Jump to content
Dogomania

*Pabianice* sunia po skomplikowanym złamaniu łapy. MA DS


piechcia15

Recommended Posts

  • Replies 483
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kochani z całego serca bardzo wam dziękuję za okazaną pomoc i za to że zawsze można na was liczyć !!
[B]mamy już prawie tysiąc złotych !![/B] mam nadzieję, że jutro wszystko pójdzie tak jak trzeba i uzbierane środki w zupełności wystarczą. Miejmy nadzieję, że nie będzie potrzebne wyjmowanie śrub po 8tyg.

Zastanawiamy się wspólnie z Agatą na temat dt u niej w domu. Ma 3 psy nie wiem czy uda jej się utrzymać sunię w spokoju aby nie szalała i oszczędzała nogę. W razie czego damy jej kennel, mam nadzieję, że sunia się do niego zmieści :)a jak nie to się jakoś upchnie:) myślę że nawet gdyby miała być w jakimś zamkniętym pokoju to i tak będzie to lepsze rozwiązanie niż schronisko... Zobaczymy może do jutra uda się wykombinować jeszcze jakieś rozwiązanie z dt

Link to comment
Share on other sites

[quote name='piechcia15']mam tylko nadzieję, że akceptuje psy, bo tego nie wiemy :(:) jestem całą w stresie o jutrzejszy dzień :( zabieram ją ze schroniska ok 7.30 przed pracą, a o której wrócimy tego nie wiem...

ciotka Agata ma jagdteriera, to chyba wystarczy :D[/QUOTE]

Będzie dobrze głowa do góry .Powodzenia dziewczyny

Link to comment
Share on other sites

[quote name='modliszka84']Agato, no duża nie jest... zmieści się u Ciebie ;)
na oko ok 15 kg[/QUOTE]

Jasne, niejedno mi się jeszcze zmieści. W końcu mam balkon.

[quote name='modliszka84']A ja myślę że nigdzie nie będzie miała lepiej niż u Agaty ;) poza tym sunia ruchliwa nie jest, wygląda na spokojną[/QUOTE]

U ciebie też miałaby nienajgorzej.

[quote name='piechcia15']mam tylko nadzieję, że akceptuje psy, bo tego nie wiemy :(:) jestem całą w stresie o jutrzejszy dzień :( zabieram ją ze schroniska ok 7.30 przed pracą, a o której wrócimy tego nie wiem...

[B]ciotka Agata ma jagdteriera, to chyba wystarczy :D[/B][/QUOTE]

Gorzej - mam jagdterierkę! Jedną tymczasowiczkę chciała zagryźć, musiałam małą wywieźć do hotelu. Mam nadzieję, że Wera nie jest typem dominantki, bo może być źle.

Ja chyba zgłupiałam! Co nie ma większego znaczenia, bo TŻ i tak mnie zabije. Ciotki, szukajcie domku!!!

Link to comment
Share on other sites

No to jesteśmy w komplecie. Sunia prześliczna, tylko chuda jak diabli. Jeszcze oszołomiona i nie bardzo wie, co robić z tą sztywną łapką. Będzie musiała nauczyć się chodzić na trzech. Teraz już śpi sobie w klatce i mam nadzieję, że pośpi do rana. Jest jeden problem (na razie!) - chyba nie zaprzyjaźni się z moimi psami. Bałam się, że Betka ją zagryzie, a to ona wściekle warczy zza krat. Nie wiem, może później jej przejdzie, ale na razie czarno widzę i do bezpośredniego spotkania raczej nie dopuszczę. Muszę to jakoś ogarnąć, ale nie będę ukrywać, że jestem pełna obaw. Widzi mi się, że trzeba jej spokojniejszego domku, raczej bez psów. Ciotki, znajdźcie coś, błagam!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...