Jump to content
Dogomania

Perełko-Mariolka szczęśliwa w SWOIM domu! :)


pinczerka_i_Gizmo

Recommended Posts

[quote name='b-b']Bazarek gotowy!:D
Zapraszam cioteczki i proszę o pomoc w podrzucaniu i rozsyłaniu wątku :)[/QUOTE]

Już pędzę oglądać! :)


[quote name='Agulla']Dla mnie Perełka to Mariolka, bardziej do niej pasuje. Może też dlatego, że "perełka" kojarzy mi się z tłustą, szerszą niż dłuższą suńką bardzo starszej pani:eviltong:. A Mariolka to taka psia dziunia number one:evil_lol:.
Mariolka przełamała sie po małej porannej głodówce (dostała miche na 15 min. nie ruszyła więc zabrałam) i popołudniową porcję wciągnęła bez grymasów.[/QUOTE]

Już widzę miny ludzi zaglądających na ogłoszenia "Mariolka szuka domu" :evil_lol:
Kwestia podejścia do panny... i już wszystko smakuje :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 370
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='pinczerka_i_Gizmo']Już pędzę oglądać! :)




Już widzę miny ludzi zaglądających na ogłoszenia "Mariolka szuka domu" :evil_lol:
Kwestia podejścia do panny... i już wszystko smakuje :)[/QUOTE]

Mariola o... psim spojrzeniu... :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Coś cicho u panienki Perłowej Mariolki.
Jakby jakiś domek się zastanawiał to szczerze polecam małą. Sama zostawiłabym ja sobie ale mam już dwa potffory:lol:.
W domu spokojna przytulanka, większość czasu przesypia, wiecznie uśmiechnięta i zadowolona. Może mieszkać z innymi psami.
Na spacerach wesoła, lubi tarzać sie w śniegu. Nie cięgnie zbytnio na smyczy, chodzi tam gdzie ja chcę, nie wyrywa się.
Dziewczyna przeprosiła się z miską i ladnie je to co jej dam, zarówno suche jak i puszke.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agulla']Coś cicho u panienki Perłowej Mariolki.
Jakby jakiś domek się zastanawiał to szczerze polecam małą. Sama zostawiłabym ja sobie ale mam już dwa potffory:lol:.
W domu spokojna przytulanka, większość czasu przesypia, wiecznie uśmiechnięta i zadowolona. Może mieszkać z innymi psami.
Na spacerach wesoła, lubi tarzać sie w śniegu. Nie cięgnie zbytnio na smyczy, chodzi tam gdzie ja chcę, nie wyrywa się.
Dziewczyna przeprosiła się z miską i ladnie je to co jej dam, zarówno suche jak i puszke.[/QUOTE]

Ogłaszamy Perełkę Mariolkową bardzo intensywnie ale na razie cisza na horyzoncie.....
Bardzo dobrze, że zaczęła jeść i nie wybrzydza :):multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agulla']Coś cicho u panienki Perłowej Mariolki.
Jakby jakiś domek się zastanawiał to szczerze polecam małą. Sama zostawiłabym ja sobie ale mam już dwa potffory:lol:.
W domu spokojna przytulanka, większość czasu przesypia, wiecznie uśmiechnięta i zadowolona. Może mieszkać z innymi psami.
Na spacerach wesoła, lubi tarzać sie w śniegu. Nie cięgnie zbytnio na smyczy, chodzi tam gdzie ja chcę, nie wyrywa się.
Dziewczyna przeprosiła się z miską i ladnie je to co jej dam, zarówno suche jak i puszke.[/QUOTE]

Dziękujemy za kolejne wieści! :) Jak dobrze pójdzie to niebawem wejdę w posiadanie smyczy automatycznej to Ci podrzucę, coby dziewczyna więcej radości ze spacerków miała ;)
A jak kontakty z Kiką?
Póki co czekam z telefonem w ręce, aż ktoś się odezwie, a tu nikt... :( Ostatnio ktos dzwonił, już się ucieszyłam! A to przedstawiciel banku z ofertą...


[quote name='Mattilu']Nie pamietam, czy ona juz jest wysterylizowana?[/QUOTE]

Tak, Perełka jest wysterylizowana :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pinczerka_i_Gizmo']Dziękujemy za kolejne wieści! :) Jak dobrze pójdzie to niebawem wejdę w posiadanie smyczy automatycznej to Ci podrzucę, coby dziewczyna więcej radości ze spacerków miała ;)
A jak kontakty z Kiką?
Póki co czekam z telefonem w ręce, aż ktoś się odezwie, a tu nikt... :( Ostatnio ktos dzwonił, już się ucieszyłam! A to przedstawiciel banku z ofertą...


Oooo, taka smycz przydała by się. Wyprowadzam ją smyczy Kiki ale ona też nie jest za długa. Ja generalnie nie uzywam smyczy ani dla Kini ani dla Oresławka, więc cudów nie posiadam.

Obie dziewczyny dogadują się dobrze, Mariolka pierwsze dni fuczała na Kiśke jak ta chciała wejśc na "jej" kanape ale już jest ok. Wczoraj w nocy chciała wejsc do mojego lóżka ale moje mini stado pogoniło ją, chyba stwierdziły że co za dużo to nie zdrowo i dbają aby pannie nie poprzewracało się w głowie:evil_lol:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pinczerka_i_Gizmo']No, porządek musi być :)

Czekam na listonosza i odwiedzę Was w weekend, już się nie mogę doczekać, aż zobaczę naszą księżniczkę :loveu:[/QUOTE]

Zapraszamy, zapraszamy:multi:.
Perełka sama zostaje w domu bez problemów. Dzisiaj zobaczyła psa przez okno i tak strasznie szczekała, dziewczyna bardzo szybko przywiązuje się do nas i broni "swojego" stada. Jak wracamy ja albo moja córka do domu cieszy się bardzo, podskakuje, doopką kręci mało jej ogonek nie odpadnie... nie dobrze bo kto jej później wytłumaczy, że była u mnie tylko na chwilę, że znów zmieni domek i że ten przyszły domek to już będzie na zawsze??:-(

Link to comment
Share on other sites

Niestety smycz nie dotarła, pewnie listonosz przyniesie w poniedziałek... Także będziemy w kontakcie telefonicznym Agulla i jakoś w tygodniu do Was wpadnę :)

Kochana dziewczynka... Już sobie wyobrażam jaka musi być szczęśliwa... To właśnie najgorsze w DT, wytłumaczyć potem temu serduszku, że to tylko tymczasowe schronienie... a ten prawdziwy domek gdzieś czeka... I mam nadzieję, że w końcu sie ujawni...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...