Jump to content
Dogomania

Zefirek to czy Huragan? Młody sznaucerek z Nowego Targu MA DOM


malawaszka

Recommended Posts

  • Replies 537
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='malawaszka']weź do jakiegoś ciuchlandu wdepnij po kilka pluszaków może[/QUOTE]


pluszaków się boję,że odgryzie i zeżre,torebkę foliową chciał zjeść,chusteczkę higieniczną


[quote name='Tekla64']to sie nie da na raz dwa , to rzeba czasu, wy chcecie za szybko wszystlko, daj se na luz i pracuj a na efekty spokojnie czekaj a nei ze raz mu wytlumaczysz i juz natychmiast ma zalapac, nie wazne peis ze schroniska czy z kojca ma problem z rozdzieleniem domu i dworu i tu sie nie da pospoeszyc trzeba czasu indywidulanie dla kazdegp psa, nie zostaje ci nic ino staly rytm stale pory , a w miedzy czasie biegi na czas by jak najmniej zrobil doma , i wedle mnie skoro z mordziasta ma egzystowac to we dwa spacerki bym uskuteczniala coby maly uczyl se od starej a ja coraz bardziej do niego wzwyczajac nie rozgraniczac nie wiazac , starac sie haslami spory zalatwiac zwlaszcza ze wyglada na to ze to jest do zrobienia jedno mlode a jedno stare wiec mozna podzialac[/QUOTE]


masz rację,że potrzebny czas,najgorzej że się rozchorowałam i spacery to dla mnie katorga
jak karmię Mordziastą to Zefir musi być przywiązany bo za jedzeniem wszedłby lwu do paszczy ale już zaczyna spokojnie siedzieć
wspólne spacery byłyby najlepsze ale on się bardzo rozprasza na dworze i myślę,że w pojedynkę szybciej załapie to załatwianie się
Kurdupel chciałby zakolegować się z Mordziastą ale ona jest innego zdania,naśladuje ją i kładzie się w miejscach gdzie ona się kładzie

w kojcu jest przez noc i jakąś godzinę przed wyjściem na dwór



[quote name='AnkaG']Ech on chyba mało świata znał i taki trochę młody dzikusek. Ale postępy są i to ważne :)[/QUOTE]


boi się aut

nie mogę mu oczu wyczyścić z nocnej ropy bo każde dotknięcie ręki powoduje niesamowite wiercenie się i oczy są w niebezpieczeństwie

mój ojciec mówi o nim- wyścigówka

Link to comment
Share on other sites

Zabawna ta dyskusja o wypukłościach, ale powiem wam, ze po trzech "wypukłych" pudelkach też zauważyłam u swojego mieszańca (mix pudla ponoć) taką plaskatą czaszkę. Nawet włoski układają się płasko, a nie do góry jak u pudli. Sznudelek jak znalazł. Z charakteru też. Zresztą maluch i mój Fidel bardzo są do siebie podobne.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...