Jump to content
Dogomania

Tusia w dt czeka na druga operację - prosimy o duchowe wsparcie


Elza22

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

u chomika wszystko ok :)

lata na spacery, je, szczeka, śpi, czyli jak zwykle :)

 

vega ma po wszystkich świętych zabieg usuwania drutu ze szczęki, ale ogólnie jest też w porządku;

teraz nikt nie przyjeżdża już na działki więc mamy wreszcie spokój przynajmniej od działkowiczów;

jest znowu cicho jak przez większość roku; tylko ciemno się robi za wcześnie i trzeba z pracy pruć szybko. żeby za dnia zdążyć przelecieć z psami na spacerek ;)

 

pozdrawiamy wszystkie chomicze cioteczki :*

Link to comment
Share on other sites

u chomika wszystko ok :)

lata na spacery, je, szczeka, śpi, czyli jak zwykle :)

 

vega ma po wszystkich świętych zabieg usuwania drutu ze szczęki, ale ogólnie jest też w porządku;

teraz nikt nie przyjeżdża już na działki więc mamy wreszcie spokój przynajmniej od działkowiczów;

jest znowu cicho jak przez większość roku; tylko ciemno się robi za wcześnie i trzeba z pracy pruć szybko. żeby za dnia zdążyć przelecieć z psami na spacerek ;)

 

pozdrawiamy wszystkie chomicze cioteczki :*

To znaczy że dobre wieści. Dzięki Kakadu :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

drogie ciotki, dziękujemy za miłe słowa :)

szykujemy tusię do czyszczenia szczęki, bo jej zęby ledwie co wystają spod kamienia; wstyd mi, że do tego dopuściłam, ale jakos tak mi umknęło :(

zresztą było zbyt gorąco latem i teraz jest idealny moment;

tylko czekam zeby się umówic jak będzie chirurg, bo jak sie okaże, że jakis ząbek jest do wyrwania to sie go od razu usunie przy jednym znieczuleniu;

ostatnio byłam przy takim czyszczeniu; cztery łamacze wyleciały ze szczęki; trzymały się w pionie tylko dzięki kamieniowi...

dam znać jak poszło, może uda się w przyszłym tygodniu to załatwić :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ząbki już bielutkie, postaram sie jak najszybciej zamieścić zdjęcia bo byłam przy czyszczeniu, a nawet kilka ząbków wyczyściłam osobiście i powiem wam, że to wcale nie jest az takie proste jak sie wydaje kiedy się tylko patrzy ;)

 kakadu :) Czekamy na zdjęcia Tusi i jej perełkowych ząbków :) Proszę,wymiziaj ją koniecznie ode mnie :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

No cudne ząbki :) a w tej kamizelce to wygląda jak pies zaczepno-obronny :D

Kakadu, masz może jakieś wieści od Czarusia?

 

ostatnio nie mam; kiedyś pan bogdan napisał, że znów przeprowadzają sie do warszawy i o ile mnie pamięc nie myli, mieli mieszkac gdzies na pradze; zajrzę w wolniejszej chwili do maila i poszukam wiadomości od niego;

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...