Jump to content
Dogomania

JELENIA GORA - schronisko - PILNIE (!) szukamy domow ! Zdjecia post 1-4.


Jola_K

Recommended Posts

[quote name='Lilith20']............ no i trzeba kolejna psinke wypuscic na dogo.[/quote]

No wlasnie.
Podobno jest w schronisku dalmatynczyk i sunia boksereczka zamknieta w klatce 1 m x 1 m - malenkiej, ze nawet sie obrocic nie moze ..........
Jesli tak to trzeba szybko zawiadomic BOKERY i DALMATYNCZYKI na dogo.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bokserka juz jest w Izolatce, wzielysmy ja ostatnio na spacer ale kompletnie nie potrafi chodzic na smyczy, ma tez chyba problemy z łapami tylnymi bo tak dziwnie chodzi pokracznie, a dalmatyńczyk, nie bede oszukiwać to jeden z gorszych psychicznie psów schroniska, do tego ma problemy z trzymaniem moczu, jak chodzi to mu cieknie gdzie popadnie na smyczy wyrywa sie i ciagnie na imie ma Lejek ze wzgldu chyba na to siusianie po katach, imie dostal od wlasciciela a zostal oddany poniewaz jego pan przeprowadzal sie ze zgodzelca do jeleniej i w nowym mieszkaniu wlasciciel zabronil miec psa. to taka krotka historia, a bokserka nie wiem skad jest zreszta czasami w schronisku przeinaczaja fakty:/

Link to comment
Share on other sites

Lilith20 - czyli po ta boksiunie sie nikt nie zgłosił..?:placz:
Moze jeszcze odbiorą ja - w końcu kwarantanna trwa 14 dni...
Czy mam dac znac bokserom?


PS w przyszłym tygodniu załoze Emmi wątek oddzielny zeby nie zasmiecać Waszego zbiorczego JG.. Podam link tutaj. Jutro jade z Emmą do weta - wiec napisze co i jak..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AniaB']Lilith20 - czyli po ta boksiunie sie nikt nie zgłosił..?:placz:
Moze jeszcze odbiorą ja - w końcu kwarantanna trwa 14 dni...
Czy mam dac znac bokserom?
..[/quote]

Jesli bys mogla zawiadomic boksery .... prosilabym bardzo.
Ja za bardzo nie wiem, do kogo najlepiej napisac.

Link to comment
Share on other sites

ta boksiunia została przywieziona w niedziele prawie 2 tygodnie temu.. W zasadzie to chyba jest jeszcze nakwarantannie - o ile jej ktos ie odebrał.. Miała łańcuszkowa ładna obroze na szyi.
Sunieczka starsznie kochana - raczej taka mała z wyglądu..

Zdjecia mogłaby pewnie zrobic tylko Lilith, bo ona jest wolontariuszka w tym schronisku..

Bokserów jeszcze nie zawiadamiałam..:oops: - niestety dopiero teraz na dogo na sekunde wpadłam, bo emma miała strasznego ropnia (jak 3 piłki tenisowe) i jezdze z nia do czyszczenia i na kroplówki..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AniaB']
Zdjecia mogłaby pewnie zrobic tylko Lilith, bo ona jest wolontariuszka w tym schronisku..

emma miała strasznego ropnia (jak 3 piłki tenisowe) i jezdze z nia do czyszczenia i na kroplówki..[/quote]

Jejciu, biedactwo..... dobrze, ze w pore zauwazylas, bo by sie jakies zakazenie moglo paskudne jej wdac.

Mam nadzieje, ze Lilith zajrzy na watek i odpowie na Twoje pytania, [B]doddy[/B].......

Link to comment
Share on other sites

Hej!
Właśnie wstawiłam nowy wątek na "Przygarnę psa" [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=118176[/URL] Jeżeli macie jakiegoś podopiecznego, który mógł by spełnić oczekiwania moich rodziców to wstawiajcie! Może a nóż, któryś z "Jeleniogóraków" ;) zamieszka we Wrocławiu? :razz:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='Justynak']Hej!
Właśnie wstawiłam nowy wątek na "Przygarnę psa" [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=118176[/URL] Jeżeli macie jakiegoś podopiecznego, który mógł by spełnić oczekiwania moich rodziców to wstawiajcie! Może a nóż, któryś z "Jeleniogóraków" ;) zamieszka we Wrocławiu? :razz:[/QUOTE]
dziewczyny dostalam wiadomosc od jednej z wolontariuszek- Paulinki ze jest piesek do przygarniecia prosila zebym wstawila go na dogo. To malenstwo w typie jamnika, czarny z brazowymi oczami. Byl juz raz adoptowany ale pogryzl nowych wlascicieli i go oddali. Boi sie psow. zdjecia mam na poczcie poprosze o poczte ktorejs z was to je wysle i wstawicie na dogo. pozdrawiam Lil

Link to comment
Share on other sites

[quote name='doddy']Czy któraś z Was jeździ jeszcze do schroniska? Jeśli tak, dawajcie znać jeśli pojawią się jakieś bullowate.
A Argosie niestety wiem
[*][/quote]

Doddy co się stało?? :(
Dziewczyny dawajcie znać o bullowatych
o jamniczku prosze wszystkie możliwe informacjie -zrobię allegro
I proszę o namiary na kpgo je wystawić

Link to comment
Share on other sites

mieszkal w boksie z takim dosc sporym szorstkowlosym psem. Poczatkowo ten pies byl przyjaznie nastawiony ale w schronisku stres musial zle wplynac na jego zachowanie poniewaz stal sie agresywny. Wiem tyle ze rzucil sie na swojego wspollokatora i pogryzl go tak dotkliwie ( nie wiem czy czasami nie przegryzl mu tetnicy szyjnej) ze nie dalo rady psa odratowac.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lilith20']mieszkal w boksie z takim dosc sporym szorstkowlosym psem. Poczatkowo ten pies byl przyjaznie nastawiony ale w schronisku stres musial zle wplynac na jego zachowanie poniewaz stal sie agresywny. Wiem tyle ze rzucil sie na swojego wspollokatora i pogryzl go tak dotkliwie ( nie wiem czy czasami nie przegryzl mu tetnicy szyjnej) ze nie dalo rady psa odratowac.[/quote]

I ciekawe, czy ktos w ogole go ratrowac probowal ...... ja w to szczerze watpie :angryy:........
O tym schronisku mam jak najgorsze zdanie :angryy: ! ! !

Biedny Argosek (*) :-(.... mial pecha , ze trafil wlasnie tam........

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

dziewczyny czy macie u siebie w schronisku szczeniaczka onkowatego takiego do pół roku?......u nas całe szczęście nie ma maluchów a z ogłoszenia jakie wywiesiłam w schroo nadal dzwonią ludzie, miedzy innymi facio z okolic zgorzelca który chce psiaka, oczywiście warunki będą wnikliwie weryfikowane:evil_lol:...........piesek mieszkałby na dworze oczywiście z mozliwoscia wchodzenia do domu, nie ma mowy o żadnych łańcuchach czy notorycznym zamykaniu...........
jedyny problem to taki że on nie ma internetu i musiałabym do niego pojechać ze zdjęciami, a przy okazji dokładnie sprawdzić warunki.............dlatego proszę jesli macie takie docelowo duże psiaki dajcie znak


pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

W końcu znalazłam ten temat! :eviltong: Witam was bardzo serdecznie! :) W tą sobotę jadę do schroniska jeleniogórskiego. Chciałabym pomóc, jako wolontariuszka ale nie wiem czy mnie wpuszczą. :mad: Czy któraś z was będzie wtedy w schronie? Czy trzeba dzwonić do schroniska przed przyjazdem? Bo w końcu mam tylko 14 lat, przyjadę tam i pomyślą sobie, że jakaś gówniara i jak ona może pomóc. :cool3: Kiedyś tam przyjeżdżałam ale to było z jakieś 2 lata temu? Pamiętam jeszcze tamte psiaki..

[quote name='Seaside']Lilith czy wiesz coś na ten temat?? to wiadomość z 17 października

[U][COLOR=#800080][url=http://www.jelenia.schronisko.net/news1976.html]schronisko dla zwierząt w Jeleniej G[/QUOTE]

Też się tym zainteresowałam. :razz:

Link to comment
Share on other sites

hej hej :) witamy :)
Niestety większość z nas jest spoza jeleniej i pomagamy ewentualnie ogłaszać psiaki, które wolontariuszki nam tu podrzucają - niestety temat troszkę umarł, ponieważ dziewczyny przestały się pojawiać na dogo :(
Czasami zagląda Lilith, jest z Karpacza i czasami wdo schroniska jeździ. Niestety nie mam do niej nr tel, chybamagda z. ma. zaraz do niej napiszę i podam ci tu ten nr :)
Mam nadzieję, że ci się uda. Przydałyby się fotki i jakieś info o psiakach. nawet kilku na początek. Poogłaszałybyśmy znów trochę. Tylko będą też potrzebne namiary na osobę która je zna. Pełnoletnią ;) Na pewno jak tam się znów rozgościsz to ktoś chętny się znajdzie :)

Już piszę do Magdy o ten telefon

Link to comment
Share on other sites

cześć, ja tez tam nigdy nie byłam, więc nie wiem:roll:lilith była tam długo wolontariuszką, z tego co pisała chodza tam dziewczyny, będą gdzies w Twoim wieku, ale raczej sprawy adopcyjne sa tam martwe, bo wolontariusze sprzatają, ale chyab nei za bardzo moga wyprowadzac psiaki:roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...