Jump to content
Dogomania

Stefcia/Sati ma nowy dom i nowe imię - została Wrocławianką


Gabi79

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Jota67']Dziękuję za zaproszenie na wątek ślicznej Stefci.Livka- może tak jakiś Bazarek ? ;) Gdybyś coś działała w tym kierunku to postaram się czymś wesprzeć..... :)[/QUOTE]
Mam jeszcze trochę Twoich fancików ... , ale jak coś jeszcze znajdziesz wymodzimy bazar dla Stefci ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pola53']Jestem na zaproszenie. Bardzo mi przykro, ale już jestem zadeklarowana ponad miarę i nie jestem w stanie wysupłać więcej :(. No i mam swoich 14 kocio-psich gąb do wykarmienia :([/QUOTE]

Dziękuję za odwiedzenie Stefuni, niech Ci nie będzie przykro, nie masz powodu:lol:

Link to comment
Share on other sites

prosimy się częstować ;) a cioci fochu jak zwykle pięknie dziękujemy :loveu:
[INDENT] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/238411-Stefcia-m%C5%82oda-weso%C5%82a-sunia-unikn%C4%99%C5%82a-schronu-w-Olkuszu-prosi-o-wsparcie-na-hotelik%21"][IMG]http://img577.imageshack.us/img577/7739/stefcia.jpg[/IMG][/URL] [/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='obiezyswiat75']Ja się chętnie dorzucę, tylko nie wiem ile na transport potrzeba?[/QUOTE]

Bardzo dziękuję:loveu:
Ja też jeszcze nie wiem, bo nie ma konkretnych ustaleń, czekam na odp. cioteczki ulvhedinn.

Cioci fochu bardzo dziękujemy za śliczny banerek, zaraz się poczęstuję, [B]ale kurcze, jak się go wstawiało???[/B]
[B]
Czy ktoś może mi przypomnieć, bardzo proszę[/B]

Edited by Gabi79
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gabi79']Bardzo dziękuję:loveu:
Ja też jeszcze nie wiem, bo nie ma konkretnych ustaleń, czekam na odp. cioteczki ulvhedinn.

Cioci fochu bardzo dziękujemy za śliczny banerek, zaraz się poczęstuję, [B]ale kurcze, jak się go wstawiało???[/B]
[B]
Czy ktoś może mi przypomnieć, bardzo proszę[/B][/QUOTE]

Gabi wchodzisz w swój profil i wybierasz u góry ustawienia ...potem edytuj sygnaturkę ....wstawiasz zdjęcie ...zaznaczasz całe myszką i w "globus z klawiaturą " wklejasz link ;) i gotowe :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elza22']jak tak o niej pisałaś to jakoś zupełnie inaczej sobie ją wyobrażałam domek znajdzie szybciutko[/QUOTE]

Ja też nie myślałam, że taki z niej słodziak.

Cioteczki, co ja znowu poknociłam, że banerek widać nie we wszystkich moich postach???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gabi79']

Beatko, za Twoje egzaminy będziemy trzymać kciuki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/QUOTE]

Przydadzą się Gabrysiu :buzi: dziękuję :):) :loveu:
[quote name='Gabi79']
Cioteczki, co ja znowu poknociłam, że banerek widać nie we wszystkich moich postach???[/QUOTE]
Widać kochana normalnie,mi się wyświetla przy każdym poście ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...