Jump to content
Dogomania

Sunia szkielet z krowim łańcuchem na szyi za TM :( Przepraszamy Daszeńko (*):(


handzia

Recommended Posts

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='baster i lusi']Mój tz nawet nie wie co to jest dogomania i gdybym narobiła jakichś przekrętów to uwierzcie mi że o niczym by nie wiedział i była by to prawda.[/QUOTE]


a Twój TZ jeździ z Tobą po psy i jest przy rozmowie z nowymi domkami czy dogomaniaczkami?

Link to comment
Share on other sites

no sorry, ale gdybym przy moim tz-ecie wspomniała, że jestem w ciąży albo, że mam małe dziecko i masę psów to na bank by zareagował. Czytam i czytam, i oczom nie wierzę- jeszcze wszyscy w szoku po "wioli" a już się dają czarować Miłoszowi. Posty tego faceta nie wnoszą nic- nie pomaga ani nie tłumaczy. Można kuźwa kochać ale czy on ma 13 lat??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='grzenka']Tak, byłam wczoraj u kociaka, kot ma się dobrze, zrobiłam pw.foty które przesłałam BASTER I LUSI.
Kociak zostaje u pani(Lilith2) , która wynajmowała mieszkanie tej morderczyni.
Był tam też Miłosz. Niestety,właściwie nigdy nie brałam udziału w wątkach tej aresztowanej i nie byłam w temacie, tyle co dopiero teraz , w momencie wybuchu afery przeczytałam pobieżnie wątek Daszy (*) wysłuchałam więc tylko tego co miał do powiedzenia.
Oba psy zostały uśpione w gabinecie Doktorek w Rzeszowie, tam podobno też były leczone.On podobno nie wiedział o uśpieniu psów.
Dobrze byłoby żeby osoby które były opiekunami uśpionych psów wystąpiły do pw.gabinetu wet.o historię leczenia tych psów (ponoć miały tam swoje kartoteki), które miały być przesłankami do ich uśpienia. Dasza miała nowotwór,a [B]Fenek był ponoć w tym gabinecie na całodniowej obserwacji i został uznany za agresywnego i na tej podstawie uśpiony.[/B]
Myślę, że można poprosić o ich przesłanie skanem czy faksem...Ja w każdej chwili mogę tam po nie podejść, tylko muszę zostać do tego upoważniona, po prostu...[/QUOTE]

to chore!
nie ma takiej opcji, uśpić go po 1 dniu obserwacji!
a jeśli juz to co podejrzenie wścieklizny??? to gdzie badanie po uspieniu! wyniki;
to się w głowie nie mieści
tylko, żeby się za chwilę nie okazało, że ten gabinet nie ma pojęcia o uśpieniu tych psów; są jakieś dowody, ze te psy tam i wogóle zostały uśpione czy tylko ktoś powiedział, że....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='baster i lusi']Mój tz nawet nie wie co to jest dogomania i gdybym narobiła jakichś przekrętów to uwierzcie mi że o niczym by nie wiedział i była by to prawda.[/QUOTE]


mój też nie wie
ale sory jakbym zaczeła sprowadzać do domu coraz to nowsze psy a potem by znikały to chyba każdy by zauważył i zapytał o co tu chodzi!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agata69']Ta sama składnia i niezborne pisanie. Oczu nie macie? Przeciez ten niby Miłosz to ta dziwka...[/QUOTE]

Dziwka siedzi w więzieniu. Raczej nie maja tam dostępu do netu. A Milosz chroni własną d...., wmawiając, ze wczoraj się urodził i o niczym nie ma pojęcia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malgoska']mój też nie wie
ale sory jakbym zaczeła sprowadzać do domu coraz to nowsze psy a potem by znikały to chyba każdy by zauważył i zapytał o co tu chodzi![/QUOTE]
dokładnie:(
boże jaki los tak naprawdę sprawiła ta kanalia tym biednym zwierzakom???
i ile ich było:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malgoska']mój też nie wie
ale sory jakbym zaczeła sprowadzać do domu coraz to nowsze psy a potem by znikały to chyba każdy by zauważył i zapytał o co tu chodzi![/QUOTE]

I jeszcze jakby pieniądze wpływały na jego konto- też by się pewnie zainteresował.

Link to comment
Share on other sites

Ten niby Miłosz pytał o jej fotkę, więc wkleiłam.

[quote name='Milosz_85']Na dogomani nigdy nie siedzialem. Tyle co prosilem wczesniej o telefon Funi i Danavas.[/QUOTE]

Jak na nowicjusza bardzo sprawnie porusza się po dogo, przeskakuje z wątku na wątek, nie ma problemów z wielokrotnym cytowaniem, zna niki...

EDIT: To powyżej to odp. na pytanie Malgoski

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malgoska']to Iga też była u niej????
nie zaginęła tak jak pisane było na wątku?[/QUOTE]

[url]http://img713.imageshack.us/img713/6683/img9417u.jpg[/url]

[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/221940-Iga-uciek%C5%82a-z-DT!-Pomocy-Suchy-B%C3%B3r-Opole-ratujcie!/page62[/url]

Iga zaginęła ...... to jej wątek.... czy to możliwe, że trafiła go "behawiorystki Gosi" ?
ja już nic nie pojmuję :( :( :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zula131']Ten niby Miłosz pytał o jej fotkę, więc wkleiłam.



Jak na nowicjusza bardzo sprawnie porusza się po dogo, przeskakuje z wątku na wątek, nie ma problemów z wielokrotnym cytowaniem, zna niki...

EDIT: To powyżej to odp. na pytanie Malgoski[/QUOTE]
no właśnie dogomania nie jest aż taka łatwa do opanowania, wiele osób jeszcze dużo, dużo czasu nawet jak się udziela tak sprytnie się nie porusza;

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiuniab']no właśnie dogomania nie jest aż taka łatwa do opanowania, wiele osób jeszcze dużo, dużo czasu nawet jak się udziela tak sprytnie się nie porusza;[/QUOTE]

Dobrym przykładem jestem ja- na dogo 3 lata, baczny obserwator, raczej jestem z tych co mało mówią, a wolą coś robić. Ale ja do tej pory nie wiem jak sie cytuje podwójnie, potrójnie kilka osób. Zawsze brałam "odpowiedz z cytatem" i kopiowałam to wszystko a potem w jeden post. Podziwiam kogoś kto po jednym dniu czai te wszystkie tajniki dogo..
Bardzo mi przykro z powodu Daszy, nie będę tu sie rozpisywać, bo "nie mam nic do dodania", ale i tak będę śledzić wątek, bo robię to już jakiś czas (od momentu "ciąży WIOLKI").


Pozdrawiam, i życzę wytrwałości w dążeniu do tego, by prawda wyszła na jaw, a ten, kto powinien za to odpowiedzieć, zrobi to........

Link to comment
Share on other sites

[quote name='krakowianka.fr']czy ktos moglby strescic co sie stalo i jacy sa winni? tak bezstronnie poprosze, watek ma 95 stron, nie mam czasu calosci przeczytac... z gory dzieki[/QUOTE]
zajrzyj tutaj...
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/244873-ZAGINION******-ODDANE-Wioli-Mi%C5%82osz-UWAGA!SZUKAMY-OS%C3%93B-KT%C3%93E-POWIERZY%C5%81Y-JEJ-ZWIERZ%C4%98TA!?p=21044451#post21044451"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244873-ZAGINION******-ODDANE-Wioli-Mi%C5%82osz-UWAGA!SZUKAMY-OS%C3%93B-KT%C3%93E-POWIERZY%C5%81Y-JEJ-ZWIERZ%C4%98TA!?p=21044451#post21044451[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mari23'][URL]http://img713.imageshack.us/img713/6683/img9417u.jpg[/URL]

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/221940-Iga-uciekła-z-DT!-Pomocy-Suchy-Bór-Opole-ratujcie!/page62[/URL]

Iga zaginęła ...... to jej wątek.... czy to możliwe, że trafiła go "behawiorystki Gosi" ?
ja już nic nie pojmuję :( :( :([/QUOTE]
To,że Iga jest podobno u behawiorystki Alta napisała do mnie-nie mam pojęcia,czy do kogoś jeszcze.
Iga zaginęła u karmelci (z tego co pamiętam,nie tylko ona). Ale karmelcia to nie Alta... Alta bardzo jej broniła po zniknięciu Igi.
No i nie napisała mi do jakiej behawiorystki-więc nie mam pojęcia,czy to co ta kobieta mi napisała na pw to prawda

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hope2']To,że Iga jest podobno u behawiorystki Alta napisała do mnie-nie mam pojęcia,czy do kogoś jeszcze.
Iga zaginęła u karmelci (z tego co pamiętam,nie tylko ona). Ale karmelcia to nie Alta... Alta bardzo jej broniła po zniknięciu Igi.
No i nie napisała mi do jakiej behawiorystki-więc nie mam pojęcia,czy to co ta kobieta mi napisała na pw to prawda[/QUOTE]

Behawiorystka Gosia to jedno z wcieleń Wioli. Alta to też Wiola.
Wiola wcisnęła Ci kit, żebyś zostawiła w spokoju jej koleżaneczkę Karmelcię.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BeaBono']Behawiorystka Gosia to jedno z wcieleń Wioli. Alta to też Wiola.
Wiola wcisnęła Ci kit, żebyś zostawiła w spokoju jej koleżaneczkę Karmelcię.[/QUOTE]
:oops: teraz też tak myślę...ale wcześniej ucieszyłam się,że sunia się znalazła i jeszcze pogratulowałam jej cudownej adopcji Daszy:oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiuniab']dokładnie:(
boże jaki los tak naprawdę sprawiła ta kanalia tym biednym zwierzakom???
i ile ich było:([/QUOTE]
Byc moze trafilismy po prostu na handlarska grupe ,bo ich powiazania na to wskazuja ...
dowod uspienia Daszy ktos widział ,bo pisal ze widział ,wiec zakładam ze pisal prawde

Link to comment
Share on other sites

Oczywiście ni mogę zasnąć po przeczytaniu tego wszystkiego...
Daszeńko... Biegaj bez bólu... Najszczęśliwsza byłaś u Michlle... Pamiętam Twoje zdjęcie z inni psiakami, m inn z naszą Goyą...
A tsk na marginesie - nie ufam Miłoszowi.
Przecież On - gdy tak martwiłyście się o Wiolę - NIE ODBIERAŁ TELEFONOW!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...