Jump to content
Dogomania

Zefirek to czy Huragan? Młody sznaucerek z Nowego Targu MA DOM


malawaszka

Recommended Posts

  • Replies 537
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='zerduszko'][QUOTE] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/misc/quote_icon.png[/IMG] Zamieszczone przez [B]wilczy zew[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=20152207#post20152207"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/buttons/viewpost-right.png[/IMG][/URL]
jak najbardziej ale zanim się ubiorę i poooolecę z 4piętra to to "od razu" zamieni się na "długo po"

[/QUOTE]Nie, bo od razu wychodzisz :P i pies to kuma.[/QUOTE]

Dokładnie łapiesz kurtke i lecisz :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Saththa']Dokładnie łapiesz kurtke i lecisz :)[/QUOTE]

tylko,że ja musiałam ciut więcej założyć niż kurtkę :eviltong:


zastosowałam technikę szybkiego wyjścia: ubrana wzięłam go na smycz,tylko byty założyłam bez wiązania i szybciutko na nasze miejsce i UDAŁO SIĘ

o 4:00 piszczenie mnie obudziło a że wieczorem źle ustawiłam zawór w grzejniku to gorącobyło,więc myślę :chce pić,przyniosłam miskę(nie wypuszczam z kojca)nie chce,to poleciałam przyodziać się troche i lecimy na dwór-nawet trochę sikał,wróciliśmy-kojec,wywietrzyłam pokój,co się okazało-kurdupel chce się bawić :angryy: (jako zabawki ma tekturowe środki z papieru toaletowego i ręczników) zaczął zagryzać zabawki,ze trzy dni to robił(10min.?) i ucichło ale o poranku znowu chciał się bawić i zagryzł resztę(ja mam lekki sen):mad:

jak wstałyśmy z Mordziastą to jak zwykle wyszłyśmy na krótkie to i owo bo wracamy na żarełko i kawusię
kurdupla wzięłam na domową smycz i przywiązałam w przedpokoju do klamki od łazienki i zaczęłam sypać żarełko,dostała Mordziasta i później Zefir a jak zjadł to natychmiast z nim wyszłam i zrobił pełny pakiet,to jak wróciłam to puściłam go luzem teraz też leży na podłodze-na legowisko nie idzie bo boi się ,że zamknę go

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Saththa']Oooo to ma fajne zabawki... współczuję sprzatania :)[/QUOTE]


jemu dawali chyba gazety do zabawy bo ciągnie go do papieru a tekturka jest bezpieczna nawet gdyby połknął kawałek,dałam mu orzecha włoskiego w skorupce ale ładnie się nim bawił

w schronie dali mu 1rok i 7miesięcy ale ja więcej jak rok bym mu nie dała,siedział w schronie od 19.07.

na spacerze usłyszał rozmowę dwóch kobiet to chciał lecieć,o takich psach to chyba mówi się słodziak-nie mój typ :)

Link to comment
Share on other sites

znalazłam w pokoju pod balkonem niespodziankę :mad: i nie wiem kiedy to zrobił bo luzem bez większej kontroli puszczam jak wrócimy ze spaceru po zrobieniu pełnego pakietu

nici z obcinania,bardzo nie chce bo te filce bardzo go ciągną,leżał spokojnie a jak mama namacała filca i to od razu patrzył czy ma nożyczki,jak miała to zaczynał się wieeeercić i ustaliłyśmy z p.Prezes,że podczas kastracji wet go ogoli

Link to comment
Share on other sites

Przespałam ważne wieści, że nowego lokatora masz. Śliczny jest, choć taki zadredziony. :)

[QUOTE]Moje w tym miejscu mają kości w kształcie odwróconej litery Y, ale nie mają wypukłego w sumie .[/QUOTE]
Namąciłyście mi tymi płaskościami i wypukłościami. Już sama nie wiem co ma mój pies. Chyba go oblookam po powrocie z pracy nieco dokładniej...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...