Jump to content
Dogomania

Białystok - wątek zbiorczy, mamy przepełnione DT...


Guest monia3a

Recommended Posts

Guest monia3a

Dziewczyna miała ogromne szczęście, że znalazł się akurat domek w jej sytuacji.

Mam cichą nadzieję, że i Kama w miarę szybko znajdzie dom.

Link to comment
Share on other sites

Zara zaczeła sie z nami bawić. Co prawda ucierpią na tym klocki Rafała ale sądze że jakoś się dogadają... :D
Strasznie ciężko znaleść dla niej kaganiec a niestety musi miec taki szmaciany bo u nas starsze Panie lubia dzwonić do straży miejskiej ze skargami...

Link to comment
Share on other sites

Martyska1, nie martw się.Jutro jak będą te kagańce w moim zaprzyjaźnionym sklepie, to kupię i przekażę razem z szeleczkami i przysmakami dla Zary.Bardzo się cieszę,że ona zaczęła się bawić, szkoda, że klockami Rafałka..., bo to może mu się w końcu nie podobać.Muszę jej kupić psie klocki:evil_lol:.Jejku, myślałam,że u Ciebie nie ma tych powszechnie znanych, starszych pań, którym wszystko przeszkadza...Biedna Zara, najłagodniejsze pod słońcem stworzenie w kagańcu:crazyeye:...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='martyska1']Zara zaczeła sie z nami bawić. Co prawda ucierpią na tym klocki Rafała ale sądze że jakoś się dogadają... :D
Strasznie ciężko znaleść dla niej kaganiec a niestety musi miec taki szmaciany bo u nas starsze Panie lubia dzwonić do straży miejskiej ze skargami...[/quote]

Nie kupujcie tylko szmacianej tuby ;) Bo to kaganiec typowo weterynaryjny, powstrzymujący otwieranie pyska. Latem pies nie może w nim swobodnie oddychać, zimą też na pewno nie czuje się zbyt komfortowo :shake:

Link to comment
Share on other sites

Niestety sa te Panie... co im psy "turkoczą"... ale mamy las pod nosem wiec wystarczy ze tam dojdzie w kagancu a potem mozna jej zdjac.

A Rafałek ma tyle klockow że pewnie sie jakos dogadaja. Wczoraj Zara dobierała sie do moich butow ale dostała starego kapcia do mietolenia i teraz z nim spi :)

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

Ładnie zaczęło się robić i cicho, pare piesków poszło do dopcji ale niestety nie jest tak ładnie jak wyglądało.
Pilnie szukam DT dla onka i Monika znalazła dzis jamnikowatą sunieczkę :shake: zdjęcia później

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki, kotki zapraszają na Wystawę
Potrzebni oczywiście potrząsacze puszką :cool1:
[B]
Wstępnie dyżury [/B](narazie z dziewczynami z miau)

SOBOTA, 10.10
10-13.30 - ja, Jania, Luspa
13.30-17 - ja, Iza dorotak, Ania i Krzyś

NIEDZIELA, 11.10
10-13 - lusesita, Basica
13-16- Kassja, Bakteria, Luspa

[B]Może ktoś???[/B]

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

Z tego co wiem sterylizowanym kotkom ale tylko bezdomnym czyli wolnożyjącym nacina się uszy w Białymstoku ale o suczkach czy psach nie słyszałam, o co chodzi Bakteria??

Link to comment
Share on other sites

Słyszałyście wczoraj w Faktach?...
Ci co zabijają psy w celach kulinarnych, np. na tłuszcz, albo by sobie zjeść, nie otrzymają kary, bo jak się wyraził mądry Pan z sądu, nie ma przecież w Polsce żadnego przepisu, który zakazywałby to robić. Ma to być tylko humanitarnie...
Pokazali też jak reporterka poszła do jednego skurwiela kupić smalec z psa za 20 zł. Facet mówił, że to z 6-letniego, bo taki wiek najlepszy na podtuczenie, na co babka pyta, czy mu trochę nie szkoda zwierza, czy się nie przywiązał. Ten na to oczywiście, że nie, pies taki w sam raz, by go powiesić i spuścić krew (żywcem, bo wtedy najlepiej się oczyszcza - humanitarna zgroza!)
Tak, że jest oficjalne przyzwolenie dla następców. I o co my walczymy, skoro to całkiem normalne i ludzkie????????????????????????????????

Odechciało mi się wszystkiego...

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

[B]jaanna019[/B] mam koleżankę dla Twojego Tolka :roll: jakbyś chciała to tylko słówko szepnij :evil_lol:

Lusia:
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/550/9e1cc00f840cf273.jpg[/IMG][/URL]

Pani ją znalazła ale nie może jej zatrzymać na stałe, prosi o pomoc w znalezieniu jej domu.
Jest to suczka, nazwałam ją Luśka, waży 11 kg, ma około roku,
jest zapisana na bezpłatną sterylizację na styczeń/luty. Jest wesołym, mądrym zwierzakiem, ciągle chce się bawić, tulić, pragnie zainteresowania ze strony ludzi. Nie jest agresywna, chociaż potrafi pilnować domu.
Tel. 660849010

Pomóżcie ogłaszać :) ja zrobię jej allegro.

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=5][COLOR=Red]PROSIMY O POMOC !!!![/COLOR][/SIZE]
Szukamy DT dla labradorów pochodzących z pseudohodowli. Są tam jeszcze yorki, dalamtyńczyki, Onek dla nich DT mamy, zostaje nam 5 ciężarnych suk, 1 reproduktor i 1 suka z ciążą urojoną.
[SIZE=6][COLOR=Red]Błagam pomóżcie!!!!!![/COLOR][/SIZE]
[url]http://www.dogomania.pl/forum/f936/likwidacja-pseudo-labki-onki-dalmatynczyki-yorki-ds-dt-na-cito-148913/[/url]

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

[quote name='martyska1']Jaka rozkoszna :)[/quote]

Dziewczynka śliczna :loveu: czekam na więcej fotek i będę pomału ogłaszać. Nie ma chętnych do pomocy ?? :razz:

Link to comment
Share on other sites

Hmmm, to mam następną sunię zabraną z ulicy przez znajomego.
Takiego maila dostaliśmy:

"Przesyłam zdjęcia psa, a właściwie suki, o której rozmawialiśmy. Wg sąsiadki koczowała na trawniku przed moim blokiem od rana. Wyglada na zadbaną i ułożoną. Posłuszna, po zębach widać, że młoda. Była bez obroży."

[IMG]http://img509.imageshack.us/img509/5757/dsc4767x.jpg[/IMG]

[IMG]http://img200.imageshack.us/img200/4852/dsc4768.jpg[/IMG]

Jak będzie więcej informacji, to założę wątek.

Najpierw pomyślałam, ze może komuś zginęła, ale jak bez obroży, to pewnie wywalona......

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

Luśka to Luśka.

Wczoraj wieczorem dzwoni do mnie kobitka i mówi, że stoi właśnie z patrolem Policji i nie wiedzą co zrobić, ponieważ ktoś przywiązał psa do drzewa. Biedni nie wiedzieli co zrobić, powiedziałam aby zadzwonili do schroniska a panowe ze zdziwieniem, że przecież schronisko o tej porze jest zamknięte i nikt im psa nie weźmie. W takim razie powiedziałam aby zawieźli pod bramę :diabloti: bosszz trzeba Policjantów chyba przeszkolić :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...