Jump to content
Dogomania

Sunia szkielet z krowim łańcuchem na szyi za TM :( Przepraszamy Daszeńko (*):(


handzia

Recommended Posts

Nie trzeba się znać, musi się po prostu ktoś zgłosić ;) Dlatego ogłaszamy i szukamy gdzie się da...Na fb jest ciężko, bo tam jest multum psów, ale zdarzają się cuda :) Wczoraj byłam świadkiem właśnie takiego :)
Na hotelik nas nie będzie raczej stać, musi się znaleźć wspaniała osoba, która zechce podarować suni kawałek miejsca w swoim domu i sercu przede wszystkim :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja jestem i zła i zdenerwowana .Cały czas dzwonie( niestety wet nie moze rozmawiac ) i byłam w lecznicy ,ale sunia nie była przywieziona na badania .....tak powiedzieli pracownicy których zastałam .
Wysłałam smsa z prosba o pilny kontakt .Czekam ,,,,,
Nie zmienia to faktu ,ze natychmiast musi opuścic schron .....

Link to comment
Share on other sites

Jedyną alternatywą jest zabranie suni i umieszczenie w klinice aby zdiagnozowac ja dobrze i opracować strategie efektywnego leczenia .Mam nadzieję ,ze nie ,,dobrej śmierci ,,
Boze nie mamy kasy .Jest tylko koło 120 zł na badania ....I co dalej ?Klinika w Lublinie to koszt 28 zł /doba plus koszty leczenia .....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='funia']Jedyną alternatywą jest zabranie suni i umieszczenie w klinice aby zdiagnozowac ja dobrze i opracować strategie efektywnego leczenia .Mam nadzieję ,ze nie ,,dobrej śmierci ,,
Boze nie mamy kasy .Jest tylko koło 120 zł na badania ....I co dalej ?Klinika w Lublinie to koszt 28 zł /doba plus koszty leczenia .....[/QUOTE]


to naprawdę dramatyczna sytuacja :( :( :(

Link to comment
Share on other sites

Dajcie konto, wpłacę 50 złotych...
Muszę poczytać. Na razie zobaczyłam zdjęcie i padłam....

Edit: Suczka ma jakieś imię?
Może Dasza? ( Dawno temu pewnej suni przyniosło szczęście).

Jeżeli będziecie zbierać deklaracje - dam stałą .

Edited by Jasza
Link to comment
Share on other sites

Oto konto do wpłat

[COLOR=#000000][FONT=Arial][B]Konto do wpłat: Stowarzyszenie Help Animals, ul. Sienkiewicza 10A, 55-320 Malczyce[/B][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Arial][B]nr konta: 85 9589 0003 0007 2023 2000 0010 - dla suni z krowim łańcuchem[/B][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...