych podopiecznych, Dziękujemy w imieniu Perełki-Mariolki :multi:
zaraz podeślę swoje konto bo to ja się zajmuję się ogłoszeniami :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Panna Marple']Biorę to na swe barki ( mam na myśli kasiorę, bo ogloszeń nie robiłam nigdy):lol:. Przeleję kasiorę. Na konto Węgielka:-(?[/QUOTE]

Cudowna cioteczka, nigdy nie zostawia podopiecznych w potrzebie!!! :loveu: Dziękujemy!!! :Rose:


[quote name='inka33']Mariełka, miziam czule Twoje puchate kawowo-czekoladowo-karmeLove-z-bitą-śmietaną-na-piersi futerko! :calus:[/QUOTE]

Inka, uwielbiam Twoją inwencję twórczą! :loveu:


[quote name='Bgra']jak smacznie to brzmi:loveu: kusioluje Twój słodki sznupolek :loveu:[/QUOTE]

I po ślunsku też! :loveu: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bgra']jak smacznie to brzmi:loveu: kusioluje Twój słodki sznupolek :loveu:[/QUOTE]
Szto ju do mnie szprechasz...? :-o

[quote name='pinczerka_i_Gizmo']Inka, uwielbiam Twoją inwencję twórczą! :loveu:[/QUOTE]
Oj tam, oj tam... :oops: :oops: :oops:

:kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: :kciuki: nieustające za DS dla Słodzinki!

Edited by inka33
Link to comment
Share on other sites

[quote name='pinczerka_i_Gizmo'][B]Agulla[/B], a ja chciałam spytać - na smyczy automatycznej Perełka już nie bawi się z Tobą w karuzelę? Żeby Cię nie owinęła jak mumię tą 8m smyczą :diabloti:[/QUOTE]

Teraz to dopiero jest karuzela, diabelski młyn, muszę uważać żeby mnie do drzewa nie okręciła:loveu:. A tak poważnie to Mariolka bardzo szczęśliwa jest.

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki kochane.... ręce opadają z bezsilności... Kolejna bida wyciągnięta ze schronu.. koleżanka Perełki-Mariolki... Ja już nie wiem, jak my sobie poradzimy, za dużo psiego nieszczęścia :placz:

Proszę zaglądnijcie :(

[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239869-Lea-pogryzione-psie-dziecko%21%21%21-POMOCY%21[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...