Jump to content
Dogomania

Tusia w dt czeka na druga operację - prosimy o duchowe wsparcie


Elza22

Recommended Posts

 

Liberte, świetne imię...tak jak i Criance,bardzo oryginalne.U mnie  przywódcą stada czterołapnego był królik, niedawno odszedł i teraz reszta zyje swoim życiem...

 

Strasznie mi przykro z powodu królika :(. Zwierzaki zbyt szybko od nas odchodzą :(.
Jeszcze takich imion nie słyszałam :). Z Crianculi imieniem sama miałam na początku problemy hihihi.
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

kochani u tusi wszystko w porządku :)

teraz jest u mnie mama bo tż pojechał w góry i ciężko by mi było samej, więc chomik kilkanaście razy dziennie biega po działce;

niestety jest takim gadem, że z nikim innnym prócz mnie nie wyjdzie na spacer nigdzie dalej, więc wszystkie psy chodzą, a on nie;

zupełnie nie wiem czemu tak się dzieje, nawet tż nie może jej nigdzie zabrać; nie pochlebiam sobie myślą, że to może być wielka chomicza miłość ;)

 

udało mi się wyciągnąć od pani doktor opis wizyty operacyjnej wraz z kosztami; trochę tam wyszło więcej niż chomik miał na koncie, ale to już uregulujemy różnicę i stan chomiczego konta się wyrówna do zera; póki co nie ma jakichś większych wydatków, więc pomoc finansowa nie jest potrzebna; jak cos sie nie daj boże urodzi, to mam fanty na bazarki - damy radę :)

bo tego zwichniętego kolanka nie ma chyba sensu naprawiać; w tej sytuacji nie ma co męczyć chomika; żyje w komforcie, noga działa, nic go nie boli; no chyba, że zadecydujecie inaczej to ja się oczywiście dostosuję - walcie śmiało bez skrępowania; to również wasz chomik :)

zaraz spróbuję samodzielnie wkleić skan, a jak mi sie nie uda to ciocia bogusik wstawi, za co jej z góry dziękuję; mam tez jakieś zdjęcia jak chomik buszował po ściółce zrytej przez dziki, ale musze poszukać;

Link to comment
Share on other sites

okazuje się, że mój kapryśny komputer postanowił tym razem zadziałać i się udało wstawić rozliczenie;

przepraszam, że nie mam paragonu, ale płaciliśmy z dużym opóźnieniem razem z rozliczeniami vegusi i paragon był na prawie tysiąc złotych bez rozpisywania co na jakiego psa;

stało się to z mojej winy bo było duże zamieszanie w tamtym czasie, ratowaliśmy w zasadzie vedze życie i jak przyszo do regulowania rachunków to pani doktor nas po porstu podsumowała, a tż wszystko hurtem zapłacił...

mam nadzieję, że to nie będzie problem bo ciężko to teraz będzie odtworzyć :(

Link to comment
Share on other sites

Moja Szani ma szkliwiaka i też postanowiłam drugiego kolanka już nie naprawiać. Nie jest w takim złym stanie jak to pierwsze operowane wiec nie ma sensu malutkiej męczyć.Myślę że Tusinka powinna sie cieszyć podwórkiem a nie gabinetem weta.

Dla mnie te rozliczenia nie mają większej wartości, wiem jak się wpada do weta a potem gada,gada i płaci jednocześnie. Przeważnie nie ma się głowy do papierów.

Gorzej że Tusinka na minusie. Dopiero w marcu po pensji wpłacę parę groszy.

Link to comment
Share on other sites

ale właśnie chodzi o to, żeby nie wysyłać, bo na razie nie ma takiej potrzeby :)

nie jesteśmy na minusie, wręcz przeciwnie, wszystko jest elegancko wyzerowane, bo 77 złotych róznicy jaka była tż wziąl na siebie i nie ma problemu :)

wszystko jest ogarnięte, a z bieżącymi wydatkami sobie spokojnie poradzimy :)

 

z tymi rozliczeniami to właśnie tak wygląda jak mówisz adegawenko; gadania, dopytywanie jak co podawać, jakie rokowania, kiedy jeśc, kiedy pić, co obserwować, na co reagować, w międzyczasie płacenie i dopiero w domu myśl: niech to szlag, przecież ja sie muszę rozliczyć co do grosza, a tu wszystko w jednym, i tusia i vega i odrobaczanie dla wszysztkich i przeciwkleszczowe bravecto dla wszystkich, a paragon jeden...

w razie wątpliwości zawsze można zadzwonić do dr oczkowskiej (na skanie jest numer telefonu) i wszystko zweryfikować;

Link to comment
Share on other sites

co do vegi to okazało się, że w posiewie z krwi wyszła bakteria pseudomonas aeruginosa, co po ludzku oznacza pałeczkę ropy błękitnej, co z kolei równa się po prostu sepsie...

vega żyje wyłącznie dlatego, że od miesięcy brała zntybiotyki na inne dolegliwości; te antybiotyki choc nie były celowane w konktertnego wroga, na tyle go jednak osłabiły, że uratowały vedze życie;

teraz został zrobiony antybiogram i podajemy marbocyl; to konkretnie dedykowany tej bakterii antybiotyk więc powinien zadziałać jak trzeba; lekarz z laboratorium w którym wyhodowali pseudomonasa zadzwonił do naszej pani doktor będąc pewnym, że pies jest w stanie agonalnym...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

oj, dziewczyny, szukam kogoś z okolic bielska białej; do mojej cioci przybłąkał się potrącony przez samochód kot; całą prawą stronę ma zmasakrowaną, oko wypadło, miednica prawdopodobnie złamana :(

to dzikus, strach go złapać, nawet już nie dlatego, że pogryzie, ale przede wszystkim, żeby jeszcze bardziej nie uszkodzić jak sie będzie wyrywał :(

napisałam juz do pinczerka i gizmo, ona jest z bielska, może coś pomoże;

cholera mnie bierze, że jestem tak daleko i nic nie mogę zrobić...

Link to comment
Share on other sites

oj, dziewczyny, szukam kogoś z okolic bielska białej; do mojej cioci przybłąkał się potrącony przez samochód kot; całą prawą stronę ma zmasakrowaną, oko wypadło, miednica prawdopodobnie złamana :(

to dzikus, strach go złapać, nawet już nie dlatego, że pogryzie, ale przede wszystkim, żeby jeszcze bardziej nie uszkodzić jak sie będzie wyrywał :(

napisałam juz do pinczerka i gizmo, ona jest z bielska, może coś pomoże;

cholera mnie bierze, że jestem tak daleko i nic nie mogę zrobić...

Kakadu ogłoś tutaj http://www.dogomania.com/forum/topic/8185-blyskawiczna-mapa-dogo-httpmapapomocydogomaniapl-rejestrujcie-sie/page-60

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...