Jump to content
Dogomania

Sunia szkielet z krowim łańcuchem na szyi za TM :( Przepraszamy Daszeńko (*):(


handzia

Recommended Posts

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Energy']Wet powinien podjąć sam decyzję na podstawie oceny stanu zdrowia psa, a nie na podstawie decyzji stowaryszenia...

Kilka dni za późno:([/QUOTE]
nie tak do konca.weterynarz powinien jak stan psa jest krytyczna o checi uspienia psa poinformowac wczesniej prawnych opiekunow psa.organizacja czy osoba prawna musi wyrazic zgode lub nie
Dam przyklad mialam psa w klinice , weterynarze zalecili uspienie psa ,ze nie ma sensu leczyc bo ma paraliz jelit,skontaktowali sie z organizacja ,o ich zaleceniu,mnie jako DT poinformowali.natychmiast pojechalam zobaczylam psa i zakazalam uspienie psa bo stwierdzilam ze to nie byla odpowiednia przyczyna do uspienia,i ze on nie ma paralizu jelit.zabralam po wielu klopotach z organizacja psa do innej kliniki i za swoje prywatne pieniadze zaplacilam za klinike ,inne org.mnie poparly i postanowilam ze dam psu szanse.Pies sie nie meczyl bo byl juz po operacji .I tak sie stalo zabralam psa zywego

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beataczl']chyba ustnie byla podana podczas rozmowy a na papierze to nikt nie widzial.../gdzies wyzej handzia pisala




zaraz zajrze-dzieki.[/QUOTE]
to jaka macie dokumentacje o leczeniu i usmieraceniu zwierzat?
to jaka macie dokumentacje z DT od ala jak jej tam "Wioli"?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxx52']to jaka macie dokumentacje o leczeniu i usmieraceniu zwierzat?
to jaka macie dokumentacje z DT od ala jak jej tam "Wioli"?[/QUOTE]
ciekawe pytania..czy na watku byly wogole wklejane jakies dokumenty z lecznicy od weta...z leczenia ,z wykupienia lekow przez Wiolke itp.

spr. - jakies sa...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxx52']nie tak do konca.weterynarz powinien jak stan psa jest krytyczna o checi uspienia psa poinformowac wczesniej prawnych opiekunow psa.organizacja czy osoba prawna musi wyrazic zgode lub nie
Dam przyklad mialam psa w klinice , weterynarze zalecili uspienie psa ,ze nie ma sensu leczyc bo ma paraliz jelit,skontaktowali sie z organizacja ,o ich zaleceniu,mnie jako DT poinformowali.natychmiast pojechalam zobaczylam psa i zakazalam uspienie psa bo stwierdzilam ze to nie byla odpowiednia przyczyna do uspienia,i ze on nie ma paralizu jelit.zabralam po wielu klopotach z organizacja psa do innej kliniki i za swoje prywatne pieniadze zaplacilam za klinike ,inne org.mnie poparly i postanowilam ze dam psu szanse.Pies sie nie meczyl bo byl juz po operacji .I tak sie stalo zabralam psa zywego[/QUOTE]

Ale mnie nie chodziło, że wet jest osobą decyzyjną, tylko, że powinien ocenić czy rzeczywiśćie konieczne jest uśpienie z przyczyn zdrowotnych.

Link to comment
Share on other sites

zastanawiam się, czy oprócz bicia standardowej dogomaniackiej piany jest ktokolwiek, kto posiada jakąkolwiek dokumentację mogącą przyczynić się do tego, żeby agentka miała dodatkowe kłopoty i za szybko nie wypełzła zza kratek?
Bo póki co udało jej się: uśpić psy, powyciągać kasę (jak rozumiem), wzbudzić znowu falę podejrzeń na dogo, doprowadzić do tego że będziecie się wspólnie zabijać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Betbet']zastanawiam się, czy oprócz bicia standardowej dogomaniackiej piany jest ktokolwiek, kto posiada jakąkolwiek dokumentację mogącą przyczynić się do tego, żeby agentka miała dodatkowe kłopoty i za szybko nie wypełzła zza kratek?
[/QUOTE]

nie martw się, na pewno jak zwykle nie. I za chwilę będzie kolejna taka sprawa. I tak do znudzenia. Na tym forum nikt się nie uczy na cudzych błędach i nigdy się nie nauczy. A sama "Wiola" na 100% jest gdzieś tu na dogo - nie sądzę, żeby jeszcze siedziała, tym bardziej, że ktoś widział ją aktywną na jej fb dziś rano ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gameta']nie martw się, na pewno jak zwykle nie. I za chwilę będzie kolejna taka sprawa. I tak do znudzenia. Na tym forum nikt się nie uczy na cudzych błędach i nigdy się nie nauczy. A sama "Wiola" na 100% jest gdzieś tu na dogo - nie sądzę, żeby jeszcze siedziała, tym bardziej, że ktoś widział ją aktywną na jej fb dziś rano ;)[/QUOTE]
jak nie ona to jej kochanek czy kochankowie zamieszania na 99% w ta sprawe

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxx52']jezeli "byla w kiepskim stanie" tzn co na co chorowala,czemu jej nie leczono,czemu nie poinformowano prawnego opiekuna psa??
karta leczenia psa musi byc do wgladu ale nie z obecna data
Nie umiera sie na starosc ,na kiepskosc , umiera sie z powodu jakies choroby ,ale jakiej?[/QUOTE]
Napisałam tak ogolnie, ze kiepsko. Miała "podobno" przerzuty, bo oddałyśmy ją z guzami listwy mlecznej. Miała zabieg usunięcia guzów, sama robłam przelew "Doktorkowi" za tą operację. Miala też "podobno" ciągłe biegunki i chudła. Dasza dostawała specjalną karmę dla trzustkowców, też zamawiałam w necie.
Wiolka wmawiała nam, że Dasza ma się lepiej. Nie przeszło mi przez myśl, że kłamie. Bardziej mogłabym podejrzewać, gdyby pisała, że jest źle i trzeba kasy na leczenie. A tutaj było odwrotnie...
Ale dowiemy się tego i będziemy żądać dokumentacji.

Link to comment
Share on other sites

no wlasnie tylko podobno.Nalezy domagac sie dokumentacji ,ale nie spodzonej na zawolanie w dniu zazdania. Daty wpisow musza sie zgadzac.
Dlaczego o stanie zdrowia psa nie bylas informowana,dlaczego nie bylo kopi recept,lekow calego leczenia psa,rachunkow za karme i wizyty u wet,zdjec obrazujacych powazny stan psa(wychudzenie apatycznosc)itd?Ile razy w ciagu pobytu u tej wioli pies byl u weterynarza i jakie badania wet przeprowadzal?

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE=handzia;21029921
[B][URL="https://www.facebook.com/alta.caraya"]"Alta Caraya[/URL][/B]

piekne dzieki bo ja obecnie jestem z mala w szpitalu..
ale juz w poniedzialek wracamy wiec powinno byc ok

Podobno miala wobec niej dług.[/QUOTE]
dziwne ,dziwne.To musialyscie pieniadze ktore mialy byc przeznaczone na psy zasilic kase tesciowej?
mam nadzieje ze macie do wgladu sadu wszystkie przelewy do wioli jak i wiola musi sadowi ukazac wszystkie przelewy na psy i na co je zuzyla(rachunki , sa dowodem )

Edited by xxxx52
Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxx52']dziwne ,dziwne.To musialyscie pieniadze ktore mialy byc przeznaczone na psy zasilic kase tesciowej?
mam nadzieje ze macie do wgladu sadu wszystkie przelewy do wioli jak i wiola musi sadowi ukazac wszystkie przelewy na psy i na co je zuzyla(rachunki , sa dowodem )[/QUOTE]

Wiecie jest jeszcze jedna rzecz, te wszystkie pieniążki, jeśli macie dowód że były wpłacone dla niej, możecie odzyskać powołując się na wyłudzenie. Miałam taką sytuację dziwną z mieszkaniem, kiedy to szukałam do wynajęcia i znalazłam, w bardzo atrakcyjnej cenie, ładną 2 pokojową kawalerkę. Właścicielka otworzyła nam mieszkanie w takich ogromnych kapciach w tle pracowała pralka, nigdy nie przypuszczałam że okaże się wielką oszustką. Mieszkanie zdecydowaliśmy się wziąć "od ręki" ale musieliśmy wpłacić pieniązki "z góry" umówiliśmy się na następny dzień.
Następnego dnia wpłaciliśmy pieniążki i przewieźliśmy część rzeczy z racji że ona miała się wyprowadzić a jej rzeczy były już spakowane i stały w sąsiednim pokoju, potem ciężko było się z nią umówić na klucze, w końcu jak się udało ale nie miała jeszcze drugiej partii kluczy, powiedzialam że chcę mieć coś co wymienię za klucze (coś już podejrzewałam) a ona głupia dała mi swój dowód osobisty.
Tego samego dnia 3h później zadzwoniła do mnie policja po ten dowód, okazało się że oszukala tak ok 20 osób CONAJMNIEJ a rzeczy w sąsiednim pokoju to były rzeczy innych ludzi, pobierała pieniądze za nie swoje mieszkanie i chciała tego samego dnia wyjechać z kraju.
No ale do sedna, dzięki temu że mieliśmy dowód w postaci dokumentu poświadczającego wpłatę tych pieniędzy odzyskaliśmy całą kwotę gdyż kwalifikowało się to pod wyłudzenie!

Jak widać oszuści są wszędzie i ja nigdy bym nie powiedziala że ta kobieta wygląda na taką... myślę że wszyst=cy którzy wpłacili jej pieniądze powinni zgłosić się na policję i złożyć oskarżenie o wyłudzenie, jeśli nie chcecie zrobić tego dla siebie zróbcie to dla innych psiaków które tymi pieniędzmi które odzyskacie możecie poratować!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='handzia']Nazwisko ..................... coś mi mówi. Pisala do mnie Wiolka, żeby przelać pieniądze na nazwisko zacytuję z fb:
[B][URL="https://www.facebook.com/alta.caraya"]"Alta Caraya[/URL][/B]
Czesc Aniu w tym mc oplate za Danke czyli te 240 i 40 poslijcie na inny numer konta. Nie miłosza a Mojej tesciowej
16 2490 0
piekne dzieki bo ja obecnie jestem z mala w szpitalu..
ale juz w poniedzialek wracamy wiec powinno byc ok"

Podobno miala wobec niej dług.[/QUOTE]

[quote name='xxxx52']dziwne ,dziwne.To musialyscie pieniadze ktore mialy byc przeznaczone na psy zasilic kase tesciowej?
mam nadzieje ze macie do wgladu sadu wszystkie przelewy do wioli jak i wiola musi sadowi ukazac wszystkie przelewy na psy i na co je zuzyla(rachunki , sa dowodem )[/QUOTE]

no to jeśli ta pani miała konto to pewnie wiedziała o tej całej sptrawie; teściowej żadnej nie miała a może to ta Pani u której wynajmowała mieszkanie????

Edited by Malgoska
Link to comment
Share on other sites

nie wiesz ze najdoskonlsi oszusci i cwaniacy to te osoby po tak zwanym "krawatem w bialej koszuli" co na fali wiedza jak sie trzymac.Znaja slabosci dogomaniakow ,dobre serce ,wiedza jak naciagnac i na co ich nabrac,a dogomaniacy ,no coz mysla ,ze jak sie kocha zwierzeta to sie jest dobrym czlowiekiem ?och jakie to zgubne.wierzy duzo osob co sie pisze (a oni pisza bardzo dobrze,wiedza jak sie przypodobac ,sa poprostu wyrachowani i cwani.Ida na fali dobroci
zeby uzyskac to co chca,popularnosc zaufanie pieniadze.takich to jest i podobnych wiecej nawet na innych watkach na innej plaszczyznie.Oni wiedza w kogo udezyc ,co sie moze podobac ,komu "dowalic"Znam kilka i kilka organizacji podobnie dzialajacych ,ale lepiej ugryze sie w palec

Link to comment
Share on other sites

[quote name='grzenka']Ta pani to osoba u której oszustka wynajmowała mieszkanie, nie żadna jej teściowa.
Usuńcie jej dane osobowe z forum.[/QUOTE]

czyli to ta sama która na innym wątku się zalogowała i pisala że o niczym nie wiedziala....
a teraz sie okazuje, że na jej konto spływały pieniądze....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malgoska']no to jeśli ta pani miała konto to pewnie wiedziała o tej całej sptrawie; teściowej żadnej nie miała a może to ta Pani u której wynajmowała mieszkanie????[/QUOTE]
Ojej jakie to zawiklane ,to nalezy teraz po nitce do klebka rozszyfrowac zeby kogos oskarzyc
Z pewnych przyczyn musze sie wycofgac z watku zycze zebyscie odzyskali waszych podopiecznych ,wyjasnila sie sprawa zaginionych psow i osoba co za smierc i malwersacje jest odpowiedzialna /e odpowiedziala/y przed sadem.To wszstko jest tylko dla dobra zwierzat.
Wetrynarze powinni byc tez co nieco przez was pouczeni,i na przyszlosc bez umowy z DT nie wydajcie psow ani kotow ,ani myszek"No i te kontrole............!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malgoska']no to jeśli ta pani miała konto to pewnie wiedziała o tej całej sptrawie; teściowej żadnej nie miała a może to ta Pani u której wynajmowała mieszkanie????[/QUOTE]
lilith to ta pani u której wynajmowała mieszkanie.Rozmawiałam z tą panią telefonicznie i mówiła mi że prosząc Wiolę o zapłatę powiedziała że przeleje kasę koleżanka bo ma u niej dług.Ta dała nr konta i gdy dostała przelew zapytała Wiolę dlaczego pisze dla Daszy a ta powiedziała że ona założyła ze swoich na Daszę i teraz dostała zwrot.Ludzie nie wpadajcie w paranoję.A znając życie psy kasy nie odzyskają .Pamiętacie ab-agnieszkę też oszukała psy i na obiecankach się skończyło.xxx52 Ty pewnie jesteś prawnikiem bo żądasz ciągle faktur potwierdzeń na piśmie A kto tak robi.Wiele z nas sobie ufa.A że znajdzie się kilka oszustek to co zrobić.Wiola nie pierwsza i nie ostatnia oszustka.Choć chciałoby się inaczej.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...