Jump to content
Dogomania

Grafitowa pięknośc -ma domek od dzisiaj u mojego brata!!!


wandul 66

Recommended Posts

  • Replies 542
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ada-jeje']Wandul wszystko na to wskazuje ze jade tez obok Opola jak wszystko uzgodnisz i z odbiorca kociatka, to nie ma sprawy tylko musialabym wiedziec ciutke wczesniej, czy kombinowac nastepny kontenerek czy wystarczy jeden. Jak juz bedzie cos wiecej wiadomo to bedziemy dalej omawiac sprawe na PW.[/quote]INE SIĘ ZMIESZCZĄ BEZ PROBLEMU OBIE DO KONTENERKA

Link to comment
Share on other sites

[quote name='boszka4']Pani Wando! Kicia jest śliczna i wcale nie wygląda na łobuza.Moja córka pyta,kiedy będzie można ją zabrać do nowego domu.Tak w przybliżeniu.[/quote]SĄDZE , ŻE TAK JAK SIĘ UMAWIAŁYSMY , KOLO 1 CZERWCA , MOŻE BYC CIUT WCZESNIEJ - ona sama je , pije i korzysta z kuwety!!!

Link to comment
Share on other sites

Wszystkiego najlepszego z okazji 5 tygodni :loveu: :multi: :loveu:
u mnie domku szuka też kilku maluchów biało bura dziwczynka dwie biało czarne dziewczynki one mają 3,5 tygodnia wiec zajakies 3 do odbioru i jedna czarna dziwczynka jest jeszcze wolna 5 tygodniowa ,więc jakby ktos szukał to pamietajcie i o mnie :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']Wandul w takim razie zabieram obie, tylko jeszcze potrzebuje namiary na domek w Opolu.[/quote]

Ojej ! Ale bedziesz miala towarzystwo liczne w podrozy :lol: .
Jak Ci pisalam na PW - z mezem dokladnie przejrzymy mape i wytlumaczy mi, przy ktorym zjezdzie jest ten CPN ( ale juz kojarze, gdzie to jest ).
I wyglada na to, ze mozesz byc u mnie gdzies ok. 12-13 tej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']Zuziu pisalam ze na tym CPN bede okolo 21.00 wieczorem a nie w poludnie. Przeciez jeszcze musze zachaczyc o Zabrze i Opole a to zawsze troche czasu schodzi.[/quote]

Tak, doczytalam. Myslalam, ze bedziesz wyjezdzala rano.....
Ale to jeszcze lepiej, bo z mezem przyjade.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuziaM']Tak, doczytalam. Myslalam, ze bedziesz wyjezdzala rano.....
Ale to jeszcze lepiej, bo z mezem przyjade.[/quote]

Kurcze ... 31 sobie chyba urlop wezme ... musze sie dobrze poznac z Zuzia :loveu: .
A moje duze dziewczyny juz od dwoch nocy mieszkaja w budce .... a w dzien sa stale na dworze, wiec juz w domu nic zlego niuni nie bedzie grozilo, bo w domu bedzie tylko mala Polunia , ktora strasznie kocha malenkie takie istotki, jak sama jest.
Zaprzyjazni sie z niunia z pewnoscia, bo zna dobrze kotki ze schroniskowego zycia ( byla po amputacji lapki jakis czas w kociarni ).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='grazyna9915']ZuziaM - wcinam się w wątek, ale już nie mogłam wytrzymać.
Czy ta kicia po amputacji łapki nie była czasem z tyskiego schroniska?[/quote]

Oj, nie .... Polcia bez lapki to nie kicia ale sunia pinczereczka z krakowskiego schroniska ( ale wyszukana na dogomanii ).
Z tego watku : [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=21266&highlight=polcia"][COLOR=blue]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=21266&highlight=polcia[/COLOR][/URL]
[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d7790cfc02ade118.html"][IMG]http://images21.fotosik.pl/177/d7790cfc02ade118m.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny ! POMOCY ! ! !

[I][U]Ania w[/U][/I] nie moze kici dostarczyc w umowione miejsce o 15,30 :placz: !
Czy bylby ktos, kto by mogl ja zabrac od Wandul i przekazac Ada-jeje ? ? ? :placz:

Wpisalam prosbe do watku transportowego....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...