Jump to content
Dogomania

Tusia w dt czeka na druga operację - prosimy o duchowe wsparcie


Elza22

Recommended Posts

tusia nie jest moja, ona jest NASZA :)

 

i na co dzień nie ma jakiegoś szczególnie emocjonującego życia (nie licząc momentów kiedy do szału doprowadzają ją skaczące po drzewie - jej drzewie ;) - sójki :)

ale biorąc pod uwagę, że mądrzy chińczycy mają przekleństwo: "obyś żył w ciekawych czasach", to może i dobrze :)

Link to comment
Share on other sites

tusia nie jest moja, ona jest NASZA :)

 

i na co dzień nie ma jakiegoś szczególnie emocjonującego życia (nie licząc momentów kiedy do szału doprowadzają ją skaczące po drzewie - jej drzewie ;) - sójki :)

ale biorąc pod uwagę, że mądrzy chińczycy mają przekleństwo: "obyś żył w ciekawych czasach", to może i dobrze :)

Nasza :wub:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

 

Ja też zaglądam do Tusi,bo już długo nie ma o niej wiadomości.Może ciocia kakadu ma problemy  z nową wersją dogo.Nie wiem jak ciocia edek,która zawsze w zastępstwie zdawała nam tu relacje o Tusince...? 

 

Napiszę do Kakadu sms co by zdała relację. Mam pełno nauki i rzadko bywam na dogo. Gdyby coś się działo to Kakadu dałaby znać.
Link to comment
Share on other sites

Kakadu ma problem z internetem i nie ma możliwości logowania się na dogo. U Tusi wszystko w porządku, lalka czuje się dobrze. Nie ma żadnych nowych guzków ufff. Została ostatnio zaszczepiona na wściekliznę, miała obcięte pazurki i oczyszczone zatoki przy odbytnicze. Na jesieni trzeba będzie pomyśleć o czyszczeniu ząbków.

Link to comment
Share on other sites

Kakadu ma problem z internetem i nie ma możliwości logowania się na dogo. U Tusi wszystko w porządku, lalka czuje się dobrze. Nie ma żadnych nowych guzków ufff. Została ostatnio zaszczepiona na wściekliznę, miała obcięte pazurki i oczyszczone zatoki przy odbytnicze. Na jesieni trzeba będzie pomyśleć o czyszczeniu ząbków.

Dziękujemy za dobre wiadomości :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

kochani, ścigają mnie okropnie za internet w pracy więc tylko na chwilkę sie wdarłam, żeby napisać, że u Tusi jak pisał Edek wszystko w porządku; bardzo dobrze znosi upały, dwa razy pochodziła trochę po basenie bo nalaliśmy mało wody, żeby psy się nie bały, że  nie maja gruntu; potem poszła i wytarzała się w piachu więc było fajnie ;)

 

BORYSboxer - vega zaczęła chodzić, ale to wciąż bardzo chwiejny chód; w tym tygodniu będzie miała prawdopodobnie drygi wlew z komórek macierzystych, bo skoro można jeszcze popróbować, to popróbujemy;

może mi się uda wstawić inne zdjęcia, bo widzę, że się jednak edkowi nie udało ;), ale to już innego dnia - nie ma co kusić losu;

ściskam was mocno kochani i dziękuję, że zaglądacie do chomika; buziaki :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

vega w poniedziałek została napadnięta przez suke z naprzeciwka i ma teraz zadrutowana szczękę; za 5 tygodni następna operacja...

a u tusieńki wszystko w porzadku, ostatnio zaczęłam ja spuszczać ze smyczy jak jestem pewna, że nic jej nie grozi, bo nie chce skubana inaczej chodzić; zapiera sie i trzeba ja brac na ręce;

a ponieważ musi chodzic, żeby mieć kondycję, to znalazłam na nia taki sposób; potrafi bez smyczy zrobić ładny kawałek drogi :)

przesyłam uciski :)

Link to comment
Share on other sites

zapłacił na szczęście, i niestety jeszcze będzie musiał płacić, bo przeciez to nie koniec...

gdyby vega nie była na smyczy to bym sie nie upominała, ale tz trzymał ją na smyczy i jeszcze za tyłek bo bez szelek podtrzymujących z nia nie wychodzimy - nie dałaby rady iśc samodzielnie...

w tym tygodniu się chyba doczekamy natepnego wlewu komórek macierzystych i doktor powiedzial, że to jej dodatkowo pomoże na szczękę;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...