Jump to content
Dogomania

Korek ZŁAPANY!! Dziękuję wszystkim którzy pomagali szukać!!!


malawaszka

Recommended Posts

  • Replies 658
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No i kicha, z niewiadomych przyczyn, dzisiaj Korek zaczął wymiotować i ma ostrą biegunkę. Nie je , jak chciałam mu podać tabletkę w ociupinie kiełbaski to nie zjadł. Tabletke wepchnęłam do gardzioła i mam nadzieje, że jej nie wypluł poza mną. Na spacerze nie zauważyłam, żeby cokolwiek złapał, ale przy jego brodzie mogła to być sekunda. Dostał wczoraj do gryzienia kostke tę sprasowaną wołową, ale kiedyś ją już memlał i nic mu nie było,a dzisiaj to już wodą prawie mu leci. Jak się to powtórzy , pojedziemy do weta na dyżur.

Link to comment
Share on other sites

A wiesz, że moja Amiga ma notorycznie biegunki po tych sprasowanych kościach? Dostaje je wciąż od "mojego doktorka", który zakochuje się w każdym moim tymczasiku. Ale ma kilkanascie już chyba kotów, więc może tylko kochać moje szczylki na odległość. Ale zawsze wyrywam Amidze te kosteczki zaraz po wyjściu doktorka, żeby go nie urazić, a z drugiej strony żeby Amiga nie miała sensacji

Link to comment
Share on other sites

po nieprzespanej nocy( sprzątanie, bo biegunki) wysłałam Łukasza do doktora, bo co maluch wypił to mu się wylewało tylnie i jeszcze przednio go szarpało. Miał 39,6 temperatury, dostał dwa zastrzyki i jutro kolejne dwa. Doktor mówi, że to wirusówka, po roztopach, bo wylazł cały syfek z pod sniegu, a on jako "prawdziwy"sznaucero-pono-border:lol: ma delikatny przewód pokarmowy. Po zastrzykach Korciu sie ożywił ponoć (bo tak to tylko leżał ). Jeść nie może . A już tak ładnie zjadał purinke. Znowu mu kości wyjdą na wierch.:-(

Link to comment
Share on other sites

dzisiaj kolejne zastrzyki, ale wydaje mi się ,że jest lepiej , choć jeszcze mamy "śluzówke" , ale dostał już wieczorem troche kleiku ryżowego, nie powiem,żeby mu smakował i tak jemy na kilka razy. Jest słabiutki, bo co chwile sie pokłada i mało merda ogonkiem :( ale jak ktoś wchodzi do domu to sie zrywa ze szczekaniem. Nie wiem, czy to z osłabienia czy nie, ale wczoraj minęliśmy na spacerze 2 osoby bez szarpania się na smyczy i uciekania i dzisiaj też. W prawdzie trochę łukiem ale jednak. Myślicie, że idzie ku lepszemu?

Link to comment
Share on other sites

[CENTER]
[IMG]http://img717.imageshack.us/img717/9711/logo3gotowe.gif[/IMG][B]


[COLOR=#0000ff][SIZE=3]
[/SIZE][/COLOR][COLOR=#008000][SIZE=3]Wybierz swój szczęśliwy numerek 1-6 ...[/SIZE][/COLOR][/B]

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/239677-6-cudnych-SZCZENIAK%C3%93W-z-bezdomn%C4%85-matk%C4%85-w-STODOLE-%21?p=20412154#post20412154"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239677-6-cudnych-SZCZENIAKÓW-z-bezdomną-matką-w-STODOLE-!?p=20412154#post20412154[/URL]

[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-FsLDbfJJgPk/URP2xWvTVHI/AAAAAAAACt4/3K9Gy3vrNE4/s614/DSC_0735.jpg[/IMG]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

skończyliśmy wczoraj zastrzyki. Korek ,żeby nie zapeszyć lepiej. Głodny jak wilk. Dostaje ryż z suchą karma mieszany na razie, ąle musze go pilowac potwornie na spacerach. Dzisiaj podbiegł do Maksa jak ten za przeproszeniem robił koope i spod tyłka mu wyjadł. Bo zrobiliśmy eksperyment z puszczeniem ze smyczy. Eksperyment udany znakomicie (oprócz koopiastej wpadki). Byliśmy na spacerze nad rzeczką. Ja z Korkiem i Łukasz z Maksem. Rozdzieliliśmy się z Łukaszem i spuściliśmy psiaki ze smyczy. Maks dał przykłąd Korkowi i biegały ode mnie do Łukasza. Jak ja wołałam to biegły do mnie i dostawały jedzonko, a potem wołał Łukasz i biegły galopem do niego. Teraz padły. Najlepsze jest to ,że na spacerze Korek przed Łukaszem przysiadał na przednich łapach zapraszając do zabawy, a w domu go oszczekał. Śniegu masa więc zabawa była przednia, tylko teraz czekamy żeby wszystko w domu wyschło, bo z futrzaka cieknie:evil_lol:.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...