Jump to content
Dogomania

Grafitowa pięknośc -ma domek od dzisiaj u mojego brata!!!


wandul 66

Recommended Posts

[quote name='Ania_w']niestety nie dam rady urwac sie z pracy:( moge byc najwczesniej o 16.30.
umowione miejsce to parking kolo cmentarza na Pawłowie (Zabrze Pawłów, w kierunku zjazdu na A4)[/quote]to może ade jeje wyjechałaby godzinę póżniej ??? ja jestem cały dzień w pracy

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 542
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='zuziaM']A co kociatka jedza ?
Prosze o szczegolowe informacje.
Z malymi kociatkami mialam do czynienia , ale juz dawno temu.
No i nie chce dietki radykalnie zmieniac.

W przyszly czwartek kiciunia bedzie u nas :lol: .[/quote]kotki jedzą głównie gotowane mięsko , kurczaczek , wołowinka , puszeczki JUNIOR też uwielbiają , przyznam się do grzechu - daje im mleczko i nie widzę , żeby było cos nie tak!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wandul 66']to może ade jeje wyjechałaby godzinę póżniej ??? ja jestem cały dzień w pracy[/quote]

Boze dziewczyny, prosze - spobujcie jakos to tak zorganizowac, zeby sie udalo malenka jednak zabrac tego 30 maja.
Ada-jeje .... czy mozesz o ta godzinke pozniej wyjechac ?
Nastepna okazja bedzie nie wiadomo kiedy .....:-(

A moze sa jakies dogomaniaczki , ktore by mogly dowiezc niunie wg pierwotnego planu ?
Wiem, ze Ada-jeje ma jeszcze jednego zwierzaczka do dowiezienia po drodze odo Opola..... i musi sporo zboczyc z trasy.... a to czas....

Link to comment
Share on other sites

wracajac do tematu dwoch kociat od Wandul ktore mam zabrac 30 maja,
to ja wcale nie musze ich odbierac z Zabrza rownie dobrz moga byc Katowice lub Wirek czy naprawde nie ma niekogo kto moglby je dowiezc?
Godzina 17.00 jest to naprawde pozno biorac pod uwage zjazd do Opola,
a tam jak sie okazuje osoba ta nie dysponuje samochodem i sama nie wiem w tym momencie ile czasu zajmie mi odnalezienie tego domku w Opolu?
Dlatego musze miec troche wiecej czasu zeby do celu dojechac kolo chociaz kolo polnocy.( 600 km).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wandul 66']Graffi karmi juz tylko 3 kociaki , jutro pójdzie do domku ten adoptowany kocurek , 30 maja obie dziewczynki a dzisiaj dojdzie jej chyba 10 dniowy maluszek od formici - oby go przyjęla a małe potwory nie zrobiły sobie z niego zabawki !!![/quote]

Grafii jako mamka ma chyba zapewnione już dożywocie :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']wracajac do tematu dwoch kociat od Wandul ktore mam zabrac 30 maja,
to ja wcale nie musze ich odbierac z Zabrza rownie dobrz moga byc Katowice lub Wirek czy naprawde nie ma niekogo kto moglby je dowiezc?
Godzina 17.00 jest to naprawde pozno biorac pod uwage zjazd do Opola,
a tam jak sie okazuje osoba ta nie dysponuje samochodem i sama nie wiem w tym momencie ile czasu zajmie mi odnalezienie tego domku w Opolu?
Dlatego musze miec troche wiecej czasu zeby do celu dojechac kolo chociaz kolo polnocy.( 600 km).[/quote]

Ja to doskonale rozumiem ..... dziewczyny, prosze ... sprobujcie to jakos ulozyc.
Poprosilam Anie, zeby porozmawiala z Formica .... moze jakos to wyjdzie.
To tak krotka trasa .... musi sie znalezc ktos, kto kicie przewiezie....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuziaM']Poprosilam Anie, zeby porozmawiala z Formica .... moze jakos to wyjdzie.
[/quote]

Formica moze przetrzymac kociaki u siebie w lecznicy w Zabrzu, ale nie da rady ich zawiezc do Ada-jeje .... za to mozna je odebrac juz od 12 do 19-tej.
Ada-jeje... czy dalabys rade ? Przeslalam do Ciebie adres lecznicy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']
Pozostajesz jeszcze ty Zuziu. Czysprawdzilas juz ten CPN o ktorym ci pisalam?[/quote]

Jeszcze mi dokladnie musisz powiedziec, czy Ty zjedziesz juz pierwszym zjazdem na Boleslawiec ?
Czy dopiero tym drugim ( jakies 2-3 km dalej ).
Miedzy 1. a 2. zjazdem przejezdza sie przez lasy i w nich stoja te poradzieckie osiedla mieszkalne ( widac bloki po lewej stronie, jak jedziesz do Niemiec ).
Wiec jesli mi powiesz, ze zjezdzasz jeszcze przed tymi poradzieckimi osiedlami , to wszystko bedzie jasne.

No i , jesli sie nie myle, to miedzy 1. a 2. zjazdem autostrada robi sie juz chyba 1-pasmowa.

Link to comment
Share on other sites

Zuziu przedewszystkim to ja nie chce nigdzie zjezdzac z autostrady, ten CPN jest przy autostradzie i z tego co dobrze pamietam to jest za tym radzieckim osiedlem. Zreszta ja tam robie przerwe ze wzgledu na swojego psa. Ten CPN jest 2 km za ostatnim zjazdem na Boleslawiec. Nastepny zjazd jest juz na Jelenia Gore i Zielona Gore, a tam dalej jest tez juz dwupasmowka ale wczesniej byla jednopasmowka. Podaj mi jeszcze twoj nr.tel. bo chyba twojego nie zapisalam, to bede jeszcze dzwonic z trasy, zeby cie dokladniej poinformowac mniej wiecej o ktorej tam bede.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']Zuziu przedewszystkim to ja nie chce nigdzie zjezdzac z autostrady, ten CPN jest przy autostradzie i z tego co dobrze pamietam to jest za tym radzieckim osiedlem. Zreszta ja tam robie przerwe ze wzgledu na swojego psa. Ten CPN jest 2 km za ostatnim zjazdem na Boleslawiec. Nastepny zjazd jest juz na Jelenia Gore i Zielona Gore, a tam dalej jest tez juz dwupasmowka ale wczesniej byla jednopasmowka. Podaj mi jeszcze twoj nr.tel. bo chyba twojego nie zapisalam, to bede jeszcze dzwonic z trasy, zeby cie dokladniej poinformowac mniej wiecej o ktorej tam bede.[/quote]


Ok, wiem gdzie to jest.
Moj numer : 0695 555 221

Link to comment
Share on other sites

30 maja kociaki jadą razem z Ada - jeje , jedna kicia do Opola , druga do Zgorzelca - Graffi zostanie bez małych , bo te 10 dniowe odkarmia formica - bałyśmy się dużej różnicy wieku!!! wczoraj do domku w NĘDZY poszedł czarny - adoptowany kocurek!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']Wandziu dobrze sie domyslasz, jeszcze tylko z pania z Opola musze dograc miejsce spotkania. A pod jakim nickiem jest pani z Opola.[/quote]pisze jako lila46 , ale teraz nie ma dostepu do netu - cały czas trwa przeprowadzka , najlepiej kontaktowac sie telefonicznie!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...