Jump to content
Dogomania

Grafitowa pięknośc -ma domek od dzisiaj u mojego brata!!!


wandul 66

Recommended Posts

  • Replies 542
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pani Wando!
z Nefi wszystko w porządku.Coraz więcej je.Jej ulubionymi miejscem do spania są włosy mojej córki. Nie zostawia nas ani na chwilę.Tam gdzie my tam ona.Teraz siedzi przy mnie na biurku i śledzi ,co ja też piszę.Mamy dużo zdjęć,ale nie potrafimy tego wkleić na stronę.Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']Przypominam ze dzis 29 maj, jutro wyjazd prosze zeby kociaki byly w Zabrzu u Formicy. Zuzia mam nadzieje ze nie zapomnialas o jutrzejszym terminie odbioru kociaka.[/quote]


No wiesz :crazyeye: ? ? ? ! Jak mozesz nawet o cos takiego pytac :lol: ?
Ja juz sie doczekac nie moge :multi: !
Bedziemy w kontakcie telefonicznym w takim razie i przygotowuje sie mniej wiecej na ok. 21. Bede napewno wczesniej juz czekala.

Kupilam wczoraj piaseczek pachnacy ( chyba morski :evil_lol: - ale mnie rozbawiaja te zapachy piaskow do siusiania :lol: .... lawenda, cytryna, .... i jeszcze jakies, ale nie pamietam....:lol: ).

Link to comment
Share on other sites

wieczorem przyjedzie po nie ANIA W , ja nie mogę się ruszyć z domu , dzisiaj jotka przywozi 5 kociąt , zabieram jeszcze 6 z bytomskiego schroniska , cześc domków juz po połudnui po nie przyjedzie! nie rozumię , czemu ludzie chętniej po allegro sięgają , nioż jadą do pobliskiego schroniska!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wandul 66']wieczorem przyjedzie po nie ANIA W , ja nie mogę się ruszyć z domu , dzisiaj jotka przywozi 5 kociąt , zabieram jeszcze 6 z bytomskiego schroniska , cześc domków juz po połudnui po nie przyjedzie! nie rozumię , czemu ludzie chętniej po allegro sięgają , nioż jadą do pobliskiego schroniska!!!![/quote]


Ja juz mam wszystko ustalone z transportem. Czekam na telefon wieczorem od Ada-jeje i pedze po Zuzie.

Niestety, z kociakami jest tak samo, jak z psiakami ...... i niestety, wielu ludzi po prostu omija takie miejsca, jak schroniska ..... to smutne :shake: , bo nie chca ..... " na to patrzec " .............
To straszne, ze ludzie sa nieuswiadomieni pod tym wzgledem, ze schroniska sa schroniskami .... tylko z nazwy ...... ( przynajmniej ich 99 % ).

Link to comment
Share on other sites

Ja tez do tych osob nalezalam i nie mialam zielonego pojecia ze schroniska do rzeznie, i choc dzisiaj znam juz realia schronisk robie wszystko zeby zwierzeta tam nie musialy trafic. Ale wiem rowniez ze nigdy nie zdobede sie na odwage odwiedzenia schroniska. Jest to ponad moje sily.
Nie wyobrazam sobie wyciagniecia jednego pieska ze schroniska a pozostawienie tam reszty. Jestesmy na dogomanii po to zeby pomagac zwierzakom i kazdy z nas robi to co umie najlepiej.
Jestem pelna podziwu dla wolontariuszek i wdzieczna z calego serca za prace ktora one wykonuja. Moglabym wyprowadzic jakiegos pieska na spacer ale ktos musial by mi go wyprowadzic ze schroniska.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']Ja tez do tych osob nalezalam i nie mialam zielonego pojecia ze schroniska do rzeznie,


Nie wyobrazam sobie wyciagniecia jednego pieska ze schroniska a pozostawienie tam reszty. [/quote]

Podobnie, jak ja.... nawet jeszcze 1,5 roku temu, kiedy bralam swoja Inusie.

A potem kilka razy musialam dokonywac wyboru .... swiadoma juz tego, ze te, ktorych nie wybiore ..... zostana tam ..... przerazone i nieszczesliwe.... i moga nie dozyc adopcji ..... to bylo dla mnie strasznie przezycie .....:-(

Link to comment
Share on other sites

zuziu , ale wtedy trzeba mysleć , o tych , które się wyprowadziło!!!! [B]informuje , że doszły dzisiaj nowe kotki , 4 maluchy z Dąbrowy przywiozla jotka plus whiskasową kotę z działek , jednego zabralam ze schroniska - mialam zabrac 6 , ale okazało się , że muszę je wykupić , minimum 10 zł za łebka!![/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wandul 66']zuziu , ale wtedy trzeba mysleć , o tych , które się wyprowadziło!!!! [B]informuje , że doszły dzisiaj nowe kotki , 4 maluchy z Dąbrowy przywiozla jotka plus whiskasową kotę z działek , jednego zabralam ze schroniska - mialam zabrac 6 , ale okazało się , że muszę je wykupić , minimum 10 zł za łebka!![/B][/quote]

jeżeli masz mozliwość je wziąć i możesz to zrobić to AFN zapłaci za wzięcie tych pozostałych 5 maluchów. Napisz tylko co to znaczy te[B] min. [/B]10 zł. Czy to zależy od płci, koloru futerka czy czyjegoś widzimisie?:mad: Od Ciebie pójdą jak świeże bułeczki a w schronie padną na panleukopenię czy inną dżumę lub cholerę :shake:

Link to comment
Share on other sites

Tweety , usłyszalam od 10 zł do miliona , tzw. wolny datek!!!! Najgorsze jest to , że jest tez przecudna kotka trikolorka z 5 dwutygodniowych kocurkow , rudy , dwa biale z malutkimi miznięciami rudymi i dwa tygryski!!!! Intensywnie myślę nad resztą , oprócz tych maluchów zostały 4 około . 6 tygodni!

Link to comment
Share on other sites

przed chwila odjechały juz ode mnie ostanie dzieci Graffi , jutro pojadą daleko do swoich domków , piszcie o nich jak najwięcej , wklejajcie fotki i kochajcie tak mocno jak ja - byłam przy ich narodzinach , a jeszcze przed , walczylam z przeciwnikami pozowlenia Grafffi urodzenia maluchów:loveu: :loveu: :loveu: chowajcie sie dobrze , moje okruszki!!!

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=darkorange]Hej kotomaniacy:D:D:[/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkorange][/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkorange]Mam pytanko czy ktoś wie może o jakiejś kici(młodej koteczce) ale w kolorze szary(srebrnym) jak tak dajcie znać na pv bo znajoma szuka???[/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkorange][/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkorange]Z góry dzięki za pomoc:)[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wandul 66']Graffi dobrze zniosla odejście dzieci - myslę , że juz była zmęczona macierzyństwem . Najgorsze jest to , że oprocz dwóch moich kotow i kociąt , mam teraz 32 dorosle kotki , a tym trudno znależc domki!!![/quote]

32 dorosle kotki :crazyeye: ? ? ? !

Bede kochala swoja niunie jeszcze mocniej, obiecuje :kociak: .... jak mozna nie kochac zreszta takiej slicznej kruszynki ? ? ?

[B]Wandziu, powiedz mi jeszcze tylko, ile razy dziennie karmic na poczatek malenstwo ?[/B]

Zdjecia beda rowniez.... czesto - swoim suniom wklejam zdjecia do ich watkow prawie codziennie , bo uwielbiam je fotografowac.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...