Jump to content
Dogomania

Tusia w dt czeka na druga operację - prosimy o duchowe wsparcie


Elza22

Recommended Posts

drogie ciocie, dziękuję, że jesteście z chomikiem :)
wczoraj nie chciałam juz pisac do edka bo się bałam, że śpi, ale sie do mnie dobijał na szczęście, więc wiecie, że operacja zakończona; czy się udała, okaże się za dwa - trzy miesiące; w ostateczności, jeśliby się nie udało uratowac łapki, to i tak jak pisała poker tusia jej nie używała, więc będziemy mieli chociaż świadomośc, że próbowaliśmy ją usprawnić;
jestem trochę nieprzytomna, bo noc spędziłam na materacu w salonie przy posłanku tusi; oczywiście nie musze dodawac, ze cała banda skrzętnie skorzystała i wpakowała sie do mnie; tusia noc przespała spokojnie, aż sprawdzałam czy oddycha, taka była cichutka; dzis pojedziemy na zastrzyk p. bólowy do najbliższego weta, żeby biedactwo nie cierpiało;
zaraz spróbuje wstawic skan opisu pooperacyjnego bo mi sie nie chce przepisywać...

Link to comment
Share on other sites

cholera, nic nie widać; może tż powiększy to wtedy wstawię bardziej czytelną wersję;
dzwoniła mama z raportem ;)
wyniosła tusię na dwór, ale mała nie chciała nic zrobic i zaczęła iśc w kierunku domu więc mama wniosła ja z powrotem; ja wynosiłam tusie o 4:30 i wtedy zrobiła duże siku, nic nie piła, zjadła tylko odrobinkę indyka z ryżem i marchewą i to pewnie dlatego nie ma nic do oddania; zwłaszcza, że wczoraj cały dzień nic nie jadła przed operacją;

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cancer43']Aniołki czuwały nad nią



[IMG]http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcT2DtnUNo8bP63fotFN6whG_Qh95zYJdrfwCYFgxNZp8Ym6okyPBg[/IMG][/QUOTE]... i nasze dobre myśli:ghost_2:Kakadu jak dobrze, że jesteś teraz przy niej:Cool!::buzi::bigcool::iloveyou:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ghanima']Czyli, że można przyjąć, że najgorsze za Tusinką? Cioteczki, ale opiekę ma Chomiczek - wnoszenie, wynoszenie, marcheweczka z kurczaczkiem - luksusy! kakadu, Mamę mocno od nas całuj. Siebie tez możesz :)[/QUOTE]
cmoknę się w łokieć ;)

ok, udało się wstawić większy skan; uwaga - opis tylko dla ludzi o mocnych nerwach ;)
o, teraz zobaczyłam, że tam jest zapis: zapłacono 1000,00, ale to pewnie dlatego, że operacja tyle kosztowała; 200 zł było za znieczulenie i przyległości; my w każdym bądź razie zrobiliśmy przelew na 1200,00 zł i w recepcji jest potwierdzenie; a żeby było śmieszniej właściciel przychodni powiedział paniom w recepcji, że wpłynęło 1300,00, a pani doktor jak oddawała tusie wyczytała, że operacja 1000,00 a koszty dodatkowe 130,00; tak więc nie wiem ile w końcu; okaże się na następnej wizycie ;)

Edited by kakadu
Link to comment
Share on other sites

A jakie są zalecenia w sprawie jej chodzenia ? Da radę upilnować ,żeby nie uszkodziła opatrunku ?
I jeszcze jedno pytanie: czy nie może dostać tabletek przeciwbólowych ,żeby nie stresować jej wożeniem i kłuciem , no i nie pomnażać przy okazji kosztów?

Link to comment
Share on other sites

z tego co zauważyłam weci unikają tabletek; frodek brał czopki, potem jeździłam z nim na zastrzyki; może zastrzyki lepiej działają, nie wiem, ale dla nas nie ma problemu, żeby jeździć, nawet codziennie;

opatrunek na pewno się w końcu zabrudzi, ale póki co tusia nosi nogę praktycznie na plecach; mam nieco doświadczenia w przyklejaniu worków kanapkowych - może jakos dam radę; frodzio systematycznie sikał sobie na zoperowane i zabandażowane nogi - musiałam mu przytrzymywać i odchylać bo sikał sobie nawet do tych worków; myslę, że z tusią nie będzie takich problemów, zwłaszcza, że póki co nie ma ochoty chodzić;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...